یک مرد فرانسوی که مظنون به فعالیت در زمینه تجارت کوکائین بود در مراکش دستگیر شدتاریخ انتشار:

این شهروند 65 ساله فرانسوی از سه شنبه 12 اکتبر در بازداشت پلیس مراکش است. مقامات محلی حکم بازداشت بین المللی علیه وی را از سیستم قضایی بنین صادر کرده اند. 145 کیلوگرم کوکائین کشف شده در یک محفظه در بندر کوتونو برای این پرونده تحت تعقیب بود. از 25 ژوئن ، 9 نفر در بازداشت به سر می برند و یک پرونده جنایی تحت عنوان “قاچاق مواد مخدر و فساد” تشکیل شده است. در میان آنها رئیس تیپ مبارزه با مواد مخدر ، یک تاجر و رهبران گروه بلوره هستند.

مردی که سه شنبه 12 اکتبر در کازابلانکا دستگیر شد ، فردی است که 20 ظرف شکر سفارش داده است. و ما آن را در یکی از این ظروف پیدا کردیم 145 کیلوگرم کوکائین، آغاز ماه مه.

وی بلافاصله پس از باز شدن پرونده دستگیر شد. او به محققان می گوید که سفارشات خود را به صورت آنلاین ثبت کرده است و از اصل محصول پیدا شده چیزی نمی داند. وی پس از این دفاع آزاد شد.

به دلیل قرار ملاقات پزشکی در خارج از کشور ، فرد درخواست بازگرداندن گذرنامه خود را کرد و آن را دریافت کرد. او حتی بنین را ترک کرد.

وقتی کانتینرهای مسدود شده توسط تیپ اقتصادی و مالی بندر را ترک کردند ، وضعیت بدتر شد. این امر منجر به دستگیری شد: رئیس تیپ مبارزه با مواد مخدر ، مدیر گروه بولوره ، تاجری که محموله را تحویل گرفت و دیگران بازجویی شدند ، به کریت (دادگاه سرکوب جنایات اقتصادی) معرفی شدند و بازداشت شدند.

در این قسمت ، واردکننده فرانسوی مفقود شد. سپس منتقدان در رسانه های اجتماعی زیاد شدند و حکم بازداشت بین المللی صادر شد. بنین باید از منبع خوبی در اسرع وقت درخواست استرداد خود به مقامات مراکش را بکند.

دیدگاهتان را بنویسید