یک رویداد متوسط ​​برای حمایت از یعقوب زوما در دوربانتاریخ انتشار:

دستگیری رئیس جمهور سابق در اوایل ژوئیه باعث اعتراضاتی شد که چندین روز به شورش های ویرانگر تبدیل شد. 330 نفر جان خود را از دست دادند. ژاکوب زوما که در اوایل سپتامبر به دلایل پزشکی آزاد شد ، از زمان دستگیری تا کنون در ملاء عام دیده نشده است. دیروز ، حامیان در دوربان جمع شدند و برای او آرزوی بازگشت سالم کردند. یک تظاهرات معتدل که یعقوب زوما مستقیماً در آن دخیل نبود.

با خبرنگار ویژه ما در دوربان ، آهنگ رومین

این جلسه مانند یک جلسه بزرگ خانوادگی بود. نفس منطقی در کشور زولو که یعقوب زوما در آن متولد شده است

« من با نکند هستم و زوما با نکند. او رئیس جمهور است که چندین بار به خانه من آمده است یک نفر با افتخار گفت: ” من مدتهاست او را می شناسم ، گویی پدرم است »، حامی خود را بیان می کند.

دودوزیل ، یکی از دختران یعقوب زوما ، به همراه متحدان وفاداری مانند آس مگاشوله ، دبیرکل ANC ، به دلیل پرونده فساد که از هفته آینده آغاز می شود ، از حزب اخراج شد. ” رئیس جمهور: در هر کجا که باشید ، مردم همیشه از شما حمایت می کنند ، نه تنها در آفریقا ، بلکه در سراسر جهان »، او شروع کرد.

نزدیک به 2000 نفر در این مراسم شرکت کردند ، اما این مراسم تا حد زیادی نمایانگر قدرت نبود. سرانجام ، یک پیام صوتی به طرفداران وی ارسال شد: ” من بسیار متاثر شدم که شما برای حمایت از من آمده اید. »

صدها تماشاگر مراسم را در حین اجرای ژاکوب زوما ترک کردند که با باد شدید روبرو شد. به نظر می رسید که رئیس جمهور سابق گاهی از پوچی صحبت می کرد.

دیدگاهتان را بنویسید