کوکی های شکلاتی آرد بادام: بهترین کوکی های بدون گلوتن


شیرینی شکلاتی آرد بادام

من کوکی ها را خیلی جدی می گیرم. سه شنبه ، اگر قرار است از برخی از کوکی ها لذت ببریم ، باید آنها را بچشیم. و این کوکی های شکلاتی آرد بادام فوق العاده خوشمزه هستند. نان نرم و جویدنی با تکه های شکلات تلخ و کره قهوه ای طعم سبک پخت را می دهد.

شیرینی شکلاتی آرد بادام

طرز تهیه بیسکویت کامل

این کوکی ها چندین بار تکرار شد. من واقعاً می خواستم طعم آنها مانند یک دسر عالی باشد. و کوکی های خانگی مناسب برای من:

 • طعم غنی و چرب
 • نرم و جویدنی
 • حوض هایی از شکلات تلخ وجود دارد
 • لکه شور (برای این طعم شیرین و خوش طعم)
 • به راحتی آماده می شود

بنابراین ، اگر با موارد فوق همراه هستید ، فکر می کنم این کوکی های شکلاتی بدون دانه را دوست خواهید داشت.

شیرینی شکلاتی آرد بادام

عناصر

علاوه بر مواد زیر ، به نمک و جوش شیرین نیز نیاز دارید.

نمک شور:

نمک ترد برای پر کردن توصیه می شود! آنها به کاهش شیرینی کمک می کنند و راستش را بخواهید ، خوشمزه تر هستند. من دوست دارم از نمک با پوسته مالدون در بالا استفاده کنم و بلافاصله بعد از پختن آن را در حالی که هنوز در فر داغ است اضافه کنم. یا می توانید کمی نمک بریزید.

آرد بادام:

برای نتیجه بهتر ، توصیه می کنم از آرد بادام بسیار آسیاب شده استفاده کنید. من ملی پوشان قرمز باب را دوست دارم.

آرد تاپیوکا:

وقتی چیزهای بدون گلوتن می پزم ، متوجه می شوم که به بیش از یک آرد نیاز دارم. آرد تاپیوکا آرد دیگری است که همیشه در دست دارم. به یاد داشته باشید که نشاسته تاپیوکا و آرد تاپیوکا یک چیز هستند ، فقط به برچسب آن بستگی دارد. آرد تاپیوکا بسیار لطیف است و برای غلیظ کردن سس ها ، سوپ ها یا هر چیزی که باید غلیظ شود عالی است. برای پخت ، جویدن و ترد شدن دو چیز را که اساس هر دستور کوکی است ، فراهم می کند.

کره:

خیلی چیزها با کره بهتر است. کره طعم این کوکی ها را غنی می کند و همچنین طعم می دهد. اگر نمی توانید کره درست کنید ، کره نیز کار می کند. من آنها را با روغن نارگیل امتحان نکرده ام ، بنابراین مطمئن نیستم که به همان شیوه عمل کند. کره در این دستور غذا برای طعم بیشتر سرخ می شود. اگر نیاز به استفاده از روغن گیاهی دارید ، این کره قهوه ای را امتحان کنید!

شکر نارگیل:

من از مخلوطی از شکر نارگیل و کمی شکر سفید برای این کوکی های شکلاتی آرد بادام سالم استفاده می کنم. شکر نارگیل طعم بیشتری نسبت به شکر سفید سنتی می دهد. در صورت داشتن شکر قهوه ای می توانید از آن استفاده کنید. می توانید شکر سفید را کنار بگذارید و از شکر نارگیل کامل نیز استفاده کنید.

شکر سفید:

در این دستور غذا از آن به مقدار کم استفاده می شود و در صورت نیاز می توان آن را حذف کرد.

تخم مرغ:

من این دستور را بدون تخم مرغ امتحان نکرده ام ، زیرا کلید بسته بندی بیسکویت ها و مرطوب کردن دستور غذا است.

عصاره وانیل:

کمی عصاره وانیل کمی طعم بیشتری می بخشد.

شکلات تلخ:

شما می توانید چیپس شکلات تلخ را جایگزین این دستور غذا کنید ، اما من دوست دارم به جای آن از شکلات تلخ استفاده کنم. من شخصاً بافت (و ظاهر) شکلات خرد شده را که این دستور را ارائه می دهد ترجیح می دهم. من عاشق این شکلات تلخ هستم!

شیرینی شکلاتی آرد بادام

چگونه انجامش بدهیم

شگفت زده خواهید شد که چقدر ساده هستند این کوکی های شکلاتی پالئو. تنها با 10 ماده و یک کاسه ، چند دقیقه با بهترین کوکی های شکلاتی بدون گلوتن فاصله دارید! سخت ترین قسمت خنک کردن خمیر یک ساعت قبل از پخت است.

کره

در یک قابلمه کوچک ، کره را روی حرارت متوسط ​​اضافه کنید. دائماً با یک کاردک هم بزنید ، روغن را حدود 7-8 دقیقه سرخ کنید تا عطر آجیلی بگیرد. سپس از روی حرارت بردارید و در یک کاسه بزرگ بریزید. اجازه دهید 1-2 دقیقه خنک شود.

کره قهوه ای آب شده

مواد مرطوب را با همزن بزنید

شکر نارگیل ، شکر سفید ، تخم مرغ و وانیل را اضافه کرده و حدود 30 ثانیه هم بزنید تا مخلوط شوند.

مواد مرطوب در یک کاسه
مواد مرطوب خیس شده در یک کاسه

مواد خشک را اضافه کنید

سپس آرد بادام ، آرد تاپیوکا ، نمک و جوش شیرین را اضافه کرده و با قاشق مخلوط کنید تا آرد تازه مخلوط شود.

مواد خشک اضافه و مخلوط می شوند

تکه های شکلات را به مخلوط اضافه کرده و در یخچال قرار دهید تا حدود یک ساعت بماند.

تکه های شکلات به مخلوط کوکی اضافه می شود

نان و پخت

فر را با دمای 350 درجه فارنهایت گرم کنید. یک تابه نان را با کاغذ روغنی بپوشانید (یا از یک قالب پخت سیلیکونی استفاده کنید). حدود 2 قاشق غذاخوری خمیر بیسکویت را در تابه بریزید و با دست کمی صاف کنید.

خمیر بیسکویت به یک توپ تبدیل شد

مطمئن شوید بین هر کوکی فاصله کافی وجود دارد. 8-9 دقیقه در فر قرار دهید تا بپزد. بعد از بیرون آوردن آنها از فر ، نمک بپاشید. سپس بگذارید در یک تابه خنک شود (آنها برای مدتی به پختن در تابه ادامه می دهند). با کاردک برداشته و در یخچال قرار دهید تا خنک شود.

چند روز در ظرفی که هوا را روی پیشخوان قرار می دهد نگه دارید و در صورت لزوم مدت بیشتری در یخچال قرار دهید یا فریز کنید.

شیرینی شکلاتی آرد بادام

نکات

 • اجازه دهید کوکی ها خنک شوند: مهمترین کاری که باید هنگام تهیه این کوکی ها انجام دهید این است که آنها را حداقل 45 دقیقه تا یک ساعت در یخچال نگه دارید. زمان می برد تا کره قهوه ای خنک شود تا خمیر به درستی تنظیم شود. اگر آن را به مدت کافی در یخچال نگه ندارید ، کوکی ها بیش از حد پهن و پهن می شوند.
 • هر دسته را به تنهایی بپزید: اطمینان حاصل کنید که هر دسته را در ورقه کوکی یا سینی مخصوص پخت خود می پزید ، سعی نکنید همزمان دو سینی درست کنید.
 • دستهای کمی مرطوب برای ایجاد: اگر خمیر هنوز کمی چسبناک است ، از دستهای کمی مرطوب برای صاف کردن خمیر استفاده کنید.
شیرینی شکلاتی آرد بادام

جایگزین ها

بدون کره: در صورت لزوم ، توصیه می کنم روغن گیاهی را جایگزین کنید. روغن نارگیل می تواند کوکی های بسیار چرب ایجاد کند. می توانید از ghee استفاده کنید.

ارد: من آردهای دیگر را امتحان نکرده ام ، بنابراین نمی توانم جایگزین آن را توصیه کنم.

بدون شکر سفید: بگذارید و شکر نارگیل / قهوه ای بیشتری جایگزین کنید.

شیرینی شکلاتی آرد بادام

سایر دستور العمل های پخت را امتحان کنید

اگر انجام دهید شیرینی شکلاتی آرد بادام، دوست دارم از شما بشنوم. با خیال راحت من را در اینستاگرام تگ کنید و / یا نظر ، رتبه یا نظر خود را در زیر بگذارید.

این مقاله دارای پیوندهای متداول است ، بنابراین می توانم بدون هیچ هزینه اضافی کمیسیون کمی برای شما دریافت کنم. من فقط محصولات و خدماتی را که شخصاً از آنها استفاده می کنم و دوستشان دارم به اشتراک می گذارم. افشای اینجا.

من همچنین توصیه می کنم آنها را با کمی شیر بنوشید ، خوش آمدید!

شیرینی شکلاتی آرد بادام

کوکی شکلات آرد بادام

این کوکی های شکلاتی آرد بادام به راحتی تهیه می شوند و فقط از ده ماده استفاده می کنند.

دستورالعمل ها

 1. در یک قابلمه کوچک ، کره را روی حرارت متوسط ​​اضافه کنید. دائماً با یک کاردک هم بزنید ، روغن را حدود 7-8 دقیقه سرخ کنید تا عطر آجیلی بگیرد. سپس از روی حرارت بردارید و در یک کاسه بزرگ بریزید. اجازه دهید 1-2 دقیقه خنک شود.

 2. شکر نارگیل ، شکر سفید ، تخم مرغ و وانیل را اضافه کرده و حدود 30 ثانیه هم بزنید تا مخلوط شوند.

 3. سپس آرد بادام ، آرد تاپیوکا ، نمک و جوش شیرین را اضافه کرده و با قاشق مخلوط کنید تا آرد تازه مخلوط شود. تکه های شکلات را به مخلوط اضافه کرده و در یخچال قرار دهید تا حدود یک ساعت بماند.

 4. فر را با دمای 350 درجه فارنهایت گرم کنید. یک قالب نان را با کاغذ روغنی بچینید. حدود 2 قاشق غذاخوری خمیر بیسکویت را در تابه بریزید و با دست کمی صاف کنید.

 5. مطمئن شوید بین هر کوکی فاصله کافی وجود دارد. به مدت 8-9 دقیقه در فر قرار دهید تا بپزد. بعد از بیرون آوردن آنها از فر ، نمک بپاشید. سپس بگذارید در یک تابه خنک شود (آنها برای مدتی به پختن در تابه ادامه می دهند). با کاردک برداشته و در یخچال قرار دهید تا خنک شود.

  چند روز در ظرفی که هوا را روی پیشخوان قرار می دهد نگه دارید و در صورت لزوم مدت بیشتری در یخچال قرار دهید یا فریز کنید.دیدگاهتان را بنویسید