چگونه تحقیقات موقعیت می تواند به بهبود کار مربیگری سلامت شما کمک کند


خط پایین – اثبات فروخته شد به همین دلیل ، نمونه تحقیق باید ابزاری باشد که در زرادخانه بازاریابی شما مورد بحث قرار نگرفته است.

یک لحظه فکر کنید. آخرین باری که خریدی انجام داده اید بدون آنکه بدانید پول خود را صرف چه چیزی می کنید ، کی بوده است؟

اگر به دنبال یک تجربه جدید در زمینه تختخواب هستید ، در جستجوی یک تخت جدید هستید ، یا فقط ضربه های واقعاً خوبی را می بینید ، شانس خوبی دارید که ابتدا تحقیق کنید. در مورد خدمات نیز همینطور است.

در حالی که به دنبال یک پزشک طب سنتی چینی بودم که بتواند به من کمک کند هورمون هایم را متعادل کرده و پوستم را تمیز کند ، نظرات بیشماری از مشتریان را در اینترنت خواندم. در نتیجه ، این مطالعات به من کمک کرد تا مناسب ترین پزشک را برای مشکلاتی که با آن روبرو هستم انتخاب کنم. وقتی می توانم موفقیتی را که می توانم به دست آورم و شادی کار با این کارآموز را تصور کنم
مرا آورد ، این ایده ای نبود که من باید با هم بروم. وقتی می توانستم خودم را به جای بیمار تصور کنم ، فروش آسانی بود.

آخرین باری را که بدون انجام هیچ گونه تحقیق و تحقیق از جمله عبارت ها ، بازخورد و داستان موفقیت مشتری دریافت کردم ، به یاد نمی آورم.

خط پایین – اثبات فروخته شد به همین دلیل ، نمونه تحقیق باید ابزاری باشد که در زرادخانه بازاریابی شما مورد بحث قرار نگرفته است.


مطالعه موردی چیست؟

یک نمونه سنجی نه تنها یک عبارت عمومی است ، بلکه با فرمت طولانی تر نوشته شده است. با توجه به اینکه مشتری شما قهرمان داستان است ، آن را به عنوان یک داستان موفقیت مشتری در نظر بگیرید که از قالب قصه گویی قدیمی استقبال می کند.

با مطالعه موردی ، یک خط داستانی حل مسئله را دنبال می کنید که به مشتریان در زمان واقعی کمک می کند تا از نحوه غلبه بر مشکلی با استفاده از محصول یا خدمات شما عکس بگیرند. توصیفات ، داستان های موفقیت و بازخورد مشتری به ما کمک می کند تا تصمیمات خرید آگاهانه تری بگیریم. برخلاف توصیفات یا نظرسنجی های اول شخص ، نمونه نظرسنجی یک داستان دقیق تر است ، اما هنوز از دیدگاه مشتری خوشحال شما بیان شده است.

قدرت داستان

مردم داستان خوب را دوست دارند.

ما از سالهای اولیه زندگی خود با داستانهایی احاطه شده بودیم. ما آنها را غوطه ور کردیم ، از آنها درس گرفتیم و نوشتیم. می توانید بگویید داستان به ابتدای دوره می رود. این همان چیزی است که تاریخ ما را شکل می دهد و به نوبه خود آینده ما را شکل می دهد. داستانها همه جا هستند ،
بنابراین ، ما خیلی خوب با آنها ارتباط داریم.

نظرسنجی های موقعیتی داستانهایی هستند که نشان می دهند چگونه مشتریان واقعی با استفاده از محصول یا خدمات شما بر مشکل یا درگیری غلبه کرده اند. مانند هر داستان خوب ، مطالعات موردی به خواننده کمک می کند و در عین حال داستان را به هم متصل می کند.

با نشان دادن آنچه مخاطبین در نهایت محصول یا خدمات شما می توانند انجام دهند ، به شما کمک می کند تا چشم اندازهای خود را در پای مشتری خود تجسم کنید. برخلاف سایر مواد بازاریابی ، مطالعات موردی از دیدگاه مشتری شما انجام می شود ، که آنها را به یک شخص ثالث قوی تبدیل می کند.
تصویب.

یک مطالعه موردی کامل می تواند دیدگاه شما را به عنوان بهترین یا تنها راه حل مشکل شما نشان دهد.

اثبات اجتماعی

کافی است بگویم که این روزها محصول ما به شما در حل مشکلات a ، b و c کمک می کند. برای حمایت از ادعای خود به بازاریابی دهان به دهان نیاز دارید. ما باید بگوییم – و شواهد اجتماعی این کار را انجام می دهند.

طبق مطالعه ای که توسط بازاریابی B2B انجام شده است ، 94 درصد از مصرف کنندگان قبل از تصمیم نهایی خرید ، آنلاین می آیند تا سایر نظرات مشتریان را بیاموزند. ما به عنوان مصرف کننده ، گرایش ها و اقدامات دیگران قبل از خود را دنبال می کنیم.

آنچه تحقیقات موقعیتی را بسیار م effectiveثر می سازد این است که با نشان دادن افرادی واقعی که محصول یا خدمات شما را آزمایش کرده اند ، بر اولین تجربه مشتری تمرکز می کند. اثر همتا به همتا نشان دهنده مشتریان شما است. شما می توانید نه تنها با شرکت خود ، بلکه با مصرف کنندگان نیز به عنوان خدمات شخصی ملاقات کنید.

فرض کنید شما یک مربی تغذیه هستید که با مشکلات گوارشی برخورد می کنید. آنها به دنبال فردی هستند که بتواند به آنها کمک کند احساس بهتری داشته باشند و درک کنند که در چه شرایطی هستند.

نیازی به گفتن نیست که می توانید به آنها کمک کنید احساس بهتری داشته باشند. شما باید شواهد واقعی را ارائه دهید که به افرادی مانند آنها کمک می کنید.
آنها بیشتر از آنکه خود را به جای مشتری تصور کنند ، می بینند که بعد از کار با شما سالم تر هستند. این بیشتر به عنوان ریخته گری “آینده” شناخته می شود ، جایی که مصرف کنندگان می توانند آینده را پس از استفاده از محصول یا خدماتی که ارائه می دهید ، مشاهده کنند.

شواهد اجتماعی یا تأثیر همسالان یک میانبر در فرایند تصمیم گیری ما ارائه می دهد.

منبع مفید برای فروش

این که آیا شما یک کارمند تنها هستید یا یک تیم فروش پشت سر دارید ، تحقیقات نمونه یک منبع مفید برای صحبت با مشتریان احتمالی و بستن فروش است.
در حالی که به دنبال پزشک طب سنتی چینی برای هورمون هایم بودم ، می خواستم از بیمارانی که با همین مشکلات روبرو هستند ، بشنوم. من تمایل داشتم کاری را که نمی توانستم انجام دهم ، کنار بگذارم
شخصاً به آن اعمال می شود

چند مورد موردی مختلف که مشکلات مختلف مشتریان را نشان می دهد ، به شما کمک می کند تا در صورت رد کردن یک تماس امیدوار کننده ، از آنها استفاده کنید. فقط به یک مطالعه وضعیت اشاره کنید که بیشتر شبیه مشکلی است که آنها با آن روبرو هستند ، بنابراین آنها نیز می توانند پیوند دهند.
نتایج مثبت را با خود تصور کنید.

همیشه سبز – شبیه درخت نیست …

برخلاف برخی از محتوای بازاریابی ، مانند یک وبلاگ یا پست در رسانه های اجتماعی ، نمونه نظرسنجی ها همیشه سبز هستند و می توانند چندین بار استفاده شوند.

محتوای یک مطالعه موقعیتی هرگز از مد نمی افتد ، زیرا همیشه حول یک موضوع {یا در این مورد یک مشکل / تضاد} که مربوط به یک گروه مصرف کننده خاص است ، می چرخد.

مشتریان همیشه به دنبال سایر تحقیقات و بازخورد های مرتبط هستند ، بنابراین نمونه نظرسنجی ها به نام شما در سالهای آینده به فروش می رسد.

در نتیجه ، نمونه مطالعات به صورت زمان آزمایش شده و همچنان بر اعتبار و اعتبار یک مطالعه تأثیر می گذارد.

چگونه می توان یک شرکت کننده در مطالعه موردی خوب پیدا کرد

یافتن یک موضوع عالی برای تمرکز در تحقیقات موقعیت شما برای انتخاب اولین مشتری خوشحال که ملاقات می کنید کافی نیست. شما باید داستانی را پیدا کنید که بتواند با مخاطبان شما ارتباط داشته باشد ، آنها را جذب کرده و آنها را در بخشی از تحول احساس کند.

هر مشتری که با آن کار می کنید نمی تواند یک مشتری تحقیق خوب انجام دهد. در حالت ایده آل ، شما می خواهید شخصی را انتخاب کنید که به روی شما باز است و آماده است تا در کار شما نقش داشته باشد تا داستان شما را تا آنجا که ممکن است با مخاطبان خود به اشتراک بگذارد.

در حقیقت ، موفقیت در محصول یا خدمات شما بسیار مهم است تا به دیگران نشان دهید که آنها باید به شرکت شما اعتماد کنند.

چگونه می توان تحقیقات وضعیت خود را بازیابی کرد

هر صاحب مشاغل بهترین ضربه را می خواهد و من مطمئن هستم که هیچ فرقی نمی کند. چندین روش منحصر به فرد برای بازتعریف مطالعات موقعیتی شما وجود دارد تا بیشترین بهره را ببرید. البته ، می توانید یک صفحه داستان موفقیت ویژه داشته باشید که همه آنها را از دست داده اید ، اما این تمام است
راهی برای استفاده نکردن از آنها

چرا برخی از آنها را امتحان نمی کنید:

  • آنها را در کمپین ها و خبرنامه های بازاریابی ایمیلی خود قرار دهید
  • آنها را به امضای ایمیل شرکت وصل کنید
  • از آنها در پست های وبلاگ و مقالات منتشر شده استفاده مجدد کنید
  • آنها را برای ارائه و زمینه های فروش به تیم خود ارسال کنید
  • آنها را مجدداً در تمام صفحات رسانه های اجتماعی خود قرار دهید

و این تازه اولشه!

آیا می دانستید که یک مصرف کننده معمولی باید پیام شما را هفت بار قبل از کلیک روی دکمه “خرید” بشنود؟

هرچه بیشتر تحقیقات وضعیت خود را تغییر دهید ، پیام بازاریابی شما بیشتر با مخاطبان شما خواهد بود. می گویند هر چه بیشتر ، شادتر!

به من بگویید چگونه از مطالعات موردی در کار خود استفاده خواهید کرد؟

آیا آماده استفاده از مزایای حرفه ای و سهولت کار تغذیه خود هستید؟

همین حالا ثبت نام کنید برای یک آزمایش 15 روزه ، بدون ریسک و تجربه تغذیه خود را به سطح بعدی برسانید.

سوالات؟

یک ایمیل مستقیم برای ما به [email protected] ارسال کنید

نظراتدیدگاهتان را بنویسید