وضوح را بازنشانی کنید. [New Year New Me vs New Year New Mindset.]


وضوح را بازنشانی کنید. [New Year New Me vs New Year New Mindset.]

11 ژانویه 2021 –

این پست توسط Babbleboxx حمایت می شود ، اما مانند همیشه ، همه نظرات از آن من است.

————————————————————

بازنشانی کلمه ای که من اغلب در آموزش و با مشتریان خود استفاده می کنم.

می بینم که وقتی مشتری تعادل خود را از دست می دهد یا وقتی ممکن است گیج یا ناراحت شوم ، از آن استفاده می کنم … سیگنال من همیشه “بازنشانی” است.

تنفس و تنظیم مجدد.

چه موازی فوق العاده ای با زندگی روزمره ما ، به ویژه در این سال جدید؟

به جای تمرکز بیش از حد بر تغییر خود یا تبدیل شدن به یک “فرد جدید” ، فقط خودتان باشید ، اما هر بار که از راه خود خارج می شویم ، تنظیمات خود را تغییر دهید.

وقتی کسی می گوید انگور “سال نو ، من جدید” ….

IMG_3619

و غیره وقتی می گویید “سال نو ، همان مال من ، فکر جدید”.

IMG_3620

قبل از اظهار نظر تنظیم مجدد کنید.

قبل از قضاوت تنظیم مجدد کنید.

قبل از فرض بازنشانی کنید.

قبل از صحبت تنظیم مجدد کنید.

قبل از اینکه دست از سر خود برداریم بازسازی کنیم.

قبل از خروج تنظیم مجدد شود.

مهم نیست که چقدر تصمیم داریم نگاه کنیم ، بیایید بازنشانی کنیم و ببینیم کدام بخش از زندگی خود را می توانیم بیشتر بهبود دهیم.

به جای نگاه کردن در آینه و دیدن آنچه می خواهیم تغییر دهیم ، اگر دوباره تنظیم کنیم ، رو به رو در آینه نگاه کنیم و ببینیم چه چیزی را می توانیم در ذهن و اعمال خود بهبود بخشیم.

بازنشانی کلمه و ابزار زیبایی است که می توانیم هر روز از آن استفاده کنیم.

وقتی صحبت از اهداف در سال جدید می شود ، چه منطقه ای را می توانیم بازنشانی کنیم؟

برای من ، تمرکز بیشتر روی خودم یک لحظه تنظیم مجدد بزرگ بود که ما را به جلو می برد.

تنفس ، خواندن ، استراحت و مراقبت از بدن ، ادامه بازسازی در لیست من است ، و در سال 2021 می خواستم محصولات فوق العاده ای را به اشتراک بگذارم که می تواند توجه شما را جلب کند.

بیایید از صبح شروع کنیم ، آیا؟

—————————————

من یک دختر قهوه ای هستم و از دم کردن روزانه لذت می برم. یکی از راه های افزایش دم کرده است؟ پپتیدهای کلاژن با انتخاب پزشکان!

IMG_3626

من سالهاست از کلاژن استفاده می کنم و به دلایلی خوب ، کلاژن چسب بدن انسان است.

این در لایه میانی پوست ما قرار دارد و مسئول ظاهر و احساس پوست ما در ماهیچه ها ، مفاصل ، مو و پوست سر است.

یکی از نگرانی های اصلی کلاژن این است که به راحتی توسط بدن جذب نمی شود ، اما از آن با انتخاب پزشک استفاده می شود. DigeSEBاینها آنزیم های گوارشی بالینی اثبات شده هستند که به بدن شما کمک می کند کلاژن را به راحتی جذب کرده و در جایی که مورد نیاز است تحویل دهد. چه فوق العاده!؟

IMG_3633

آنها بی مزه هستند و کاملاً در فنجان مربیان قهوه من جا می شوند! ؛]

پروبیوتیک های روزانه در مورد سلامت روده همیشه در لیست من هستند.

IMG_3645

پروبیوتیک انتخاب پزشکان برای سلامت زنان با ProCran بالینی ثابت شده برای کمک به بازگرداندن تعادل گوارشی توسعه یافته است.

ProCran یک پودر قوی و خالص است که از عصاره مویز تهیه شده است و همراه م effectiveثر D-Mannoz در پیشگیری از عفونت ادراری است.

با هم ، آنها می توانند به هضم سالم ، حمایت ایمنی فصلی و تقویت سیستم ایمنی کمک کنند.

برای شما! از کد کوپن: NEWYEAR25 ، با 25 درصد تخفیف در کل سایت استفاده کنید. در مورد بسته ها و اشتراک ها اعمال نمی شود. معتبر بین 01/21/28 و 21/21.

—————————————

سپس اجازه دهید در مورد عادات صحبت کنیم. واقعاً می تواند اهداف ما را ایجاد یا مختل کند ، درست است؟

IMG_3654

وارد سفر عادت شوید ، سفری مملو از زندگی هدفمند توسط نویسنده سارا اچ. کومر ، مربی سلامت دارای مجوز کلینیک مایو ، مربی شخصی معتبر با انجمن ملی قدرت و شرطی سازی ، و تمرین تناسب اندام قبل از تولد با متخصصان و همکاران آمادگی جسمانی آمریکا.

IMG_3662

این کتاب به شما کمک می کند تا عادات خود را در رابطه با خواب ، تناسب اندام ، روابط ، پول ، معنویت و موارد دیگر تجزیه و تحلیل کنید و سپس تعیین می کنید که با خواسته های هوشمندانه و انجام کارهای سبک نوشتاری چه مراحلی را باید بردارید. من عاشق این مفهوم هستم !!

IMG_3655

گام های کوچک تنها توسط BIG برداشته می شود. این کتاب الهام بخش به شما کمک می کند تا عمیق تر به عادات خود نگاه کنید و شادی را در تمام زمینه های زندگی خود ایجاد کنید. من فکر می کنم توجه به کارهای کوچکی که هر روز انجام می دهیم و می تواند ما را در مسیر قوی تری راهنمایی کند ، اهمیت دارد.

—————————————

بیایید در مورد تغذیه صحبت کنیم…. سلام! بیایید سال 20201 را سالیانه برای تغذیه بدن ، ایجاد تعادل و لذت بردن از سوزاندن خود بسازیم.

راه آسان برای انجام این کار؟ خدمات تحویل غذا!

IMG_3611

ما اخیراً Veestro را امتحان کردیم! من به طور جدی طرفدار همه چیز شدم … همه چیز به درب من تحویل داده می شود ، آیا می توانید مرا احساس کنید؟ به خصوص در سال 2020 ، مربا من بود.

IMG_3612

Veestro توسط گروهی از برادران و خواهران ، مارک و مونیکا ، که در کاستاریکا بزرگ شده بودند تاسیس شد. در بزرگسالی ، آنها به دلیل فراوانی سبزیجات و میوه ها بیشتر غذاهای گیاهی می خوردند ، بنابراین تصمیم گرفتند این غذاهای 100٪ گیاهی را به ایوان جلویی شما بیاورند!

IMG_3651

من 100٪ غذاهای گیاهی نمی خورم ، اما مواد تشکیل دهنده آنها قانونی است و شما فقط می خواهید & بخورید!

IMG_3647

برای شما! از کد BABBLE25 استفاده کنید – 25 discount تخفیف. 31 مارس به پایان می رسد.

—————————————

همه شما…. بیایید نه تنها در مورد غذا خوردن ، مطالعه و سلامت روده ، بلکه در مورد مراقبت از خود نیز صحبت کنیم … اما چه کسی به پدیکور نیاز دارد!؟

Whelp ، اجازه دهید این نتایج را با Kerasal Intensive Foot Repair با شما به اشتراک بگذاریم.

IMG_3670

می توانید از مادرم بپرسید (lol) چگونه “پای فوتبال من” همیشه موضوع بحث بوده است. بعد از هر فصل فوتبال ، مادرم یک پدیکور به من می داد تا پاهایم دوباره زنده شود.

وارد تعمیر پای Kerasal شوید! این موارد شگفت انگیز هستند و در 1 روز نتایج قابل مشاهده ای را به ارمغان می آورند !! در واقع ، من یکی را برای تیم گرفتم و آن را روی خودم امتحان کردم.

من یک پاشنه پا پوشیدم ، جوراب راحتی را برای شب پوشیدم و با نتایج قابل مشاهده بیدار شدم.

IMG_3672

من اساساً همه چیز را در این وبلاگ نشان می دهم ، اما یک چیز باعث شد احساس کنم در حال حاضر واقعاً همه چیز را در مورد گرفتن “ضربه خوب” از پاشنه های خشک خود نشان می دهم ، LOL.

IMG_3681

پس اینجاست! سلام ، من ایستاده ام و می دانم که تنها نیستم. نتایج قابل توجهی در مورد پاشنه وجود داشت که من روی پاشنه آن را درمان نکردم.

IMG_3680

این مرطوب کننده ساینده بالینی برای مرطوب کردن یا آبرسانی به خشکی پا است.

حالا بیایید با ترمیم ناخن چند منظوره Kerasal وارد کار شویم.

IMG_3667

این محلول به بهبود ظاهر آسیب ناخن کمک می کند. این می تواند ناشی از شرایط مختلفی باشد ، مانند کاهش تغییر رنگ ، صاف کردن سطح ، عادی سازی ضخامت و مرطوب کردن ناخن.

این فرمول م effectiveثر و شفاف برای رسیدن به ظاهری سالم به ناخن نفوذ می کند ، خواه با قارچ ناخن ، پسوریازیس ناخن ، پیری ناخن ها و یا آسیب مانیکور ژل سر و کار دارید.

به راحتی می توانید این محصولات را در آمازون پیدا کنید!

امیدوارم راه های جدیدی برای افزودن قطعنامه های 2021 به Reset خود یافته باشید. ما همیشه اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم و از شما مراقبت کنیم. این واقعاً پیامی است که سعی می کنم با خود به خانه ببرم.

همه شما را دوست دارم و وفادار باشید ،

خو کاسی

عکسهای گرفته شده توسط دخترم مایکل @ the.photographygirls

می توانید از مقالات بیشتری لذت ببرید

دسته: وبلاگدیدگاهتان را بنویسید