ورزش کنید تا سینه زنان را بزرگ ، کوچک و سریع و مeثر فشار دهید


اندازه سینه های شما بسته به ژنتیک ، بارداری و چربی بدن متفاوت است. وقتی تغییرات درصد چربی در بدن خود را تجربه می کنید ، ابتدا این تغییرات را در سینه های خود مشاهده می کنید.
بسیاری از زنان تحت عمل جراحی زیبایی سینه قرار می گیرند تا سینه های خود را بزرگ کرده یا کوچک کنند. با این حال ، روش های طبیعی برای افزایش یا کاهش اندازه سینه وجود دارد. برای درک اینکه ورزش بر اندازه قفسه سینه تأثیر می گذارد ، باید ساختار سینه های خود و نحوه تأثیر ورزش بر کل بدن خود را بدانید.
از آنجایی که هیچ عضله ای در قفسه سینه وجود ندارد و سینه ها فقط از سلول های چربی و غدد تشکیل شده اند ، هیچ تمرینی وجود ندارد که بتواند سینه های شما را بزرگتر کند ، اما ماهیچه هایی وجود دارند که می توانند هنگام تمرین در زیر سینه ها ، سینه های شما را بزرگتر نشان دهند. و محکم تر ..

به عنوان یک زن ، شما می توانید از ظاهر سینه های خود بسیار نگران باشید. برخی از زنان ممکن است بخواهند سینه های خود را بزرگ کنند ، در حالی که برخی دیگر از کمر درد رنج می برند و می خواهند سینه های خود را کوچک کنند. حتی می تواند بر نگرش ، اعتماد به نفس و جذابیت شما تأثیر بگذارد. می توانید شیوه زندگی ، رژیم غذایی و درمان خانگی خود را برای کاهش یا افزایش اندازه سینه خود تنظیم کنید. کاهش یا افزایش تمرینات ورزشی تنها درمان خانگی بی خطر و بدون درد است که از حریم خصوصی شما محافظت می کند و تأثیر مفیدی بر بدن شما دارد. آنچه واقعاً به آن احتیاج دارید اراده و تلاش کافی برای رسیدن به هدف است. هنگام ورزش بدن شما کالری می سوزاند و عضله می سازد که می تواند منجر به تغییرات فیزیکی شود. بهتر است قبل از بزرگ شدن یا کاهش اندازه سینه مشورت کنید. کارشناسان ما کلینیک تناسب اندام رازی آنها بسته به موقعیت شما بهترین روش را به شما پیشنهاد می دهند. برای دریافت مشاوره یا قرار ملاقات با شماره ها ۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹ – ۰۲۱۸۸۳۳۳۲۵۹ – .. صدا زدن.

تمرینات بزرگ کردن سینه


فشارهای بالا

با دراز کشیدن روی شکم ، صاف کردن پاها و قرار دادن دست ها روی زمین جلوی شانه های خود شروع کنید. به آرامی خود را بالا ببرید تا بازوها در کف دست قرار گرفته و متعادل باشند. تا جایی که ممکن است پشت خود را صاف نگه دارید. آرنج های خود را خم کنید و بدن خود را موازی با زمین پایین بیاورید. سعی کنید سینه خود را روی زمین نگذارید. حرکت را در دو ست 10 تایی تکرار کنید. شما می توانید بدون زانو زدن یا شنا کردن با زانوها شنا کنید.

حرکات مداوم شنا

این حرکات به صورت ایستاده در فاصله حدود 60 سانتی متر از دیوار انجام می شوند. دستان خود را روی سطح سینه روی دیوار قرار دهید. با استفاده از ماهیچه های قفسه سینه ، باید به سمت دیوار خم شوید تا بینی شما به دیوار برخورد کند.

سکته مغزی با دمبل

در هر دست یک دمبل بگیرید. زانوها را خم کرده و هر دو جفت را روی زمین قرار دهید. به این ترتیب انگشتان پا به جلو کشیده می شوند. آرنج های خود را کمی خم کنید و آنها را در دو طرف بدن خود باز نگه دارید به طوری که کف دست ها رو به جلو و دمبل ها رو به شانه ها باشد. مچ دست راست را به جلو و مورب به وسط قفسه سینه بکشید ، سپس دستان خود را عوض کنید.

پلانک مارس

کف دست ها را طوری روی زمین بگذارید که مچ دست ها زیر شانه ها باشد و بدن شما با سر و مچ پا یکسان باشد. پاها را به عرض شانه باز کنید. دست راست و پای چپ را بالا بیاورید و 30 سانتی متر (یک قدم) به راست بکشید. سپس پای راست و بازوی چپ را بلند کرده و هر دو را به سمت راست بکشید. برای برگشت حرکت ، دست چپ و پای راست خود را بلند کرده و به سمت راست بروید. دست راست و پای چپ خود را بالا بیاورید و یک قدم به سمت راست بردارید. (باید به یاد داشته باشید که بازو و پای مخالف را در یک جهت در همان زمان حرکت دهید). برای تکمیل تکرار دو مرحله کامل در هر جهت بردارید.

پرس پروانه ای

صاف بنشینید و در هر دست یک دمبل بگیرید (این تمرین را می توانید در شیب نیز انجام دهید). تا جایی که ممکن است بازوها را از بدن جدا کنید. با استفاده از ماهیچه های گردن ، وزنه را مستقیماً در جلوی قفسه سینه خود پخش کنید. این عمل را برای سه ست 12 ست تکرار کنید. باشگاه همچنین دارای دستگاه هایی است که مخصوص این حرکت طراحی شده است.

حرکت عمیق صندلی

روی صندلی بنشینید دستان خود را روی لبه پشت قرار دهید ، اجازه دهید انگشتان پا به پاهای شما نگاه کنند. وزنه را روی بازوها بگذارید و پاها را به جلو بکشید تا لگن جلوی صندلی قرار بگیرد. این موقعیت شروع است. آرنج های خود را با زاویه 90 درجه خم کنید و باسن خود را پایین بیاورید تا شانه ها و آرنج های شما در یک راستا قرار بگیرند. کف دست خود را فشار دهید تا به حالت اولیه برگردید. این یک تکرار است.

دور شانه

روی شکم روی زمین دراز بکشید و بازوها را مستقیما جلوی بدن خود بیاورید ، انگشتان دست و کف دست را به سمت پایین دراز کنید. در حالی که آرنج ها را از پشت می کشید ، لبه های شانه ها را به هم نزدیک کنید و قفسه سینه را از زمین بلند کنید. شانه های خود را رها کنید تا حرکت را با کنترل کامل کنید.

تمرینات کوچک و فشرده سازی سینه


تمرینات قدرتی و کاردیو

ورزش منظم به زنان در سوزاندن چربی بدن از جمله سینه کمک می کند. هدف برخی از تمرینات قلبی و قدرتی از بین بردن چربی قفسه سینه و بالای بدن است.

  • به تمرینات قلبی با شدت کم توجه کنید ، زیرا اکثر خانم هایی که سینه های بسیار بزرگ دارند قادر به انجام تمرینات فشار قوی مانند دویدن یا پیاده روی سریع نیستند. حداقل 5 روز در هفته و به مدت 45 دقیقه تمرینات قلبی با فشار پایین را با استفاده از وسایلی مانند دوچرخه ثابت یا تردمیل انجام دهید.
  • تمرینات ویژه ای را برای تقویت عضلات قفسه سینه و کاهش اندازه سینه انجام دهید. نمونه هایی از این تمرینات عبارتند از شنای کلاسیک و پرس دمبل. این تمرینات را چندین بار در هفته در 8 یا 12 تکرار در 2 یا 3 ست انجام دهید.

هنگام ورزش ، همیشه از سوتین ورزشی مناسب استفاده کنید تا از باز شدن قفسه سینه جلوگیری شود.

تمرینات هوازی

ورزش های هوازی به سرعت متابولیسم را در بدن زنان افزایش می دهد ، که به نوبه خود کل چربی بدن را کاهش می دهد. هنگامی که یک زن شروع به کاهش وزن می کند ، سینه های خود به طور خودکار کوچک می شوند.

  • بالا رفتن از پله یک تمرین هوازی ساده است که یک زن می تواند هر روز انجام دهد.
  • دوچرخه سواری یکی دیگر از تمرینات هوازی است.
  • پیاده روی سریع همچنین به سوزاندن چربی در سراسر بدن کمک می کند.
    مطمئن شوید 30 دقیقه ورزش هوازی را حداقل 4 یا 5 بار در هفته انجام می دهید.

شنا کردن

شنا به عنوان یک ورزش سخت کار برای کسانی است که می خواهند بدن خود را به بهترین شکل ممکن فرم دهند. شنا می تواند بر شکل و اندازه سینه های زن تأثیر زیادی بگذارد. این تمرین برای کل بدن خوشایند است ، تمام چربی ها را می سوزاند ، بدن را باریک و کشیده می کند و ظاهری جوان تر و قوی تر به فرد می بخشد. در شنا ، فرد از بازوهای خود زیاد استفاده می کند که باعث سوزاندن چربی در اطراف سینه ها می شود و در نتیجه قدرت و شادی ایجاد می کند.

دیدگاهتان را بنویسید