نکاتی در مورد استفاده از مجله غذا برای کاهش وزن موفق و تغذیه سالم – تمرینات کاهش وزن و مربیگری بوپر مربیگریایجاد یک برنامه کاهش وزن و توسعه استراتژی های موفق برای وفادار ماندن به آن ، یا حتی حفظ رژیم غذایی سالم ، برای بسیاری از زنانی که یک عمر با وزن خود دست و پنجه نرم کرده اند ، یک سرنوشت مقدس است. من می دانم که این کار را کردم و اکنون با همه چیزهایی که زندگی ارائه می دهد دست و پنجه نرم می کنم. من غذا را برای سوخت ، انرژی و نشاط با کاوش در زندگی و احساساتم اشتباه نمی گیرم. با هدایای باورنکردنی و چالش های پیری مبارزه کنید.

اگر مثل سابق هستید ، هنوز بدنبال پاسخی هستید تا جادویی شما را تغییر دهد. یک قرص جادویی برای تغییر راحت تر.

خانمها ، جواب در مغز است. هیچ قرص جادویی وجود ندارد. جادو این است که می توانید از رویکردهای نوآورانه برای انجام حرکتهای جدید استفاده کنید.

یادگیری مهارت های جدید چیزی است که شما برای انجام کاری به روشی جدید به آن نیاز دارید. یادگیری کاری است که می توانید انجام دهید. تو تمام عمرت این کار را کرده ای.

خوشبختانه ، یادگیری مهارت های تغذیه سالم شما را به 60 ، 70 و حتی بهتر می برد. اگر وضعیت موجود را دنبال کنید ، تحت تأثیر بمباران مواد غذایی قرار می گیرید. غذاهای زیبا که شما را خوشحال می کند ، دوست شما خواهد بود ، شما را راضی می کند و حتی جایگزین معشوق شما می شود! در سن خود ، فریب طول مدت تبلیغات برای ولع خوردن غذاهای ناخواسته را نخورید!

بهترین چیزی که در مورد علم تغذیه سالم آموخته ام این است که بیشتر کارهایی که برای کاهش وزن باید انجام دهیم ، ترکیبی از اقدامات و فعالیت ها است که ما را به کاهش وزن موفق ، استخوان های قوی و مغز سالم می رساند.

برای من جادو این است که با یادگیری این مهارت ها ، از فعالیت های یادگیری سود می بریم و توانایی های یادگیری خود را گسترش می دهیم. به عبارت دیگر ، ایجاد عادت های خوب منجر به توانایی شما در توسعه عادت های بهتر می شود.

اگر یاد بگیرید که به آن تکیه کنید ، داشتن یک مجله غذایی یکی از مهارتهایی است که اهداف کاهش وزن شما را پشتیبانی می کند. موفق ترین افرادی که وزن خود را کاهش داده و به اهداف زندگی خود دست یافته اند در تحقیقات مشاهده شده اند و ثابت شده است که داشتن یک مجله غذایی می تواند شما را به موفقیت برساند.

هدف مجله غذا.

اگر به خاطر دارید که هدف از استفاده از یک مجله غذایی کاهش وزن و حفظ آن است ، می توانید تلاش بیشتری برای یادگیری اعتماد به آن انجام دهید.

یک دفتر خاطرات یا مجله غذایی چیست؟

دو عامل مهم در یک مجله غذایی دخیل است:

1. مکانی برای ثبت آنچه که می خواهید و چه مقدار بخورید.

2. مکانی برای تماشای اینکه چه چیزی ، چه موقع ، چقدر غذا می خورید.

رویکردهای زیادی برای نگه داشتن یک مجله غذایی وجود دارد ، اما هر رویکرد موفق شامل نوشتن جایی است که قصد دارید برنامه خود را بنویسید و آنچه واقعاً روی بدن خود قرار داده اید.

علاوه بر این ، چیزهای دیگری نیز وجود دارد که باید به آنها توجه کنید که باعث ایجاد انگیزه در شما می شود و شما را در مسیر خود نگه می دارد و شما را از آنچه در جهت خارج شدن از مسیر اتفاق می افتد مطلع می کند.

3. احساسات خود را قبل و بعد از غذا کنترل کنید. ما اغلب به دلیل ناراحتی احساسی یا کسالت غذا می خوریم. نظارت بر احساسات و میزان گرسنگی هنگام غذا خوردن ، فرایندهای داخلی را که در مغز ناخودآگاه شما رخ می دهد ، آشکار می کند. خودشناسی آموزش است!

4. هدف خاص خود را دنبال کنید و چرا می خواهید به آن برسید. ما برای تغییر عادات به انگیزه قوی نیاز داریم ، زیرا ماهیت تغییر عادات از محدوده راحتی به ناراحتی چیزی می رسد که ما نمی دانیم.

وقتی هدف خود را یادداشت می کنید و آن را بسیار مشخص می کنید ، و زمانی را در نظر می گیرید و می نویسید که چرا می خواهید به آن برسید ، این افکار می توانند انگیزه احساسی شما را زنده کنند تا تغییرات مورد نیاز برای انتخاب یک وعده غذایی متفاوت را ایجاد کند.

به خاطر داشته باشید که افکار شما احساساتی ایجاد می کند و احساسات شما را به انجام یا عدم انجام کاری بر می انگیزد. و در نهایت ، این اقدامات به شما نتایج می دهد.

چرا کار می کند؟

محققان معتقدند موفقیت استفاده از مجله غذایی در کاهش وزن پایدار ناشی از آگاهی و مسئولیت پذیری است. ما اغلب نمی دانیم که چقدر می خوریم و نوشتن آن به ما راهی برای تخمین مقدار یا اندازه بخش می دهد. وقتی این را می نویسیم ، خودمان مسئول هستیم. اگر مجله آشپزی خود را با مربی ، مربی یا شریک خود به اشتراک بگذاریم ، مسئولیت دیگری داریم. گاهی اوقات فقط عدم تمایل به نوشتن چیزی می تواند میل شما به خوردن یک غذای خاص را تغییر دهد.

استفاده از تخیل برای تصور خود هنگام خوردن غذایی که در حال برنامه ریزی هستید ، شانس موفقیت شما را نیز افزایش می دهد.

تغییر عادات کلید موفقیت است

هنگام کار بر روی تغییر عادات پرخوری قدیمی ، استفاده از یک مجله غذایی به طراحی مغز شما کمک می کند تا از شما در این روند حمایت کند. با استفاده از مجله غذا ، قشر پیشانی شما (PFC) فعال می شود، مدیرعامل ذهنی شما ، مجری مغز و زندگی شما. PFC شما در برنامه ریزی ، اجرای یک برنامه و درک این که کارهایی که بلافاصله انجام می دهید در آینده تأثیر طولانی مدت بر شما خواهد داشت عالی است.

در پایان روز ، اگر اغلب مقابل یخچال می ایستید ، “من می خواهم چه بخورم؟” شما از PFC استفاده نمی کنید ، از مغز لیمبیک خود استفاده می کنید ، که نمی تواند آینده را تصور کند و فقط می خواهد فوراً راضی شود. این قسمت از مغز شما احتمالاً برای مدت طولانی کار می کند و نورون هایی را که سیم ها را به هم متصل می کند به خاطر می آورد. هر چه بیشتر بدون استفاده از PFC تمرین کنید ، این عادت قوی تر خواهد بود. بدون یادگیری مهارت های جدید ، شانس زندگی ناخودآگاه ، کاهش وزن و رسیدن به اهداف سلامتی خود را از دست خواهید داد.

برای موفقیت در نوشتن غذای خود ، باید ظرف را در خانه ، پخته یا بیش از حد پخته آماده کنید. شما می توانید حدود 8 مرحله برای ساده سازی برنامه ریزی غذا را در این پیوند بخوانید.

1. تصمیم بگیرید که کدام مجله / دفتر خاطرات با سبک زندگی و شخصیت شما کار می کند.

اگر در آشپزخانه بالش های کاغذی نگه می دارید ، ممکن است بخواهید برنامه غذایی خود را برای روز بعد یادداشت کنید. می توانید یک دفترچه کوچک در کیف خود داشته باشید تا از همان ابتدا وعده های غذایی خود را از همان ابتدا پیگیری کنید. شاید بخواهید از قسمت یادداشت ها در تلفن خود یا از برنامه غذایی مانند myfittnesspal استفاده کنید. تصمیم بگیرید که چه چیزی برای شما کار می کند.

2. تصمیم بگیرید که چند بار بنویسید.

چه زمانی برای وعده غذایی خود برنامه ریزی می کنید؟ قبل از رفتن به تخت خواب؛ بعد از ناهار؟ شما می توانید در هر زمان از روز آنچه را که می خورید تماشا کنید.

3. تصمیم بگیرید که چه چیزی را تماشا کنید.

اگر دوست دارید صفحات گسترده Excel ایجاد کنید و چندین نقطه داده را ردیابی کنید ، می توانید تصمیم بگیرید که چه چیزی را می خواهید دنبال کنید.

در اینجا نکات من برای تماشا وجود دارد:

الف. پروتکل غذایی عمومی شما شما تصمیم می گیرید برای کاهش وزن چه بخورید. چقدر و چه موقع بخوریم این را بنویس. این کار را با رضایت و پشتکار انجام دهید.

ب- برنامه غذایی 24 ساعته بعدی شما شامل صبحانه ، ناهار و شام. این چیزی است که PFC قصد دارد برای کاهش وزن و همیشه گرسنه ماندن بخورد.

ج – واقعاً چقدر و چه موقع غذا می خورید. به یاد داشته باشید که هرگونه تنقلات یا نوشیدنی را بنویسید. حتی چیزهایی که شما میان وعده های سالم می دانید (به عنوان مثال چوب هویج) ثبت می شود.

نکات اضافی برای درک و تغییر سبک غذا خوردن احساسی:

د) قبل و بعد از غذا چقدر گرسنه بودید؟

ه) لحظات استرس زا یا احساسی روز خود را ثبت کنید. واکنش شما به این شرایط چگونه بود؟

F. هر شگفتی که یاد می گیرید.

4- ثابت قدم باشید. هر روز وعده های غذایی خود را بنویسید.

5. موفقیت خود را در برابر مجله خود مرور کنید.

اگر هر هفته در حال کاهش وزن هستید ، همان کاری را که انجام می دهید ادامه دهید. به خاطر داشته باشید که وزن شما بطور طبیعی در روزهای 3 تا 3 ثانیه تغییر می کند و شما می خواهید حداقل 2 تا 6 هفته یک مجله غذایی تهیه کنید تا مشخص شود برنامه شما در حال اجرا است یا خیر.

اگر برنامه شما بعد از 2 تا 4 هفته به نتایج دلخواه شما نرسید ، برنامه خود را مرور کرده و با مربی یا مربی خود تغییر دهید.

برای زنان در هر سنی زمان و صبر لازم است تا عاداتی را که در طول سالها با بسیاری از تجربه ها ایجاد کرده اند تغییر دهند ، زیرا آنها مهارت های جدیدی را می آموزند. استفاده از مجله یک مهارت جدید است – از آن برای دیدن آنچه می خورید ، واکنش شما در برابر تغییرات وزن ، گرسنگی و احساسات استفاده کنید. هر فکر موفقیت و شکست به شما درک غنی از انسانیت و توانایی شما برای تبدیل شدن به فردی که می خواهید را ارائه می دهد.

به یاد داشته باشید که با انتخاب شیوه زندگی سالم ، انرژی و نشاط لازم برای زندگی خود را خواهید داشت. فقط همین.

پت بوپر یک مربی وزنه و وزن معتبر بکر است. او به زنان بالای 50 سال آموزش می دهد که بیشتر عمرشان با پرخوری مبارزه می کنند. این به آنها می آموزد که وزن خود را از دست بدهند ، پرخوری احساسی را کنار بگذارند و امروز زندگی خود را دوست داشته باشند و برای آینده خود هیجان ایجاد کنند. من کاملاً متقاعد شده ام که برای کاهش وزن هرگز دیر نیست.

به پادکست هفتگی گوش دهید ، هیچ وقت برای از دست دادن وزن در جایی که به iTunes ، Stitcher یا پادکست های مورد علاقه خود گوش می دهید دیر نیست.دیدگاهتان را بنویسید