نحوه گرم کردن قبل از تمرین بدنی || قبل از تمرین گرم شوید ||


نحوه گرم کردن قبل از تمرین / گرم کردن قبل از تمرین

با این برنامه های گرم کردن سریع و همه کاره ، برنامه تناسب اندام خود را افزایش دهید! شما فقط برای هر برنامه آموزشی که در 15 دقیقه انجام می دهید ، آمادگی بیشتری خواهید داشت. هرکسی که به تناسب اندام و قدرت متعهد است می خواهد در تمرینات بهترین عملکرد را داشته باشد. هیچ کس 100٪ تمرینات عالی انجام نمی دهد ، اما هیچ احساسی بهتر از خروج از سالن بدنسازی یا ورزش با وزنه وجود ندارد زیرا می دانید که به خوبی تمرین می کنید.

خلاصه ای از نحوه گرم کردن قبل از تمرین بدنی

 • هدف اصلی: آمادگی جسمانی عمومی
 • نوع آموزش: جداگانه {جدا شده}
 • سطح آموزش: مبتدی
 • مدت زمان برنامه: 8 هفته
 • مدت زمان هر تمرین: 15 دقیقه
 • تجهیزات مورد نیاز: هالتر ، نوار ، وزن بدن ، استوانه فوم ، قوری

ما باید در مورد آن صحبت کنیم نحوه گرم کردن بدن قبل از تمرین بدنی بیایید صحبت کنیم. چقدر زمان خود را برای گرم کردن و آماده شدن برای تمرینات آینده صرف می کنید؟ برای اکثر مردم ، این گرم کردن شامل حرکات دست و چند حرکت کششی سبک است ، و سپس بلافاصله سراغ وزنه می روند! صرف زمان کوتاه برای آماده شدن برای هر تمرین می تواند بر آینده و حداکثر اثربخشی هر مجموعه تأثیر بسزایی بگذارد. علاوه بر آرامش ماهیچه ها ، سیستم قلبی عروقی ، تنفسی ، عصبی و حتی اسکلتی شما نحوه گرم کردن بدن قبل از تمرین بدنی 15 دقیقه وقت بگذارید تا ذهن خود را آماده کنید. از آنجا که بدن شما قبلاً به انجام کارهای جدی عادت کرده است ، می تواند خطر آسیب جدی را نیز به حداقل برساند.

قبل از تمرین خود را گرم کنید
قبل از تمرین خود را گرم کنید

نحوه گرم کردن بدن قبل از تمرین بدنی

باید بدانید که کشش عضلات سرد هرگز ایده خوبی نیست. این یک راه آسان برای آسیب رساندن به خود قبل از شروع تمرین است. همیشه باید تمرینات را قبل از انجام حرکات کششی انجام دهید. حتی یک فعالیت ساده مانند پیاده روی سه دقیقه ای می تواند به گرم شدن شما کمک کند. دراز کشیدن بعد از حرکت دادن بدن می تواند مفید باشد. راه دیگر گرم کردن م isثر تمرکز بر ثبات است. برخی موارد تخته و چمباتمه زدن این می تواند در تحریک فیبرهای عضلانی بسیار مثر باشد. آنها همچنین می توانند به بهبود دامنه حرکتی و توانایی انقباض کمک کنند.

سه روش معمول برای گرم کردن بدن

شما هر بار که قسمت خاصی از بدن را تمرین می دهید از سه یا چهار تمرین یکسان استفاده نمی کنید ، زیرا بدن می تواند خود را با این حرکات وفق دهد. به همین دلیل ، استفاده از چندین تمرین گرم کردن ایده خوبی نیست. تنوع می تواند چاشنی زندگی و تناسب اندام باشد. بنابراین ، سه روش 15 دقیقه ای برای استفاده بیشتر از زمان آماده سازی گنجانده شده است. در ابتدای هر تمرین ، تمرینات مختلف زیادی خارج از پیاده روی و فرصت کار با آنها وجود دارد. آنها می توانند به شما کمک کنند تا ورزشکار بهتری شوید و خود را برای تمرین بعدی آماده کنید. چند نکته در این زمینه قابل توجه است نحوه گرم کردن بدن قبل از تمرین بدنی :

 • این برنامه گرم کردن را مطابق سلیقه خود در برنامه تمرینی خود اعمال کنید. تمرینات انزوا کنونی شما در نهایت تعیین می کند که چند بار در هفته از هر نوع گرم کردن استفاده کنید.
 • این برنامه گرم کردن را مطابق سلیقه خود در برنامه آموزشی خود اعمال کنید. تمرینات انزوا کنونی شما در نهایت تعیین می کند که چند بار در هفته از هر نوع گرم کردن استفاده کنید.
 • این برنامه گرم کردن را مطابق سلیقه خود در برنامه تمرینی خود اعمال کنید. تمرینات انفرادی فعلی شما در نهایت تعیین می کند که چند بار در هفته از هر نوع گرم کردن استفاده کنید.
 • اگر نمی توانید این تمرینات را با تکرار یا زمانهای توصیه شده انجام دهید ، تمام تلاش خود را بکنید و بهبود را هدف بگیرید.
 • بهتر است به جای پیاده روی از گزینه های دیگری که می توانید دریافت کنید مانند دستگاه هوازی استفاده کنید. این تمرینات طوری طراحی شده اند که افراد بتوانند آن را انجام دهند. اگر احساس می کنید این کمک می کند ، به سراغ گزینه ها یا گزینه های چالش برانگیز بروید.

نحوه گرم کردن عضلات پایین بدن قبل از تمرین بدنی

این یک برنامه است که می تواند برای برخی از لیفتراک های متوسط ​​و پیشرفته که می خواهند روی قسمت های خاصی از بدن تمرکز کنند استفاده شود. این برنامه را با هر برنامه پای روزانه ترکیب کنید و به نتیجه دلخواه برسید. این امر به ویژه در مورد عضلات پایین تنه صادق است. به عنوان مثال چرخش استوانه فوم در کنار بدنه است. اگر استوانه فوم ندارید ، از چیزی مانند توپ تنیس یا توپ طبی برای ساختن رول استفاده کنید. شامل حرکات تک پای و گرفتن. تمرکز کنید تا کشش و انقباض ناحیه مورد نظر خود را احساس کنید. در نهایت ، تمریناتی برای مرکز {شکم} و شانه ها وجود دارد. این به این دلیل است که آنها می توانند نقش ثانویه ایفا کنند. به اسکات فکر کنید. ماهیچه های اصلی شما باید در حالت اسکوات بمانند و بدن شما را تثبیت کنند. شانه ها روی هالتر قرار دارند ، بنابراین باید آماده شوید.

تجربه هفت تکرار / زمان باقی مانده
پیاده روی سریع 1 30 دقیقه 30-45 ثانیه
وزن ایستاده 1 15 30-45 ثانیه
استوانه فوم را به طرف بدن بچرخانید 1 30 ثانیه در هر طرف 30-45 ثانیه
ددلیفت وزن بدن تک پا 1 15 ، هر طرف 30-45 ثانیه
اسکات بی وزن 1 15 30-45 ثانیه
اسکات بی وزن (نگه دارید) 1 30 ثانیه 30-45 ثانیه
سوپرمن 1 30 ثانیه 30-45 ثانیه
تخته 1 30 ثانیه 30-45 ثانیه
طناب کش 1 15 30-45 ثانیه

حتما بخوانید: کاهش سریع وزن با 4 روش روز در جهان

نحوه گرم کردن ماهیچه های بالای بدن قبل از تمرین بدنی

افرادی که از مرحله اولیه بالاتر هستند می توانند از این تمرین گرم کردن استفاده کنند. این که آیا شما یک برنامه تمرینی جداگانه را دنبال می کنید یا تمام قسمت بالای بدن خود را در یک جلسه تمرین می دهید ، این تمام است نحوه گرم کردن بدن قبل از تمرین بدنی قابل استفاده برای هر برنامه تربیت بدنی. هیچ پشتیبانی ساکن وجود ندارد ، اما این کشش های غیرطبیعی برای هدف قرار دادن ماهیچه های ستون فقرات ، قسمت فوقانی پشت و حتی دوسر مفید خواهد بود. نشستن و دراز کشیدن ماهیچه های شکم را سفت می کند و اسکوات به افزایش دمای بدن و آماده سازی پاها برای ایجاد ثبات در برخی از تمرینات بالاتنه کمک می کند.

حتما بخوانید: تمریناتی که ماهیچه های بالای بدن را تقویت می کند

گرم کردن قبل از تمرین ، ثبت یک رکورد شخصی جدید یا دنبال کردن پمپ عضلانی به اندازه دنبال کردن هیجان انگیز نیست ، اما وقت گذاشتن برای آماده شدن برای این 15 دقیقه می تواند تجربه را حتی بهتر کند. نیازی به نگه داشتن این تمرینات در باشگاه نیست. آنها را صبح یا زمانی که به فعالیت نیاز دارید استفاده کنید. اگر به مدت طولانی بنشینید ، گرم کردن کل بدن می تواند بسیار مفید باشد. این برنامه ها را راه اندازی کنید و خودتان آنها را انجام دهید و مزایای آن را احساس کنید.

برای مشاهده سایر مقالات مرتبط با این مقاله به صفحه بروید ورزش و تغذیه و برای مشاهده مقالات دیگر در صفحه وبلاگ شیمی دیدن.

دیدگاهتان را بنویسید