نحوه اعمال عشق به خود – Beaupre Coaching کاهش وزن و مربیگری زندگیشما می توانید از خود متنفر باشید و بر اساس باور ناخودآگاه خود که کافی نیستید و دوست ندارید ، انتخاب های بدی انجام دهید. ممکن است شما از میزان محدودیت خود برای منفی صحبت کردن آگاه نباشید. یا در مورد محدودیت هایی که برای خود ایجاد کرده اید کاملاً روشن هستید ، اما نمی دانید برای تغییر آن چه باید بکنید.

ده ها سال نفرت از خود طبیعی است. مانند ماهی در آب و پرندگان در هوا. ما نمی دانیم که تفکر ما سمی است.

من امروز کار فوق العاده ای انجام می دهم. فکر می کنم زندگی چقدر جادویی است. مغز ما شگفت انگیز است. بدن ما عالی است.

این فکر جادویی با رنج بسیاری از مردم در ایالت ، کشور و جهان رنگ آمیزی شده است. در آغاز روز ، او توضیح می دهد که من نگران هستم – ناراحت هستم – ناراحت هستم. تجربه من از احساساتم مرا دعوت می کند که به بدنم نگاه کنم و دقیقاً بپرسم که چه چیزی و کجا احساس می کنم. احساس می کنم مثل یک احساس نامعلوم ریشه در مرکز سینه و بالای شکم دارم. این یک احساس متغیر و متغیر است. فشار و اشک در چشمانم احساس می کنم.

من امروز نمی توانم کاری در مورد آتش سوزی انجام دهم. یا برای جلوگیری از بلایایی که برادرانم در سراسر جهان با آن روبرو هستند. آیا احساس غم می کنم؟ می تواند باشد. می آید و می رود و قدم بعدی که بر می دارم این است که از خودم بپرسم “چگونه می توانم خودم را با این احساس دوست داشته باشم؟” “چگونه می توانم این شر را احساس کنم و بدانم که هنوز یک فرد حیاتی هستم.” سپس از خودم می پرسم: “حتی با وجود این احساس در بدنم ، امروز چه کاری می توانم انجام دهم تا به هدفم کمک کنم؟” همه آنها مانند یک فنجان چای کنار هم می نشینند.

سپس به برنامه روزانه خود نگاه می کنم و بر آنچه می توانم انجام دهم و انجام می دهم تمرکز می کنم. من حتی عشق به خود را تمرین می کنم.

وقتی مردم می گویند که باید خود را دوست داشته باشند ، درک نحوه انجام آن اغلب دشوار است. حتی اگر یک روز را برای رفتن به باشگاه در روز دوشنبه از دست بدهید ، به نظر نمی رسد که از ضربه زدن به خود به دوست داشتن خود تغییر دهید. چگونه می توانید هر روز مقدار کافی غذای مغذی سالم بخورید بدون اینکه از اراده یا انگشت سفید برای کاهش کالری خود استفاده کنید. چگونه با اضافه بار و بی تفاوتی مقابله می کنید تا تصمیم بگیرید که چه کاری می توانید برای تأثیر بر قاچاق انسان یا نژادپرستی یا گرمایش جهانی انجام دهید؟

عشق به خود یکی از مهمترین مفاهیمی است که من آموخته ام و به کار برده ام. من 100٪ مطمئن هستم که وقتی این مفهوم را بدست آورید ، تجربه زندگی شما تغییر خواهد کرد و شما به اهداف کاهش وزن و سلامتی خود متعهد خواهید ماند. شما برای زندگی با قدرت خود و برخورد با دنیایی که جهان به هدایای شما نیاز دارد ، گام برمی دارید. شما هر کاری را که می خواهید انجام می دهید و به وعده های خود عمل می کنید.

همچنان مرا شگفت زده می کند که چقدر قضاوت می کنیم.

به افکار خود در مورد خود نگاه کنید و ببینید چقدر می توانید با خود بی رحم باشید.

بارها و بارها چه سوالاتی از خود می پرسید؟

“چرا حرص می خورید و گذشته اید؟”

“چرا این قحطی پایان نمی یابد؟”

“من نمی فهمم چرا من سالم خواهم بود؟

“چرا من نمی توانم تغییری در جهان ایجاد کنم؟”

چگونه از احساسات ، چهره ، شخصیت ، پاها از خود متنفر هستید؟

من همیشه از بینی ، شکم ، سابقه خانوادگی ام متنفر بودم. من از خودم به خاطر احساس هر چیزی متنفر بودم ، زیرا ضعف من را نشان می داد. نقاط ضعف من برطرف می شود. اگر بتوانید عمر طولانی داشته باشید ، خواهید دید که چقدر این باورها بی فایده است و چگونه روابط ما را در محل کار ، با دوستان ، خانواده و عزیزان مسموم می کند.

وقتی تصمیم گرفتم رفتارم را به عشق به خود ، خود درمانی و بخشش سالم تبدیل کنم ، می دانستم که تنها چیزی که ندارم این است که همه چیز را برای انجام این کار داشته باشم.

آره؟ من هر آنچه را که نیاز دارم دارم. فقط نمی دانم. چقدر دیوانه است؟ با این حال ، این آغاز طنابی بود که من برای بازکردن افکار و رفتارم در دست داشتم که باعث شد اینقدر غذا بخورم و این همه رنج ببرم. من مفهوم آن را درک نکردم ، اما می دانستم که واقعیت دارد.

این طناب را باز کنیم ….

اگر همه چیز مورد نیاز برای دوست داشتن خود را داشته باشید ، یعنی چه غذاهایی برای شما مفید هستند ، چه غذاهایی بدن شما را تغذیه کرده و به وزن مورد نظر شما می رسد و توانایی شما در کاهش میل به غذاهای ناسالم – زندگی شما چگونه خواهد بود؟

زندگی شما چگونه خواهد بود اگر بدانید که همه چیز را برای پذیرفتن خود دارید ، یعنی اینکه خود را ببخشید ، از خود لذت ببرید ، و مسئولیت دریافت آنچه نیاز دارید را بر عهده بگیرید؟

چگونه می توانید در جهان جسور باشید اگر بدانید که همه چیز را برای محافظت از خود دارید؟

ترفند دوست داشتن خود این است که به همه چیز اجازه دهید. آن را قطع یا تمام نکنید. خشونتی که در افکار و اعمال خود به خود وارد می کنیم خسته کننده است. ما فکر می کنیم تغییر اشتباه است. ما معتقدیم که این شکنجه برای موفقیت در تغییر ضروری است.

مگه نه! به جای آنکه از مشکلاتی که برای خودمان مشکل می بینیم صرف نظر کنیم ، با عشق دعوت می کنیم.

· اجازه اشتباهات و موفقیت های بزرگ و کوچک را بدهید.

· اجازه دهید که خشم ، خودسری و جشن ها شروع شود.

· به زبان خود اجازه دهید تا بلغزد ، خجالتی باشد و برای دلداری و تشویق کلمات محبت آمیز بگوید.

· به خودتان اجازه دهید پرخوری کنید و یاد بگیرید که نباید غذا بخورید.

· اجازه دهید عادات جدید و روزهای موفق اعمال شوند.

· اجازه ترس و احساس ارتباط با دیگران را بدهید.

· اجازه ترس و احساس ارتباط با دیگران را بدهید.

یک اتاق زیر شیروانی بزرگ ، یک منطقه باز ، یک فضای عمیق ، یک دریاچه زلال یا یک رودخانه در حال حرکت به خود اختصاص دهید. خود را یکی از بسیاری از افراد ببینید.

ما به فضا برای تغییر و رشد نیاز داریم. تغییر و رشد نیاز به عشق دارد. تغییر و رشد زمان می برد.

شما فکر می کنید که کنار گذاشتن غذاهای خاص یک محرومیت بی پایان خواهد بود. شما معتقدید که مرگ یک عزیز غم بی پایان را به همراه خواهد داشت. شما مطمئن هستید که این نگرانی از نخوردن احساسات شما عذابی بی پایان خواهد بود. فکر می کنید توانایی تأثیرگذاری بر جهان را ندارید.

همه چیز تغییر می کند. هر لحظه به پایان می رسد این یک مفهوم فلسفی نیست. ما می دانیم که این درست است. افزایش سن به معنای تسلیم شدن یا بی ربط بودن نیست. هنوز می توانید با چالش ها روبرو شوید و بر آنها غلبه کنید. اکنون شما بیش از هر زمان دیگری قدرت دارید.

از شر چیزهای زیبا و شیرین که باعث می شود احساس جهنم کنید و اضطراب زیادی برای شما ایجاد می کند ، خلاص شوید. خود را از سلامت ، استخوان های قوی ، تعادل خوب ، روده سالم محروم نکنید. خود را از نگرانی لازم برای تغییر و رشد محروم نکنید. نگران انجام کارهای سخت نباشید.

خود را از ترحم محروم کنید ؛ به معایبی که کشش شما را کاهش می دهد و انرژی شما را تخلیه می کند توجه کنید. خود را از اندوه محروم نکنید. برای احساس عشق بین شما و معشوق خود ؛ از یادآوری هدیه ؛ برای ادامه مشکل بدون آن ؛ درد و لذت بودن با آنها را احساس کنم. تا از طریق شما به زندگی آنها معنا ببخشد. اضطراب به معنی افزایش قدرت ، رشد عضلات ، مرگ بافت و تولد دوباره است.

تصور نکنید که می توانید 100٪ خودتان را خوشحال کنید ، و اگر این کار را نکنید ، مشکلی دارید. خود را از زندگی انسانی خود ، از جمله اضطراب ، عصبانیت ، غم ، ترس ، شادی ، سرخوردگی و سرگرمی محروم نکنید.

من دیگر در جنگ غذا نمی جنگم. اکنون من یک تجربه مستقیم از احساس تمام نقاط ضعف خود دارم. من هنوز لطف زندگی کردن را دارم. احساس می کنم این احساس غم و اندوه سالهاست که می آید و می رود. این یک مثال کامل از این است که چقدر خودم را دوست دارم. این احساس از من برای خوردن زیاد ، نوشیدن زیاد ، انزوا و سرگرمی در برنامه های تلویزیونی استفاده کرد.

اکنون خود را در فضایی باز از عشق می بینم که امکان هرگونه عمل ، احساس و تعجب را می دهد. این همیشه آسان نیست. نفرت از خود آسان نیست.

شما بهترین کاندیدای عشق و زندگی هستید. شما بیشتر از والدین ، ​​خواهر و برادر ، شریک و دوستان خود قادر هستید که بدانید چگونه شما را دوست داشته باشند.

بودن در شخصی که بی قید و شرط خود را دوست دارد یک راه ، یک سفر و یک تجربه است. دانستن اینکه همه چیز را برای بهترین زندگی خود دارید ، عشق به زندگی کلید جادویی است.دیدگاهتان را بنویسید