موسیقی برای آموزش – موسیقی شاد و هیجان انگیز برای تمرینات صبحگاهی


ملودی های تند برای آموزش

ملودی های تند برای آموزش

2021-06-28

موسیقی برای آموزش / آهنگ آموزشی صبح مبارک / آهنگ آموزشی صبح / موسیقی آموزشی صبح / آهنگ آموزشی صبح

آهنگ تمرین صبحگاهی ملایم نه تنها خستگی حین ورزش را برطرف می کند ، بلکه می تواند با افزایش استقامت و ایجاد روحیه بهتر به بهبود کیفیت تمرین شما نیز کمک کند. مخصوصاً موسیقی و آهنگ آموزش صبح ایجاد انگیزه یا هماهنگ شدن با تمرینات ورزشی ، تأثیرات جسمی و روانی دارد. اشعار جذاب یا ریتم های انگیزشی موسیقی به شما انگیزه می دهد که در طول تمرینات منظم خود بیشتر تمرین کنید یا بیشتر کار کنید. مطالعات نشان می دهد که موسیقی برای ورزش هنگام تمرین سطوح پایین یا متوسط ​​با فاصله زیاد ، سرعت یا تکرار کامل ، به بهبود سریعتر عملکرد ورزشی کمک می کند. به عنوان مثال ، مطالعه ای در سال 2006 در مورد تأثیر موسیقی بر انتخاب سرعت تردمیل نشان داد که وقتی شرکت کنندگان به موسیقی سریع گوش می دهند ، شرکت کنندگان سرعت و فاصله خود را بدون خستگی افزایش می دهند. سایر مطالعات نیز نتایج مشابهی را نشان داده اند.

آهنگ تمرین صبحگاهی ملایم این می تواند باعث احساس لذت یا نارضایتی شود و می تواند فرایندها و رفتارهای فکری را تغییر دهد. این تأثیر روانی را می توان در تغییرات فیزیکی سطح هورمون ها مشاهده کرد. به عنوان مثال ، یک مطالعه در سال 2012 نشان داد که شرکت کنندگانی که به موسیقی “دلپذیر” گوش می دادند ، سطح بالاتری از سروتونین داشتند که به هورمون “احساس خوب” معروف است. اگرچه اثبات تأثیر آن دشوار است ، این تحقیقات نشان می دهد که گوش دادن یک تجربه دلپذیر است موسیقی برای تمرینات صبحگاهی این می تواند سطح سروتونین را افزایش دهد تا در حین تمرین احساس بهتری داشته باشید.

موسیقی را انتخاب کنید و یک آهنگ ملایم صبح این می تواند به شما کمک کند تا از تجربه ورزشی خود لذت ببرید و از قوانین ورزش پیروی کنید. از آنجا که سرعت و شدت تمرینات ایده آل متفاوت است ، می توان یک فرایند آزمون و خطا را تعیین کرد که دقیقاً چه سرعتی برای شما مناسب است. در اینجا چند آهنگ ملایم تمرین صبح است:

آهنگ ملایم صبح:

موسیقی برای ورزش

آهنگ ورزشی صبحگاهی

آهنگ برای تمرینات صبحگاهی

موسیقی آموزشی صبحگاهی

آهنگ آموزش صبح

آهنگ شاد برای تمرینات صبحگاهی

برای دیدن سایر آهنگهای مرتبط به صفحه بروید آهنگ تربیت بدنی و برای مشاهده مقالات دیگر در صفحه وبلاگ شیمی دیدن.

قیمیا

دیدگاهتان را بنویسید