مسترز آماتور مستر المپیا 2021 در 17 و 18 دسامبر در تونس برگزار می شود


استاد آماتور تونسی المپیا 2021

گروه ورزشی کیمیا مکمل قصد دارد تیم قوی تری را به بازیهای مستر المپیک مستر تونس اعزام کند. این مسابقات 27 و 28 آذر 1400 این دوره در تونس برگزار می شود و یک کارت حرفه ای در سه بخش برتر در بخش شفاهی هر رشته صادر می شود.

Sebai & Baraket مفتخر است که سومین المپیک آماتور را اعلام می کند ، مهمترین رویداد بدنسازی و پرورش اندام از زمانی که بنیانگذار آن جو ویدر افسانه را در سال 1965 آغاز کرد. مسابقات آماتور المپیک برای دومین بار در تونس برگزار می شود. Sebai & Baraket مفتخر است که سومین المپیک آماتور را اعلام می کند ، مهمترین رویداد بدنسازی و پرورش اندام از زمانی که بنیانگذار آن جو ویدر افسانه را در سال 1965 آغاز کرد. مسابقات آماتور المپیک برای دومین بار در تونس برگزار می شود

استادان آماتور ونیز المپیا تونس 2021

همت یاسمین شهری در تونس است. به لطف سواحل آن ، مکانی محبوب برای شنا و ورزش های آبی و یکی از اصلی ترین جاذبه های گردشگری تونس است. این شهر در قسمت جنوب شرقی کیپ بو واقع شده و بخشی از استان نابلس است. به عنوان یک مقصد گردشگری محبوب ، این شهر از نظر اقتصادی برای تونس اهمیت دارد.

کسانی که می خواهند م.المپیک آماتور تونس 2021 ممکن است با شماره تلفن باشد 09122465362 با مدیر ورزشی تیم ، آقای حسن خسروآبادی (hassankhosroabadi) تماس بگیرید.

برای مشاهده سایر مقالات مرتبط با این مقاله به صفحه بروید ورزش و تغذیه و برای مشاهده مقالات دیگر در صفحه وبلاگ شیمی دیدن.دیدگاهتان را بنویسید