ما یک خانه کشاورزی خریدیم! | آشپزخانه ابرا


پست امروز کمی از دستور العمل ها و محتوای سلامتی فاصله دارد تا یک به روز رسانی عالی را با شما به اشتراک بگذارم!

ما یک خانه کشاورزی خریدیم

پس از بیش از 10 سال رویاپردازی و برنامه ریزی ، 18 ماه استراتژی بسیار جدی و گذراندن تمام اوقات فراغتم در زیلو ، من و شریکم اردن یک خانه کشاورزی خریدیم!

وقتی می گویم بیش از 10 سال است که در مورد آن خواب می بینم ، این بدان معناست که خوب است! تصویر یک خانه مزرعه قدیمی روی هر تابلوی بینایی و رویایی زندگی می کرد. من راهی پیدا کردم که آن را برای همه کسانی که از آنجا عبور می کردند جشن بگیرم. من آن را گفتم ، آن را در خواب دیدم ، و سپس به نحوی به لطف هر چیزی که مقدس بود به حقیقت پیوست.

ما یک خانه کشاورزی خریدیم

هر تابستان (بدترین فصل نیویورک) می گویم که چقدر شهر را دوست ندارم. من فقط یک حیاط می خواهم ، بارها و بارها می گویم. من به فضای سبز (خارج از پارک های نیویورک) و کمی حریم خصوصی بیشتر نیاز دارم.

خواب دیدم که می توانم با روپوش حمام ، بدون سوتین و در حاشیه باغ راه بروم.

بله ، فکر می کنم این لحظات عالی هستند.

وقتی سرانجام این به روزرسانی را در اینستاگرام اعلام کردم ، آنقدر عشق و حمایت را احساس کردم که بله … باعث سرخ شدن من شد.

من همچنین یک سوال ریحان دریافت کردم ، بنابراین فکر کردم که نوشتن همه چیز در مورد خانه مزرعه در اینجا مفید خواهد بود.

بزرگترین دلیل برای به اشتراک گذاشتن این به روز رسانی این است که خانه ای که خریدم دارای حیاط قابل خوردن است که دستور العمل ها و زندگی آشپزی من را دشوار می کند. وقتی خودم یاد می گیرم باغ را پرورش دهم ، آشپزخانه ابرا عوارض جدی می گیرد.

بیایید به سراغ جزئیات برویم.

ما یک خانه کشاورزی خریدیم

خانه کجاست؟

این خانه در وسترن کاتسکیلز ، شهرستان سالیوان نیویورک واقع شده است. منطقه ای جذاب که وقتی 2 سال پیش مادرم به اینجا نقل مکان کرد عاشق آن شدیم.

نزدیک رودخانه دلاور (برای رودخانه های تنبل که در تمام تابستان شناور هستند) ، مسیرهای پیاده روی باور نکردنی و ماجراهای ناهار خوری جدی.

شهرستان سالیوان ، به طور کلی Catskills ، اولین انتخاب ما برای خانه بود زیرا این خانه باشکوه ، زشت و پر جنب و جوش و شکوفا است. بسیاری از ساکنان شهرها (که ما آنها را محبت آمیز “سیتیدیوت” می نامیم) به اینجا نقل مکان کردند ، از جمله سازندگان ، صنعتگران و فقط افراد شهری که آماده زندگی متفاوت بودند.

این منجر به زمینه ای شد که به طور جدی غذا تهیه می کرد ، برای جامعه ارزش قائل بود و با کشاورزی و باغداری مرتبط بود.

هنگامی که رستوران های جدید GREAT افتتاح شد ، کارهای خلاقانه ای انجام شد و ساکنان شهر نبودند ، ما خانه ای در جامعه ای می خواستیم که در آن قرار داشتند ، نه محل خواب.

شهرستان سالیوان برنده شد ، اما حدود 30 شهر کوچک در منطقه Catskills وجود دارد که ما واقعاً آنها را دوست داریم.

ما یک خانه کشاورزی خریدیم

کمی در مورد خانه:

این خانه یک خانه 1904 است ، با بیش از 100 سال عجیب و غریب DIY و 100 سال جذابیت جدی.

3 اتاق خواب ، 2 حمام ، حدود 2400 فوت مربع ، دقیقاً 1800 فوت مربع بیشتر از من در بزرگسالی.

ما پروژه های زیادی داریم. این از هر نظر ثابت کننده است. استخوان ها بزرگ هستند ، چیزهای مهم (سقف ، فونداسیون ، لوله کشی ، برق) در شرایط عالی هستند ، اما از نظر زیبایی شناسی به عشق ما نیاز دارند.

به عنوان مثال ، حدود 80 درصد خانه (در بسیاری از اتاقها) با دیوارهای دهه 1960 مکرر رنگ آمیزی شده است. اوقات خوش.

ما یک خانه کشاورزی خریدیمبا خانه چه کنیم:

ما برنامه های زیادی داریم و این بسیار بزرگ و هیجان انگیز به نظر می رسد. صادقانه بگویم ، ما مطمئن نیستیم از کجا شروع کنیم.

هفته اول را برای جمع آوری فرش های قدیمی و کاشی های مشمع کف اتاق برای سال ها صرف کردیم تا کف چوبی اصلی و پله های زیبا سال 1904 باز شود ، که من عاشق آن شدم. با کمی تعمیر ، پله ها به عظمت اولیه خود برمی گردند (یا امیدوارم!)

چندین اتاق با کاشی های مشمع کف اتاق چسبانده شده است که به دلیل وجود آزبست بالقوه نمی توانیم به تنهایی آنها را اداره کنیم ، بنابراین برای این کار متخصص می آوریم.

و چند طبقه که از کفپوش وینیل خاکستری جدیدتر متنفرم ، اما ممکن است مجبور باشیم مدتی با هم زندگی کنیم.

هدف اولیه ما این است که تعمیرات را به درستی انجام دهیم ، نه سریع. بنابراین ما مدتی را برای زندگی در فضا اختصاص می دهیم ، متخصصان را برای ایده ها و توصیه های بیشتر می آوریم و سپس در یک زمان با یک اتاق برخورد می کنیم.

ما یک خانه کشاورزی خریدیم

شوهرم جردن یک طراح داخلی است که از من یک زن بسیار خوش شانس می سازد. او چوب جادویی خود را بر سر همه عجایب تکان می دهد و به مرور زمان این مکان را به چیزی دیدنی تبدیل می کند. برادرزاده ام قبلاً اعلام کرده است که اتاق ناهارخوری ما شبیه اتاقی از کشتی تایتانیک است (در تصویر بالا و هیچ جایی در نزدیکی سطح تایتانیک نیست ، اما من یک تعریف می کنم.)

با کنار گذاشتن بازسازی ها ، من مشتاقانه منتظر رسیدن به مرحله ای هستم که بتوانیم عتیقه جات و یافته های خلاقانه ای بدست آوریم تا واقعاً این مکان را به مکان خود تبدیل کنیم.

به آرامی قصد دارم پیشرفت خانه را به اشتراک بگذارم و جردن در حال پرواز است تا برخی از استراتژی ها و استعدادهای خود را برای ایجاد فضاهای زیبا به اشتراک بگذارد.

ما یک خانه کشاورزی خریدیم

آشپزخانه چطور؟

این سوال در اینستاگرام بسیار محبوب بود. من هیچ عکسی از آشپزخانه به اشتراک نگذاشته ام ، اما به زودی آنها را به اشتراک می گذارم.

آشپزخانه دارای اندازه عالی است و اخیراً با تمام کابینت های دست ساز بازسازی شده است. می توان آن را کاملاً زنده کرد ، اما از نظر زیبایی شناسی نه.

هدف اصلی ما رنگ آمیزی کابینت ها و ایجاد طراوت آسان روی میز است. بازسازی کامل آشپزخانه هنوز مقرون به صرفه نیست ، بنابراین می خواهم مطمئن شوم که مکان زیبایی برای من است و صادقانه فکر می کنم یک لایه رنگ کار را انجام می دهد.

بزرگترین نگرانی آشپزخانه عدم وجود ماشین ظرفشویی است. شما حماسه ماشین ظرفشویی من را برای کسانی که من را در شبکه های اجتماعی دنبال می کنند می دانید. من در ماه فوریه در آپارتمانم یک ماشین ظرفشویی خریدم ، این اولین ماشین ظرفشویی من در بزرگسالی من است.

من بیش از 15 سال در آشپزی کار کردم ، میزبان بیش از 100 نفر بودم ، هزاران دستور غذا را امتحان کردم و شام و تعطیلات را از آشپزخانه کوچک نیویورک بدون ماشین ظرفشویی ترتیب دادم.

چند ماه پیش وقتی ماشین ظرفشویی خود را نصب کردم گریه کردم. در حقیقت. من ماهانه ده ها ساعت درآمد دارم و واقعاً شوکه کننده است که چقدر وقتم را برای شستن ظرف ها صرف می کنم.

حرکت به آشپزخانه بدون ماشین ظرفشویی یک شوخی بی رحمانه است ، بنابراین ما بلافاصله آن را برطرف می کنیم. متأسفانه این راه حل ساده ای نیست و ما در حال حاضر منتظر سومین پیشنهاد خود هستیم تا ببینیم آیا می توانیم آن را اجرا کنیم یا خیر. نوشیدنی

ما یک خانه کشاورزی خریدیموظایف آینده – در مورد مهد کودک صحبت خواهید کرد!

به همین دلیل ما این خانه را خریدیم. دستها پایین.

یکی از بزرگترین مشکلاتی که من با اردن روبرو بودم ، توافق بر سر مساحت خانه ما بود. من می خواستم با حیوانات و همه چیز در 20-30 هکتار بازی کنم.

این شهر پسرم را کاملاً شگفت زده کرد و وقتی ما به مساحت زیادی از خانه ها نگاه می کردیم ، همیشه همین را می گفت … این زمین گند است. تبدیل آن به چیزی زیبا صدها هزار دلار هزینه خواهد داشت.

حق با اون بود. (من این را اغلب نمی گویم).

این خانه کمتر از یک هکتار زمین (نفس!) دارد ، اما این سرزمین دوست داشتنی ، مرتب و زیبا و کاربردی است.

ما هنوز همه چیز را در حیاط نمی دانیم ، اما مطابق فصل یاد می گیریم.

آنچه کشف کردیم:

درخت سیب ، درخت گلابی ، بوته های زغال اخته ، بوته های تمشک سیاه ، بوته های توت سیاه ، مزارع توت فرنگی ، مزارع کرفس ، باغهای علفزار سرسبز ، باغهای علفزار گوجه فرنگی و باغ سبزیجات ارگانیک غول پیکر با سیستم کمپوست.

درختان یاس بنفش ، ویستریا ، بوته های اسطوخودوس ، جلال صبحگاهی و حدود 100 گیاه و گل دیگر که هنوز نمی شناسم.

ما یک خانه کشاورزی خریدیم

کل حیاط کاملاً محصور شده است ، بنابراین P به معنای واقعی کلمه بهترین زندگی خود را می گذراند.

من تازه با باغبانی آشنا هستم ، بنابراین به خودم لطف زیادی می کنم و یک یادگیری بزرگ دارم ، اما برنامه های من جدی است. من فقط رویای دستور العمل های طعم دهنده را می بینم که هنگام نشستن در این حیاط ایجاد خواهم کرد.

من برنامه های بزرگی برای باغ گیاهان دارویی دارم ، بنابراین در نهایت می توانم تهیه تنتور و داروهای گیاهی بیشتری را بیاموزم. من قصد دارم هیپی کامل بروم ، آیا شما آماده این کار هستید؟ ..

آبرا آب سبز را در میدان اتحادیه می نوشد

آیا من برای نیکی از نیویورک خارج می شوم؟

این پرسشی بود که اغلب در اینستاگرام پرسیده می شد.

من 23 سال است که در نیویورک زندگی می کنم ، خانه من از هر نظر است ، اما … همیشه … دشوار. شهری که هرگز نمی خوابد شب مرا بیدار می کند ، من از آن بسیار متنفرم ، زندگی سخت است ، بسیار استرس زا است ، بسیار گران است ، اما نمی توانم زندگی خود را بدون آن تصور کنم. من آنقدر دوست دارم که متنفرم. او در نیویورک زندگی می کند.

من به نیویورک رفته ام ، با باورنکردنی ترین افراد ملاقات کرده ام ، تجربه های زندگی را داشته ام … راستش اگر من به شما بگویم باور نمی کنید.

واقعاً چنین مکانی روی زمین وجود ندارد. انرژی ، رانندگی ، سر و صدا جادویی هستند. اما من واقعاً خسته شده ام و واقعاً باید بخش هایی از زندگی خود را آسان کنم.

با این حال ، من نیویورک را ترک نمی کنم ، ما آپارتمان را نگه می داریم و برنامه ای برای گذراندن وقت داریم. گرفتن استراحت از شهر همه چیز است. یک سال طول می کشد تا صاحب هر دو مکان شویم و ببینیم چه حسی دارد.

آخر هفته گذشته ، در حالی که آخرین چیزهای “خانه” خود را از آپارتمان بیرون می آوردم ، چند ساعت استراحت کردم ، با مترو رفتم و فقط پیاده روی کردم. با عبور از پارک مرکزی ، سمت غرب بالا و مکانهای مورد علاقه من. من با این تغییر احساس راحتی کردم و بسیار ناراحت بودم که فکر می کردم همه چیز به نحوی آسان تر می شود. عجیب است ، می دانم.

من بی صبرانه منتظر دیدن NYC با چشمانی شفاف تر و آرام تر در سال آینده هستم.

فعلا خانه ای برای تعمیر و باغی برای کاشت داریم!

اگر تا انتها رسیدید ، ممنون که خواندید! من لحظات پشت صحنه این به روز رسانی را در اینستاگرام به اشتراک می گذارم ، بنابراین آن را در آنجا دنبال کنید. اگر فکر می کنید با پیشرفت من باید به روز رسانی هایی را به وبلاگ خود اضافه کنم ، لطفاً نظر خود را در زیر برای من بنویسید؟ من نمی خواهم این سایت را با بازسازی خانه پر کنم ، این بخش بزرگی از زندگی و سفر من است و 100 درصد محتوای دیگری را که به اشتراک می گذارم تحت تأثیر قرار می دهد.

آیا می توانم در برنامه غذایی خود کمک کنم؟

ایمیل خود را برای بارگیری برنامه غذایی یک هفته ای رایگان من وارد کنید. لیست مواد غذایی ، دستور العمل ها ، برنامه آماده سازی ، همه چیز برای شماستدیدگاهتان را بنویسید