لوسی واتسون ، ستاره ساخت چلسی ، با دوست پسرش جیمز دانمور ازدواج کرده است


 • ما برای محصولات خریداری شده از طریق برخی از پیوندهای این مقاله کمیسیون دریافت می کنیم.

 • لوسی واتسون ، ستاره ساخت چلسی ، در یک مراسم مخفیانه زیبا با نامزدش جیمز دانمور ازدواج کرد.

  لوسی واتسون ، ستاره ساخت چلسی تأیید کرد که با نامزدش جیمز دانمور در مراسمی مخفی در جزیره ای زیبا در یونان ازدواج کرده است.

  ستاره رئالیست در ماه سپتامبر سال گذشته هنگام تعطیلات در یونان با دوست پسر قدیمی خود جیمز دانمور نامزد کرد.

  این زوج برای اولین بار در سری Made in Chelsea ملاقات کردند و در سال 2015 قبل از اینکه اولین خانه خود را در سال 2017 پیدا کنند ، رابطه خود را آغاز کردند.

  حالا لوسی تأیید کرده است که شوهرش ، که در ساحل دریا می بوسد ، با بارگذاری یک عکس زیبا به رنگ سیاه و سفید ، جایی که لوسی لباس سفید رویاهای عروسی افسانه ای بر تن دارد ، ازدواج کرده است ، بل با رنگ های زرد تکمیل می شود. لباس مجلسی Beauty and the Beast.

  فقط عنوان را نوشتم ، ’12 .09.21 ‘ روزی که ازدواج کردند و جیمز تصویری را با لوسی بارگذاری کرد که با هم به کرالون ساحلی در کفالونیا بازگشتند. ‘من و همسرم.’

  شایعات مبنی بر اینکه لوسی و جیمز به طور مخفیانه ازدواج کرده اند ، پس از عکس گرفتن جوشوا ‘JP’ پترسون ، هم تیمی چلسی ، روز گذشته با سم تامپسون و لونان اوهرلیه شروع شد. “سکوت قبل از طوفان ، این دو روز خاص جشن گرفته می شود.”

  طرفداران چشم عقاب ، لوسی واتسون را دیدند که عکسی از جیمز دانمور ، که روی انگشت حلقه ازدواجش نوار طلا بسته بود ، به اشتراک می گذارد.

  با این حال ، لوسی تأیید کرد که این زن و شوهر هنگامی که یک کلیپ دوست داشتنی از زن و شوهر ناتالی کول را در راهرو به عنوان یک آهنگ معروف This Will Be (عشق ابدی) به اشتراک گذاشتند ازدواج کردند.

  ستاره های قدیمی تبریک خود را به این زوج خوشبخت ارسال کردند. اشلی جیمز نوشت ‘لباس 😍😍😍 تبریک می گویم’ و بینکی فلستد ،

  و طرفداران نوشتند بسیار زیبا ❤️ ‘ و دیگری افزود ، “وای من چنین انتظاری نداشتم !!”

  لوسی برای اعلام نامزدی خود ، کپشن غروب آفتاب روی قایق بادبانی را با عنوان نوشت. “ما برای همیشه اینجا هستیم” با ایموجی حلقه الماس

  لوسی در مورد نامزدی عاشقانه گفت: “او مرا به هتلی که در آن اقامت داشتیم برد تا نامه ای را برای ما ارسال کند که به ما می گوید ما سوار قایق بادبانی رایگان می شویم (جای تعجب نیست). او کشتی را رزرو کرد و همه چیز را برنامه ریزی کرد.

  “قایق شگفت انگیز بود و من سعی می کردم مطالب هتل را بدست آورم. یک غذای کامل گیاهی و شامپاین وجود داشت و ما به یک تور زیبا و دیوانه وار در برخی از جزایر خصوصی رفتیم. زیباترین صحنه هایی که من شاهد آن بودم.

  “ما رفتیم تا با هم عکس بگیریم و روی یک زانو بود. من واقعاً شوکه شده بودم ، قلب من 3 ثانیه نمی تپید.

  “سپس ما روز را با قایق گذراندیم و بهترین زمان را با تماشای غروب خورشید با زوجی دیگر که با آنها دوست بودیم گذراندیم. این عالی بود.”  دیدگاهتان را بنویسید