فن آوری های آفریقایی در Gitex 2021 در دبی مورد توجه قرار گرفته استتاریخ انتشار:

به مدت چهل سال ، Gitex به یکی از بزرگترین نمایشگاه های فناوری در جهان تبدیل شده است. چهل و یکمین رویداد ، که در مرکز تجارت جهانی دبی از 17 تا 21 اکتبر 2021 برگزار شد ، نوآوری هایی را از سراسر قاره آفریقا جشن می گیرد.

چاپ 41 Gitex امسال نمایشگاه جهانی دبی 2020 و جشن طلایی امارات متحده عربی ، تنها به پیروزی های تحول دیجیتالی در این منطقه اختصاص دارد.

Gitex نمایشی است که می توان آن را فوق العاده توصیف کرد. هوش مصنوعی به شما امکان می دهد جدیدترین نوآوری ها را در زمینه محاسبات کوانتومی ایجاد شده توسط کاربران اینترنت ، پردازش داده های جمعی ، واقعیت مجازی ، شهرهای هوشمند یا شهرهای هوشمند ، پزشکی از راه دور ، روباتیک یا حتی شرکت های بزرگ با فناوری بالا کشف کنید.

► همچنین برای گوش دادن: آیا استارتاپ های آفریقایی می توانند قاره را به طور اساسی تغییر دهند؟

حدود 140 کشور برای ارائه به دبی می روند بیشتر نه استفاده از این فناوری ها یا شرکت در بحث هایی که بر همه زمینه های فعالیت های انسانی تأثیر می گذارد ، از رشد کسب و کار گرفته تا انتقال انرژی و امنیت سایبری داده های ما.

4000 شرکت

در این رویداد 4000 شرکت بزرگ در این بخش ، رهبران اصلی غول های دیجیتال ، بیش از 700 استارتاپ از سراسر جهان ، سرمایه گذاران و حتی سازمان های دولتی گرد هم می آیند تا دیدگاه های خود را درباره آینده جوامع کاملاً دیجیتالی ما به اشتراک بگذارند.

آفریقا امسال در بالای بیلبورد Gitex 2021 قرار دارد و تمرکز ابتکاری این قاره به نمایش گذاشتن ابتکارات تکنولوژیکی و همکاری رهبران دولت در خاورمیانه است. مجموعه ای از جلسات و کنفرانس ها در قاره های آسیا و آفریقا.

« کل غرفه مخصوص آفریقا است »

« امسال ، آفریقا در کانون توجه قرار دارد ، از جمله بیش از صد تازه وارد از سراسر قارهمصرما یک غرفه کامل در تونس و نیجریه داریم که به آفریقای جنوبی اختصاص داده شده است. اما امسال ما یک رویداد یک روزه را به طور کامل به قاره آفریقا اختصاص می دهیم.، Laureline Schwarz ، مدیر ارتباطات در مرکز تجارت جهانی دبی می گوید. هدف این است که دید دیجیتالی رهبران چندین کشور آفریقایی را با همه شرکت کنندگان در Gitex به اشتراک بگذارید تا نیازهای آنها را تجزیه و تحلیل کرده و ببینید چگونه می خواهند با استفاده از فناوری کشورهای خود را توسعه دهند و شرکت ها و ساکنان این منطقه از جهان را ببینند. در صورت توسعه کامل اقتصادی ، این کشور قبلاً با ایجاد تعداد زیادی پروژه ، این تحول دیجیتالی را به خود اختصاص داده است. »

شاخه های جوان آفریقایی قادر خواهند بود نوآوری هایی را که مترادف پیشرفت سریع و توسعه پایدار هستند ارائه دهند. نوآوری هایی که توسط یک نسل کامل از کارآفرینان جوان آفریقایی ایجاد شده است که در برنامه های وب و تلفن همراه به نفع سلامت ، امور مالی ، انرژی ، آموزش ، کشاورزی یا محیط زیست پیشرفت می کنند. Gitex همچنین فرصتی برای یافتن سرمایه گذاران و شرکای تجاری علاقمند به این فناوری های فراوان است که دنیای فردا را در دبی شکل می دهند.

https://www.youtube.com/watch؟v=s77MBaWa_Po


دیدگاهتان را بنویسید