تهدید تعطیلات هالیوودتاریخ انتشار:

آیا تولید هالیوود پس از ماه ها زندان به دلیل همه گیری کووید -19 با یک اعتصاب بزرگ متوقف می شود؟ IATSE ، انجمن نمایندگان تکنسین های سینما و تلویزیون – از طراحان لباس تا ویراستاران تا برقکاران – تهدید می کند که هفته آینده به دلیل طول روزانه تیراندازی سایه برای زنان و مردان در صورت عدم تلاش استودیوها تعطیل می شود. ، بدون آن کارخانه فانتزی نمی تواند نه یک فیلم و نه یک سریال تولید کند.

با خبرنگار ما در لس آنجلس ، لوئیک پیالات

به مدت 128 سال ، اتحاد بین المللی کارگران صحنه (IATSE) هرگز اعتصاب نکرده است. اما 60 هزار عضو مورد نیاز است. در یک حساب ویژه در اینستاگرام ، تکنسین ها 136 روز متوالی کار در کالیفرنیا ، استراحت های ناهار فراموش شده معمولی و کمتر از حداقل 13 یورو در ماه گزارش می دهند.

-موفقیت جریان

دو دلیل اصلی: نیاز به تأخیر ناشی از Covid-19 در وهله اول ، موفقیت جریان سپس. در روزهای سنتی تلویزیون ، یک فصل از سپتامبر تا ژوئن ادامه داشت و تیم ها در بهار استراحت می کردند. اما با استفاده از Netflix و موارد مشابه ، بینندگان عادت دارند در طول سال مطالب جدید دریافت کنند. علاوه بر این ، برخی از قراردادهای جمعی قبل از رسیدن مورد بحث قرار گرفت جریان با شرایط کمتر مطلوب – به ویژه دستمزد -.

یک میلیارد دلار

به نوبه خود ، تولیدکنندگان معتقدند که در صورت همه گیری ، پیشنهادات رضایت بخشی ارائه کرده اند. در سال 2007 ، اعتصاب نویسندگان هالیوود را برای 100 روز تعطیل کرد و برای اقتصاد محلی 1 میلیارد دلار هزینه داشت.

alsoهمچنین گوش کنید : سینما: هالیوود باعث ایجاد حس در جشنواره فیلم ونیز می شود

دیدگاهتان را بنویسید