تزریق فیلر (ژل) ، روغن و پروتز لب برای صاف و حجم دهی لب ها


داشتن لبهای بزرگ و برجسته همیشه به عنوان یکی از عناصر زیبایی شناخته شده است. لب های خود را با پروتز بزرگ کنید یا تزریق ژل یا تزریق روغن لب ها را حجیم و برجسته می کند و زیبایی صورت را افزایش می دهد به خصوص کسانی که لب های باریک دارند می توانند از این روش ها سود ببرند. زمان بهبودی پس از بزرگ شدن لب بسیار کوتاه است ، بنابراین این روش یکی از ساده ترین راه ها برای افزایش زیبایی صورت است.

زیبایی و ظاهر لب ها برای بسیاری از زنان و حتی مردان یک موضوع بسیار مهم است. با افزایش سن ، میزان استروژن کاهش می یابد و بنابراین لب ها به تدریج حجم خود را از دست می دهند و با گذشت زمان باریک می شوند. با لب بزرگ کنید تزریق ژل و تزریق روغن و ایمپلنت می تواند ظاهر لب ها را بهبود بخشد و لب های باریک را حجیم و شکننده با ظاهری کاملاً طبیعی کند. کلینیک تناسب اندام رازی روش های تزریق روغن ، تزریق ژل (فیلر) و پروتز لب را ارائه می دهد تا لب های شما را بر اساس جدیدترین روش های روز برجسته کند. برای اطلاعات بیشتر و یا تعیین وقت می توانید با شماره ها تماس بگیرید ۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹ – ۰۲۱۸۸۳۳۳۲۵۹ – .. لطفا تماس بگیر.

ایده آل برای بزرگ کردن لب


بزرگسالان در هر سنی می توانند کاندیدای خوبی برای بزرگ کردن لب باشند. افرادی که دارای لبهای باریک طبیعی هستند یا کسانی که لبهایشان به دلیل افزایش سن کوچک می شود ، نتایج بسیار خوبی از این عمل خواهند گرفت. همه افرادی که مایل به انجام عمل جراحی بزرگ کردن لب هستند باید از سلامت کامل برخوردار بوده و انتظارات واقع بینانه ای از نتایج عمل داشته باشند.

اقدامات قبل از عمل


بیماران قبل از انجام عمل جراحی بزرگ کردن لب باید از دستورالعمل برخی پزشکان پیروی کنند. بیماران در صورت تزریق چربی یا پروتز لب:

  • چند هفته قبل از عمل ، مصرف برخی داروها ، داروهای گیاهی و ویتامین ها را متوقف کنید.
  • بعد از ساعت 12 شب قبل از عمل از خوردن یا نوشیدن مایعات خودداری کنید.
  • هنگام مراجعه به کلینیک ، لباس های گشاد و راحت بپوشید.
  • هنگام مراجعه به کلینیک از آرایش ، جواهرات یا لنزهای تماسی استفاده نکنید.

انواع روش های بزرگ کردن لب


بسته به نیازها و اهداف بیمار ، می توان از روش های مختلف بزرگ کردن لب برای رسیدن به ظاهر دلخواه استفاده کرد. روشهای موجود عبارتند از:

پروتز لب

پروتز لب (ایمپلنت) یکی از روش های جدید بزرگ کردن لب است.

فواید پروتز

ایمپلنت یا پروتز لب یک روش تقویت دائمی لب است که نتایج قابل توجه و قابل مشاهده تری نسبت به ژل های تزریقی دارد و بنابراین انتخاب خوبی برای بیمارانی است که لب های آنها بطور طبیعی باریک است. مزیت اصلی این روش این است که نتایج دائمی است ، ژل های تزریقی موقتی هستند و پس از مدتی جذب بدن می شوند.

جراحی پروتز لب

جراحی پروتز لب نسبتاً ساده است و انجام آن حدود یک ساعت طول می کشد. پزشک ابتدا یک برش کوچک در لب ایجاد می کند. در بیشتر موارد ، برش هایی در گوشه لب ایجاد می شود. البته بسته به تکنیک جراحی ، می توان آن را در جاهای دیگر برش داد. پزشک مجرای کوچکی را از لب باز می کند تا جایی برای پروتز ایجاد شود. بازکردن این تونل کوچک روی لب از نظر قرار دادن مناسب ایمپلنت روی لب و دستیابی به نتایج طبیعی بسیار مهم است. سپس جراح پروتز لب را در این تونل قرار می دهد و آن را به بافت لب می چسباند. سپس پروتز لب به طول مناسب بریده می شود و برشی در لب ایجاد می شود.

پروتز لب چه عوارضی دارد؟

خطرات و عوارض پروتز لب در مقایسه با سایر جراحی های زیبایی بسیار پایین است. با این حال ، بهتر است از خطرات و عوارض احتمالی این عمل آگاهی کامل داشته باشید. برخی از این عوارض جانبی احتمالی شامل رد پروتز توسط بافت بدن ، عفونت ، جابجایی پروتز ، برداشتن اسکار جراحی و فشرده سازی لب می شود. شما می توانید با انتخاب یک جراح مجرب و با تجربه که از دانش بالایی در هنگام انجام این عمل برخوردار است ، خطر این عوارض را کاهش دهید.

تزریق ژل

یکی از راه های صاف کردن لب ها استفاده از ژل (فیلر) روی لب ها است.

مزایای تزریق ژل لب

پزشکان عموماً برای بزرگنمایی و تأکید بر لب ها استفاده می کنند ژل های تزریقی بهره بردن از روشها و مواد تزریق ژل مورد استفاده برای تزریق ژل بسیار متنوع است و بنابراین بیماران با گزینه های زیادی روبرو هستند. اکثر بیماران می گویند بزرگترین مزیت تزریق ژل لب این است که از ظاهر خود اطمینان بیشتری دارند. تزریق زل ظاهر برجسته و آبکی لب ها را باز می گرداند. برآمدگی لب ها نیز باعث سازگاری بیشتر اجزای صورت با یکدیگر می شود.

ویژگی های تزریق ژل لب

افزایش ژل لب تنها در 30 دقیقه با نتایج قابل مشاهده همراه است. معمولاً نیازی به تزریق بیهوشی نیست ، زیرا عروس کمی لیدوکائین یا داروی بیهوشی دیگری دارد. اثرات تزریق ژل روی لب ها موقتی است ، زیرا بدن در نهایت این مواد را جذب می کند. ماندگاری این نتایج در افراد مختلف متفاوت است ، اما به طور متوسط ​​6 ماه است. به بیمارانی که مایل به پروتز لب و بزرگ شدن دائمی لب هستند توصیه می شود ابتدا ژلی به لب بزنند تا ببینند آیا پروتز لب نتیجه مطلوب را به همراه خواهد داشت یا خیر.

خطرات تزریق ژل لب

اگرچه تزریق ژل لب به طور کلی با عوارض جانبی بسیار کمی همراه است ، اما پاسخ بیمار به تزریق بستگی به نوع ژلی دارد که انتخاب می کند و اینکه بدن او چگونه می تواند بهبود یابد. عوارض جانبی تزریق ژل بسیار ملایم شامل قرمزی ، کبودی ، تورم ، درد ، حساسیت و عفونت است. با چند اقدام ساده می توان این عوارض جانبی را کاهش داد و همه این عوارض جانبی طی چند روز از بین می روند. البته عارضه جدی تر و خطرناک تر ، واکنش آلرژیک به ژل تزریق شده است که به ندرت رخ می دهد.

تزریق روغن

تزریق چربی یکی دیگر از روش های برجسته سازی و فرم دهی به لب ها است.

مزایای لیپوساکشن

این روش برای بیمارانی است که می خواهند لب های حجیم و برجسته تری داشته باشند ، اما دوست ندارند ماده خارجی را به بدن تزریق کنند. تزریق روغن عالی روی لب ژل های تزریقی از بافت بدن حیوانات به دست می آید ، اما در روش تزریق چربی از چربی بدن خود بیمار استفاده می شود و نتایج بسیار طبیعی است. یکی از مزایای اصلی این روش این است که ماده مورد استفاده به ندرت از بدن خود بیمار گرفته می شود ، بنابراین به ندرت باعث ایجاد واکنش آلرژیک در بیمار می شود. تزریق چربی یک روش آسان و سرپایی است و بهبود فقط چند ساعت طول می کشد ، پس از آن بیمار می تواند به خانه بازگردد و فعالیت های روزانه خود را از سر بگیرد. نتایج این عمل ظاهری بسیار طبیعی و ظریف دارد و این نتایج از 6 ماه تا یک سال دوام می آورند.

روش انتقال روغن

در روش تزریق چربی ، در درجه اول با کمک تزریق چربی برخی از چربی ها از قسمت هایی از بدن مانند شکم و ران گرفته می شوند. اگر این لیپوساکشن ، لیپوساکشن اولیه و لیپوساکشن همزمان انجام نشوند ، تغییرات زیادی در این ناحیه از بدن ایجاد نمی کند. روغن حاصله پس از لیپوساکشن با سوزن بسیار ریز با استفاده از سرنگ به لب تزریق می شود. تزریق تنها دو نقطه قرمز کوچک روی لب ایجاد می کند که شعاع آنها کمتر از 0.2 سانتی متر است.
تزریق چربی معمولاً تحت بی حسی موضعی یا بیهوشی عمومی انجام می شود. انتخاب بیهوشی بستگی به جراح دارد. این روش برای بیمارانی که می خواهند میزان چربی بدن را در یک یا دو ناحیه خاص کاهش دهند و در عین حال لب های پف کرده تری دارند ، ایده آل است.

خطرات تزریق چربی

تزریق چربی یک روش کم خطر است ، اما مانند سایر جراحی ها ، ممکن است عوارض جانبی داشته باشد. این عوارض می توانند در محل تزریق چربی یا تزریق چربی رخ دهند و شامل عفونت ، خونریزی ، تورم و درد خفیف می شوند. یکی از معایب این روش که پزشکان سعی می کنند تا آنجا که ممکن است با آن مبارزه کنند ، مرگ تعدادی از سلول های چربی در هنگام انتقال چربی است. جراحان باتجربه از روشهای مختلفی برای جلوگیری از این امر استفاده می کنند ، مانند تزریق گام به گام به جای تزریق چربی.

نتایج مورد انتظار بعد از لیپوساکشن


بزرگ کردن لب با تزریق ژل یا روغن یا پروتز لب معمولاً در مطب یا کلینیک پزشک شما انجام می شود. زمان بهبودی پس از بزرگ شدن لب در بیماران مختلف متفاوت است و بستگی به تکنیک مورد استفاده برای بزرگ شدن لب دارد. وقتی از بیهوشی عمومی برای جراحی استفاده نمی شود ، اکثر بیماران می توانند در یک روز به حالت عادی بازگردند. بعد از هرگونه عمل بزرگ کردن لب می توان انتظار تورم و کبودی را داشت. در صورت استفاده از روش تزریق زل ، تورم حدود یک هفته طول می کشد و در صورت استفاده از روش تزریق چربی ، تورم می تواند تا سه هفته طول بکشد. میزان درد و ناراحتی بعد از جراحی بسیار کم است و بندرت نیاز به تجویز مسکن دارد.

هزینه بزرگ کردن لب چقدر است؟


هزینه بزرگ کردن لب در بیماران مختلف متفاوت است و به عوامل زیر بستگی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید