تراکم بنادر در ایالات متحدهتاریخ انتشار:

این انسداد در زنجیره تامین منجر به افزایش قیمت می شود. ” تورم در ماه سپتامبر اندکی افزایش یافت “روزنامه اقتصادی یادداشت می کند.” قیمت مبل و میز وی گفت: نیویورک تایمز، درست مثل ” کالاهای مصرفی روزانه مانند گوشت ، تخم مرغ و بنزین “اجاره ها نیز در حال افزایش هستند و این نکته آخر یک شاخص بسیار بد است. اگر به روزنامه ساحل شرقی اعتقاد داشته باشیم ، نشان می دهد که تورم می تواند ادامه یابد.”

فال بدی برای جو بایدن؟

این یک مشکل بزرگ سیاسی برای جو بایدن است. یک سال مانده به انتخابات میان دوره ای ” رای دهندگان می توانند دموکرات ها را در رای دادن مجازات کنند “، او فکر می کند نیویورک تایمز، « زیرا دستمزدها در حال افزایش است […] نمی تواند هزینه های رو به افزایش را به طور کامل پوشش دهد کاخ سفید اعلام کرده است که 24 ساعته در لس آنجلس فعالیت می کند و امیدوار است ازدحام در بنادر تجاری کاهش یابد و همچنین ایالت ها را تشویق کرده است تا به رانندگان کامیون اجازه دهند سریعتر رانندگی کنند.

این انسداد کانادا را نیز تحت تاثیر قرار می دهد گلوب و پستبه او هر روز به زبان انگلیسی توضیح می دهد که بنادر در حال حاضر 24 ساعت شبانه روز باز هستند ، اما این مشکل عمدتا به دلیل کمبود فضا بود. « ظروف زیادی برای ترک پایانه ها ، ارسال به انبارها و باز کردن بسته بندی وجود دارد. »

اسب آبی: آفت جدیدی در کلمبیا

سایت d’El Colombiano این پنجشنبه ، 14 اکتبر ، او با تکنیک جدیدی برای عقیم سازی تلیسه ها باز می گردد. این دارو به حیوانات تزریق می شود ” استفاده از سلاح دارت »، مستقیماً روی رودخانه مگدالنا. این یک تکنیک ارزان تر از جراحی روی حیوانات است و مهمتر از همه ، برای دامپزشکان کمتر خطرناک است. گسترش اسب آبی ، به عنوان یک مقاله قدیمی ، یک آفت واقعی در کلمبیا استکلمبیاییبه سرزنش پابلو اسکوبار ، معروف ترین ارباب مواد مخدر کشور ، که این حیوانات را در دهه 1980 به کلمبیا معرفی کرد. چهار نمونه از آفریقا آورده شد تا باغ وحش را با تفرجگاه لوکس پر کنند.

هنگام مرگ ، پرندگان آبزی فرار کردند و به سرعت در این سرزمین بدون شکارچیان تکثیر شدند. مشکل: آنها پوشش گیاهی محلی را که دیگر زمان رشد ندارد – چمن زن واقعی را تهدید می کنند. آنها همچنین جانوران را تهدید می کنند ، به ویژه به این دلیل که ناقل بیماری هایی هستند که در ادرار ماهی های رودخانه مگدالنا را تحت تأثیر قرار می دهند. این حیوانات همچنین برای جمعیت محلی خطرناک هستند. به همین دلیل کلمبیا امسال ” استراتژی ملی برای مدیریت دشت های سیلابی » به درخواست جامعه علمی

خودسانسوری در میان سنگ ها

این یکی از محبوب ترین بازدیدهای آنها است. رولینگ استونز دیگر بازی نمی کند شکر قهوهای روی صحنه به ما می گوید USA Todayبه س :ال: اشعار آهنگی که برده داری را برانگیخت ، اما مدتهاست به عنوان نژادپرست شناخته می شود. این گروه همیشه از خود دفاع کرده است. اما این ضربه در زمینه جنبش های #MeToo و Black Lives Matter مورد انتقادات زیادی قرار گرفته است. بنابراین ، گروه تصمیم گرفت در طول تور آمریکا بازی نکند. و دوباره خوش بگذره USA Today، به نام تور سنگها ” بدون فیلتر به معنی “بدون فیلتر” در زبان فرانسه …

دیدگاهتان را بنویسید