با وجود تعداد بی سابقه حوادث ، مردم لندن می گویند که از آنها محافظت می شودتاریخ انتشار:

بیش از 45000 مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در این کشور در روز چهارشنبه 13 اکتبر گزارش شده است. از ژوئیه به سطحی نرسیده است. به گفته مقامات ، در حالی که تعداد موارد روزانه به مدت سه ماه زیاد است ، بستری شدن در بیمارستان به دلیل واکسن هایی که خطر ابتلا به اشکال جدی را کاهش می دهد ، به آرامی در حال افزایش است. با وجود ارقام هشدار دهنده ، کاربران مترو لندن احساس می کنند محافظت می شوند و عملاً از موانع اشاره دست کشیده اند.

با خبرنگار ما در لندن ، ماری بوئدا

جیمی از مترو پیاده می شود و ماسک نمی زند. او در ژوئیه این کار را متوقف کرد وقتی همه محدودیت ها برداشته شودبه « من خیلی نگران نیستم زیرا می دانید که من دو بار واکسینه شده ام، توضیح می دهدبه من مراقب هستم ، اما فکر نمی کنم ماسک آنقدرها مهم باشد. »

تقریباً 80 درصد از مردم بریتانیا به طور کامل علیه کووید -19 واکسینه شده اند. برای برخی ، این امر توقف پوشیدن ماسک را توجیه می کند. اگرچه لندن درخواست می کند که حمل و نقل را متوقف کند ، اما هیچکس نگاه نمی کند.

اگر لیندا از شروع دوباره زندگی خوشحال بود ، انتظار نداشت که آلودگی افزایش یابد: ” 45 000 ، باشه … شاید من باید بیشتر نگران باشم. من کمی عصبانی هستم ، ماسک زدن وظیفه جامعه است. ما از دیگران محافظت می کنیم ، بنابراین باید لباس بپوشیم. »

« باید خوب زندگی کنی »

کاترین روی سکوی منتظر نشسته و روزنامه می خواند. او محتاط است و می گوید هنوز جرات بازگشت به تئاتر یا سینما را ندارد. ” من می شنوم که مردم کووید -19 را حتی پس از مصرف دو دوز و تقویت کننده مصرف می کنند : ترسناک، نگران کننده است. افراد زیادی در مترو از ماسک استفاده نمی کنند. »

« باید خوب زندگی کنی »، تقریباً مسافری را استخدام می کند که مترو را از دست می دهد و دیگر هیچ محدودیتی نمی خواهد.

روز چهارشنبه ، 13 اکتبر ، فهرستی از 157 مورد مرگ ناشی از کروناویروس منتشر شد. این میزان نسبت به هفته گذشته 22 درصد افزایش یافته است.

همچنین بخوانید: کووید -19 در بریتانیا: در این گزارش آمده است که دولت “اشتباهات جدی” انجام داده است

دیدگاهتان را بنویسید