با نزدیک شدن به سالگرد ، شاهزاده ویلیام و کیت با تصمیم سختی روبرو می شوند


 • ما برای محصولات خریداری شده از طریق برخی از پیوندهای این مقاله کمیسیون دریافت می کنیم.

 • دوشس کمبریج و دوشس کمبریج این هفته با نزدیک شدن مرگ شاهزاده دایانا با سه فرزند خردسال خود با تصمیمی دلچسب مواجه خواهند شد.


  شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون این هفته با یک معضل روبرو خواهند شد زیرا تصمیم می گیرند چگونه بیست و چهارمین سالگرد مرگ پرنسس دایانا را با سه فرزند خردسال خود جشن بگیرند.

  خانواده آماده می شوند تا سالگرد مهمی را جشن بگیرند و اطمینان حاصل کنند که یاد مادربزرگ فرزندان برای همیشه زنده است.

  در سال 2017 ، دوک کمبریج چگونگی زنده نگه داشتن حافظه مادرش را فاش کرد و گفت که “به طور مداوم” با فرزندان خود “درباره مادربزرگ دیانا” صحبت می کند زیرا می داند “در مادرش دو مادربزرگ وجود دارد.”

  اعتبار: گتی

  دیانا ، مادر ما: در مستند زندگی و میراث ، “اکنون ما عکس های بیشتری در خانه داریم و کمی در مورد آن صحبت می کنیم.”

  در اوایل سال جاری ، خانواده کمبریج بینش منحصر به فردی در مورد اینکه چقدر شاهزاده جورج ، شاهزاده شارلوت و شاهزاده لویی شاهزاده دیانا را دوست داشتند ارائه کردند و کارت های شیرینی را که برای او نوشتند فاش کردند.

  عکسهای کارتهای دست ساز کودکان کمبریج برای مادربزرگش ، پرنسس دیانا ، که سالها قبل از تولد وی در سال 1997 درگذشت ، در روز مادر در اینستاگرام کنزینگتون رویال به اشتراک گذاشته شد.

  شاهزاده جورج ، که سومین نفر در خط پادشاهی است ، گفت: “مادربزرگ دیانا عزیز ، روز مادر مبارک. من شما را بسیار دوست دارم و همیشه به شما فکر می کنم ، از طرف جورج عشق زیادی برای شما ارسال می کنم.”

  شاهزاده دایانا ، شاهزاده ویلیام ، شاهزاده هری تورپ پارک را شرمنده کردند

  اعتبار: گتی

  در همین حال ، شاهزاده شارلوت نوشت: “مادر بزرگ دیانا ، من در روز مادر به تو فکر می کنم. خیلی دوستت دارم ، پدربزرگ دلتنگت است. خیلی عاشق ، شارلوت. “

  خانواده بزرگ سلطنتی از مجسمه به سفارش شاهزاده ویلیام و شاهزاده هری ساعت 3 تا 5 بعد از ظهر روز سه شنبه برای ادای احترام به شاهزاده فقید ولز رونمایی می کنند.

  در بیانیه ای از قصر آمده است: “آنها دسترسی به راهپیمایی گهواره را فراهم می کنند ، که در واقع زیباترین راه برای دور زدن باغ غرق شده است.”

  شاهزاده ویلیام کیت میدلتون

  اعتبار: گتی

  وی افزود: از این طریق رایگان ، آن را برای رهگذران یا کسانی که می خواهند لحظه ای سه شنبه آن روز متوقف شوند ، به ویژه برای سالگرد ، باز می کنیم.

  شاهزاده ویلیام و شاهزاده هری از مجسمه در ماه جولای رونمایی کردند و برادران برای اولین بار در ماه ها با هم ملاقات کردند.

  دیدگاهتان را بنویسید