افزایش شدید صادرات با وجود قطعی برق در ماه سپتامبرتاریخ انتشار:

بر اساس آداب و رسوم چین ، صادرات چین کمی بیشتر از 28 درصد در ماه سپتامبر نسبت به سال قبل افزایش یافته است. تعجب برای تحلیلگران ، که انتظار دارند صادرات حدود 21 درصد کاهش یابد ، به ویژه به دلیل قطع برق مداوم در چین.

چندین هفته است که چین با قطعی گسترده برق روبرو است که منجر به تعطیلی کامل یا جزئی بسیاری از کارخانه هایی شده است که زنجیره های تولید و عرضه را کند کرده اند. در پایان ماه سپتامبر ، همه شهرهای بزرگ در شمال چین وجود داشت برای چند روز در تاریکی فرو می رودبه

با وجود این مجازات ، کشور شاهد جهش در صادرات بوده است. این عملکرد ناشی از تقاضای شدید جهانی برای محصولات الکترونیکی به دلیل رونق دورکاری در سراسر جهان است. تقاضا برای تجهیزاتی مانند تبلت ، تلفن همراه یا حتی رایانه همچنان بالا است.

همچنین بخوانید: در ماه اوت ، شگفتی صادرات چین از سر گرفته شد

مازاد تجاری در بالاترین سطح است

از ابتدای سال ، این محصولات دو سوم ارزش صادرات چین را به خود اختصاص داده اند. دو عامل م toثر در احیای صادرات ، بهبود اقتصادی در غرب و همچنین انتظار هدیه در پایان سال به این موارد افزوده شد.

در ماه سپتامبر ، واردات چین کند شد. در یک سال ، آنها حدود 18 درصد رشد کردند که کمتر از پیش بینی اقتصاددانان است. به طور کلی ، مازاد تجاری چین در ماه سپتامبر به 66.7 میلیارد دلار رسید که بالاترین سطح از ابتدای سال است.

همچنین برای گوش دادن: اورگراند ، “هشدار” برای اقتصاد چین

دیدگاهتان را بنویسید