آن هیدالگو نامزد حزب سوسیالیست در انتخابات ریاست جمهوری 2022 خواهد بودتاریخ انتشار:

جای تعجب نیست که آن هیدالگو امشب با کسب آرای اعضای حزب سوسیالیست به کاندیدای PS در انتخابات ریاست جمهوری تبدیل شد. شهردار پاریس حدود 72 درصد از 90 درصد آرا را به دست آورد که بسیار جلوتر از رقیب خود استفان لو فول است. ما امیدواریم که کمپین جدیدی در میان سوسیالیست ها راه اندازی شود ، زیرا کاندیدا در حال حاضر 5 درصد از آرا را در نظرسنجی ها دارد.

« آن هیدالگو توسط بیش از 72 درصد از فعالان انتخاب شد … اولیویه فور ، سرمربی PSG به نتایج رای گیری لبخند می زند. در اینجا او به طور رسمی نامزد PS برای انتخابات ریاست جمهوری است.

« بریم ، بریم! بسیار از شما متشکرم ! “آن هیدالگو ، که زره را کمی پاره کرد:” من به PS برنگشتم و گفتم که روزی رای گیری خواهد شد که من در این انتخابات ریاست جمهوری نگران آن خواهم بود و این یک چیز بسیار تأثیرگذار است. »

در حال حاضر در حومه ، واقعی است. این جزوه ها برای رهبران گروه PS آماده است و انگیزه جدیدی در راه است. “ در محل کار! »، استفان تروسل ، رئیس بخش سن-سنت دنیس. ” به مبارزان بسیار می چسبد ، می چسبد و می چسبد ، زیرا فعالان حزب سوسیالیست واقعاً احساس می کنند که چپ منتظر نامزد خود است. الان شروع می شود. »

جوزف ، فعال پاریس ، می خواهد در هفته های آینده شفاف سازی کند: ” به آرامی بالا می رود. »

PS یک تعهد بیش از یک امید است ، با توجه به نقص نمادین وزیر سابق فرانسوا لامی ، که پنجشنبه ترک کرد تا به تیم وزیر محیط زیست یانیک جادوت بپیوندد.

دیدگاهتان را بنویسید