“آخرین دوئل” و مسئله توافق ابدیتاریخ انتشار:

او “بیگانگان” ، “تم و لوئیز” یا “گلادیاتور” را تاسیس کرد. این چهارشنبه ، 13 اکتبر ، ریدلی اسکات بیست و ششمین فیلم بلند خود را در سینماهای فرانسه به نمایش می گذارد. “آخرین دوئل” ، یک فیلم اصلی نمایشی با بازی ستارگان هالیوود مت دیمون ، بن افلک و آدام درایور ، در قرون وسطی فرانسه اتفاق می افتد.

آخرین دوئل براساس داستانی واقعی. این کلمه که این روزها در سینما بسیار رواج دارد ، هنوز برای این فیلم که در قرن 14 در فرانسه روی داد اتفاق می افتد. ریدلی اسکات برخورد دو شوالیه را در سال 1386 بازسازی می کند. قضاوت خدا باید دروغگو را با مرگ مجازات کند. ژان دو کاروژ در واقع همسر سابقش ژاک لو گریس را متهم می کند که به همسرش تجاوز کرده است …

ریدلی اسکات در 83 سالگی برنده حماسه قرون وسطایی سر و صدا و خشم ، شلیک گلوله و یک تورنمنت تماشایی می شود. آخرین دوئل سه نسخه از حقایق را ارائه می دهد: شوهر با بازی مت دیمون ، با نام مستعار متجاوز آدام درایور ، و سرانجام داستان قربانی ، که توسط جودی کامر به طرز باشکوهی تفسیر می شود.

در تجاوزگری شکی نیست. اما نتیجه دوئل نامشخص است. و این فیلم پرفروش فمینیستی قاطعانه ب dimensionعد ابدی و جهانی مفهوم رضایت را نشان می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید