Wandercraft یک استارتاپ است که هدف آن گسترش اسکلت خارجی استتاریخ انتشار:

امانوئل مکرون اعلام کرده است که قصد دارد صنعت و تجارت فرانسه را تا سال 2030 ارتقا دهد. در میان آنها افرادی با “فناوری عمیق” هستند. این استارت آپ ها راه حل های موفقی را برای مشکل قرن 21 ارائه می دهند ، مانند Wandercraft ، که اسکلت خارجی می فروشد. این نوآوری امیدی برای بیمارانی است که دیگر نمی توانند راه بروند. مصاحبه از ساختمان این شرکت در مرکز پاریس.

تقریباً یک معجزه است. کوین پیت ، که ده سال است فلج شده است ، بلند می شود و راه می رود. اما این یک فناوری فوق العاده است. اگر ایستاد ، به لطف یک اسکلت خارجی است. این سیستم که خارج از بدن است ، به صورت بیومکانیکی یا موتوری به کاربر کمک فیزیکی می کند. می تواند توسط فردی که از مشکل حرکتی مانند Kévin Piet رنج می برد یا توسط کارمندی که تحت فشار فیزیکی قابل توجهی قرار گرفته است استفاده شود.

یک ماشین کامل مشکی و Kévin Piet یکی است. تنه ، پاها و پاهای او توسط کمربندها در جای خود نگه داشته شده است. و این یک الگوریتم است که به آن اجازه می دهد تا با توجه به مورفولوژی خود به جلو حرکت کند. برای Wandercraft کار می کند و دستگاه را به طور منظم آزمایش می کند.

« من فقط از تن عضلانی بدنم سود می برم ، توضیح می دهد جمن روی ویلچر راحت تر بودم ، صاف تر بودم ، کمتر خم می شدم … و در واقع ، بعد از ایستادن متوجه شدم که ماهیچه هایم کشیده شده اند و ناگهان درمان خود را کاهش دادم. »

در حال حاضر ابزاری است که به طور گسترده استفاده نمی شود

در حال حاضر ، اسکلت بیرونی فقط در بیمارستان ها استفاده می شود. یک CHU Henry Mondor در Crteteil وجود دارد. ” اول از همه ، این امکان را به بیمارانی می دهد که مدت طولانی در بستر بیماری بوده اند به محض رسیدن به بخش سریع بلند شوند و مخصوصاً راه بروند. »، کارولین کولاس ، پزشک بخش توانبخشی می گوید.

ماتیو واسلین رئیس سازمان استکسب و کاربه ایده این ابزار ناشی از بی عدالتی است: ” در قرن 21 ، در زمانی که موشک ها به فضا پرتاب می شوند ، غیر معمول نیست که ما نتوانیم برای افرادی که می خواهند آنها ایستادگی کنند راه حل ارائه دهیم. ».

تا کنون ، این شرکت ده مدل در سال تولید می کند. به منظور طی چهار سال چهار برابر بیشتر.

همچنین برای گوش دادن: Man Expanded / Repair Man: Exoskeleton

oبرای ادامه مطلب: پرونده اسکلت بیرونی از INRS ، موسسه ملی تحقیقات و ایمنی برای پیشگیری از حوادث شغلی و بیماریهای شغلی.

دیدگاهتان را بنویسید