EMS چیست؟ همه چیز از شایعات گرفته تا واقعیت


معایب EMS

از آنجا که کاربر باید در روش EMS فعال باشد ، روش EMS برای افراد مسن ، افرادی که دارای مشکلات حرکتی یا آسیب های جدی هستند مناسب نیست. این یکی از اولین اشکالات دستگاه های EMS است که در زیر به آن می پردازیم.

EMS منجر به آسیب کلیه می شود

مشکل EMS این است که می تواند به ماهیچه ها آسیب برساند. هنگامی که این اتفاق می افتد ، ذرات کوچکی از ماهیچه آزاد شده و وارد جریان خون می شوند و باعث آسیب کلیه می شوند.

آسیب عضلانی زمانی رخ می دهد که تکانه های الکتریکی با شدت بالا باعث افزایش سطح کراتین کیناز یا CK (آنزیمی که انرژی ماهیچه ها را تامین می کند) می شود. افرادی که بعد از استفاده از EMS دچار درد ، تپش قلب یا ضعف می شوند باید فوراً به پزشک مراجعه کنند.

استفاده از EMS نیاز به نظارت پزشکی دارد

پزشکان و فیزیوتراپیست ها برای نظارت بر آموزش EMS آموزش های خاصی دیده اند ، اما مربیان باشگاه ممکن است این آموزش را ندیده باشند و هیچ آموزش کافی نمی تواند برای کاربران مشکل ساز باشد ، زیرا روش EMS اخیراً به طور گسترده در باشگاه ها استفاده می شود.

ارزیابی نادرست حداکثر شوک الکتریکی استفاده شده می تواند منجر به آسیب جدی عضلات و کلیه شود. قبل از شروع جلسات EMS ، باید عملکرد خود را بررسی کرده و مطمئن شوید که از بیماری های عضلانی رنج نمی برید. از EMS با شدت بالا باید بدون نظارت پزشک اجتناب شود.

تفاوت بین EMS و Slim Fit

همانطور که قبلاً ذکر شد ، روش EMS منجر به گرفتگی شدید و مداوم عضلات می شود که با سوزاندن کالری و کاهش بافت چربی همراه است. روی دستگاه اندازه باریک این دستگاه علاوه بر انقباض ماهیچه ای ، دارای اثر حرارتی است که باعث افزایش گردش خون ، افزایش گردش خون ، جلوگیری از افزایش اسید لاکتیک و عادی سازی مقدار اسید لاکتیک می شود. با توجه به اثر گرم شدن روش باریک تناسب اندام ، نیازی به جابجایی فرد تحت درمان نیست ، زیرا حرارت حاصله نقش حرکت ماهیچه ها را بازی می کند و به افزایش گردش خون کمک می کند.

مزایای Slim Fit برای EMS

تناسب اندام یک استراتژی چند بعدی است که اندازه های مختلف پوست ، ماهیچه ها و تاندون ها را پوشش می دهد. در زمینه تناسب اندام ، چندین مدل دستگاه وجود دارد که در آن همه دستگاه های تناسب اندام به بافت و چربی پوست دسترسی دارند ، اما بسیاری از آنها در عضلات کار نمی کنند ، بخش قابل توجهی از تناسب اندام مربوط به ماهیچه است. Slim Fit تنها دستگاهی است که بر ماهیچه ها و همچنین بافت و چربی پوست تأثیر می گذارد.

دستگاه های EMS همچنین دسترسی کامل به ماهیچه ها دارند ، اما دسترسی به پوست یا چربی ندارند. مشکل دستگاه های EMS این است که آنها فقط روی ماهیچه ها کار می کنند و فرد کالری زیادی می سوزاند و در نتیجه وزن خود را کاهش می دهد که منجر به شل شدن پوست و حتی شل شدن ماهیچه ها پس از دوره درمان می شود.

در Slim Fit ، این دستگاه نه تنها ماهیچه ها را تحت تاثیر قرار می دهد ، بلکه پوست و چربی را نیز تحت تأثیر قرار می دهد که در نتیجه افتادگی پوست پس از درمان قابل مشاهده نیستند.

نکته مهم دیگر ترشح اسید لاکتیک در حین فعالیت عضلات است ، به عبارت دیگر ماهیچه ها به طور طبیعی در طول فعالیت خود اسید لاکتیک ترشح می کنند که منجر به رشد ماهیچه ها و در عین حال ترشح اسید لاکتیک منجر به خستگی می شود.بنابراین احساس خستگی می کنید .. پس از مدتی در باشگاه تمرین می کند.

انقباض عضلات هنگام کار با دستگاه های EMS منجر به افزایش ترشح اسید لاکتیک می شود که منجر به خستگی می شود. این دستگاهها کراتین کیناز را افزایش می دهند. کراتین کیناز یا CK آنزیمی است که در ماهیچه ها وجود دارد و افزایش آن باعث تخریب ماهیچه ها می شود ، بنابراین در هنگام استفاده از دستگاه های EMS خواهیم دید که ماهیچه ها آسیب می بینند.

با این حال ، هیچ یک از این مشکلات هنگام کار با Slim Fit رخ نمی دهد ، زیرا تأثیر این روش باعث افزایش گردش خون می شود که باعث افزایش گردش خون و جلوگیری از افزایش اسید لاکتیک می شود.

همانطور که قبلاً نیز اشاره شد ، روش Slim Fit به شما امکان می دهد به طور همزمان به پوست ، چربی و ماهیچه ها دسترسی داشته باشید ، بنابراین پس از اتمام درمان Slim Fit ، می بینیم که فرد نه تنها وزن خود را کاهش می دهد ، بلکه با پوست همخوانی دارد. بدون افتادگی ماهیچه بلند کنید. خواهیم دید. علاوه بر این ، سوت باریک یک روش م forثر برای لاغری موضعی است.

برای مشاهده ویژگی های دستگاه Slim Fit روی تصویر زیر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید