8 سالاد پاییزی که می خواهید در طول فصل


سالادهای سنتی خود را با این سالادهای خوشمزه و الهام گرفته از مدیترانه که پاییز و زمستان را دوست دارید جایگزین کنید. پر از محصولات و طعم های فصلی زیادی است.

تهیه سالاد پاییزی با ترکیبات فصلیزمان زیادی طول کشید تا متوجه شوید که نمی توانید از محصول مورد استفاده در تابستان در زمستان استفاده کنید. در واقع ، اجازه دهید کمی خودم را اصلاح کنم. شما توانا بودن از همان محصول غیر از خود استفاده کنید نبایدبه آیا در ماه ژانویه گوجه فرنگی خوردید؟ یک آگوست ، انگور حتی به طعم گوجه فرنگی رسیده نزدیک نمی شود.

ترکیبات فصلی برای تهیه سالاد بهترین هستند. آنها اغلب خوشمزه تر ، تازه تر و با قیمت مناسب تر هستند. به علاوه ، این راهی عالی برای امتحان غذاهای جدید است.


آن را بررسی کنید راهنمای محصولات فصلی اکتبر در این ماه بدانید میوه ها و سبزیجات خوشمزه چیست.

سالاد مورد علاقه ما برای سالاد شامل کلم بروکسل ، کدو و کدو است.

نکاتی برای تهیه سالاد پاییزی


وقتی پای غذا به میان می آید ، پاییز سخت است – روزها سردتر و متراکم تر به نظر می رسند. ما دوست داریم سالادهایی درست کنیم که سیر کننده باشد ، بافت های متفاوتی داشته باشد و یادآور تابستان نباشد. ببخشید خیار ، شما اینجا هستید.

سایر نکات مورد علاقه هنگام تهیه سالاد پاییزی –

  • چنین لباس جدیدی را امتحان کنید سس سالاد انار برای افزودن طعم های جدید
  • کاهوی سنتی خود را تغییر دهید و سبزیجات دلپذیر بیشتری مانند اسفناج ، کلم ، فلفل دلمه ای یا سبزی خردل را امتحان کنید.
  • افزودن سبزیجات سرخ شده طعم جدیدی به سالاد می بخشد. اینها هستند سبزیجات بو داده یونانی مورد علاقه فعلی است
  • با آجیل و دانه هایی مانند بادام زمینی ، گردو ، تخمه آفتابگردان یا پپیتا به بافت اضافه کنید
  • میوه های پاییزی مانند انگور ، انار ، زغال اخته یا خرما طعم ، رنگ و شیرینی را اضافه می کنند.
  • برای گرمی و طعم ، گیاهان و ادویه جات را آزمایش کنید. ما عاشق سیر رزماری ، روغن زیتون ، سس کاری و سماق هستیم

8 سالاد پاییزی مورد علاقه ما

ما 8 سالاد با طعم های مورد علاقه پاییزی خود جمع آوری کرده ایم. این دستور العمل های آزمایش شده و واقعی است که ما شخصاً بارها آماده کرده ایم.

سالاد زمستانی سیب سبز بروکسل

دستور تهیه سالاد سیب زمستانی جوانه بروکسل

این سالاد همه چیز دارد – سیب ترد ، بادام ترد ، جوانه بروکسل خرد شده به جای کاهو ، و سس انار باور نکردنی. مهمانی مناسب برای هر شام پاییزی یا یک ناهار سبک تر.

سالاد اسفناج بادام سیب با سس سماق

سالاد پاییزی

این سالاد ساده به نظر می رسد – سیب ، بادام و اسفناج. نکته اصلی این است که سماق بپوشید. این طعم بسیار زیادی به یک نوشیدنی شراب ساده می بخشد.

سالاد تمشک گردو زنده

سالاد گردوی تمشک

این سالاد زیبا یکی از بزرگترین ترکیب پاییز ، انواع توت ها و آجیل را ارائه می دهد. ما سال گذشته در روز شکرگزاری خدمت کردیم و این یک موفقیت بود. تهیه آن آسان است و هر لقمه آن مملو از طعم است.

سالاد سیب زمینی سرخ شده در پاییز

سالاد سیب زمینی شیرین پخته در پاییز

سبزیجات تفت داده شده مناسب سالاد پاییزی هستند. آنها گرما را تأمین می کنند و به شما اجازه می دهند از سبزیجات دلپذیرتر مانند سیب زمینی شیرین و کدو تنبل استفاده کنید. این سالاد با استفاده از کاری و زردچوبه سبزیجات و برنج وحشی را دلچسب می کند.

سالاد ماکارونی ماهی تن مدیترانه ای

دستور تهیه سالاد ماکارونی تن ماهی مدیترانه ای که توسط متخصص تغذیه محلی تهیه شده است

اگرچه این یک “سالاد” سنتی نیست ، اما یک کلمه در نام وجود دارد ، بنابراین ما با آن پیش می رویم. این سالاد دلپذیر ماکارونی دارای کنسرو ماهی تن ، گوجه فرنگی خشک شده و زیتون است. یک شام فوق العاده آماده می کند یا به عنوان سوپ و ظرف سالاد عالی عمل می کند.

سالاد مرغ با رزماری

سالاد مرغ با رزماری

سالاد مرغ همیشه مرا به یاد پاییز می اندازد. به لطف گردو و سیب های ترد با بافت دلپذیر و ترد پر شده است این نسخه سبک به جای سس مایونز ، ماست یونانی خامه ای دارد. من عاشق تهیه مقداری از آن برای یک شام پاییزی سریع هستم.

سالاد کلم خرد شده

سالاد کلم خرد شده

این سالاد باشکوه به لطف دانه های انار رنگی گرانبها برای مهمانی های تعطیل بسیار عالی عمل می کند. نکته اصلی این است که کلم را ریز خرد کنید تا در حین پخت خیلی فیبری نباشد.

سالاد کیسه ای مدیترانه ای

سالاد پاییزی

احتمالاً حداقل یکی از دستور العمل هایی که بیشتر در خانه استفاده می کنم. یک سالاد کیسه ای ساده (سریع ، راحت) بردارید و مواد خاصی را برای ایجاد یک غذای متعادل و سیر کننده اضافه کنید. وقتی وقت کمی دارید عالی است!

ایده های لباس پوشیدن در خانه

دیدگاهتان را بنویسید