۵ نشانه که شما آماده هستید تا محصولات غذایی را به تمرینات کاهش وزن خود اضافه کنید


محصولات غذایی با کیفیت راهی عالی برای رشد تمرین شما و کمک به کاهش وزن بیماران شما هستند. آیا این چیزی است که شما و تیمتان در نظر دارید؟ در اینجا ۵ نشانه برای اضافه کردن محصولات غذایی به تمرین کاهش وزن خود آورده شده است.

شاید ارائه محصولات تغذیه‌ای در تمرین کاهش وزن در چشم‌انداز اولیه‌ای که برای تمرین خود داشتید نبود یا شاید بخشی از چشم‌انداز شما در تمام مدت بوده و از خود می‌پرسید که آیا زمان مناسبی برای اجرای آنها است. در هر صورت – چه مکان های تک یا چندگانه داشته باشید – از جمله محصولات غذایی به عنوان بخشی از برنامه شما می تواند برای شما و بیمارانتان بسیار مفید باشد. اگر هر یک از شاخص های ذکر شده در زیر با شما طنین انداز شد، ممکن است اکنون زمان مناسبی برای ادغام آنها در تمرین کاهش وزن شما باشد.

۱. شما برای رشد تمرین خود احساس آمادگی می کنید

در حالی که می تواند باعث ایجاد اضطراب شود، گسترش کسب و کار شما می تواند فرصت های جدیدی را باز کند، هیجان ایجاد کند و درآمد بیشتری از آنچه تصور می کنید ایجاد کند. و در حالی که باید از نظر مالی برای گسترش کسب و کار خود آماده باشید، زمانی که محصولات غذایی به درستی ادغام شوند، نشان داده شده است که بازگشت نسبتاً سریع سرمایه گذاری شما را فراهم می کنند. افزودن محصولات غذایی یک راه عالی برای مقیاس بندی سریع شما است زیرا آنها:

  • یک جریان درآمد اضافی برای شما فراهم می کند که به نتایج مثبت شما کمک می کند.
  • به شما این امکان را می دهد که مشتریان جدیدی را جذب کنید – به ویژه زمانی که با طرح ها و برنامه های خود برای راحتی، کاهش وزن سریع تر و نتایج بهبود یافته ادغام می شوند.
  • به بیماران خود دلیل دیگری بدهید تا به مراجعت خود ادامه دهند و خانواده و دوستانی را که می توانند از آنچه شما ارائه می دهید بهره مند شوند، ارجاع دهند.

بنابراین، اگر احساس می‌کنید برای رشد تمرین خود آماده هستید، ترکیب محصولات غذایی خوشمزه می‌تواند راهی قابل پیش‌بینی برای تحقق آن باشد.

۲. بیماران شما به محصولات غذایی با کیفیت میل دارند

بیماران شما به شما و تیمتان اعتماد دارند تا به آنها کمک کنید تا به اهداف کاهش وزن خود برسند. آنها می خواهند و به نسخه شما برای کاهش وزن نیاز دارند. این شامل همه چیزهایی است که ارائه می دهید و به آنها کمک می کند بر موانع موفقیت خود غلبه کنند – مواردی مانند ارزیابی حرفه ای، آزمایش، تشخیص، مسئولیت پذیری، آموزش، مشارکت، انگیزه، مربیگری، پشتیبانی، دارو، خدمات و محصولات. بیماران شما یک نتیجه قابل پیش بینی و همچنین یک برنامه غذایی ساده، راحت و رضایت بخش می خواهند.

محصولات غذایی یک راه عالی برای کمک به آنها برای رسیدن به آنچه بیشتر می خواهند است. و، شما در موقعیت منحصر به فردی هستید. به عنوان یک پزشک کاهش وزن، می‌توانید با بالاترین کیفیت و بهترین طعم محصولات موجود در بازار را در اختیار آن‌ها قرار دهید – اما فقط از طریق یک پزشک کاهش وزن در دسترس است. که به مراتب بهتر از بسیاری از جایگزین های پایین تر است آنها احتمالاً در حال خرید هستند از جای دیگری بنابراین، اگر فکر می‌کنید که بیماران شما به محصولات غذایی با کیفیت می‌خواهند، نشانه آن است که ممکن است زمان آن رسیده است که محصولات غذایی با کیفیت و طعم عالی را در برنامه‌ها و تمرین‌های خود ادغام کنید.

۳. یک عضو تیم دارید که مایل به رهبری است

ارائه محصولات غذایی به بیماران نیاز به تلاش و برنامه ریزی دارد. با این حال، برنامه های کلید در دست در دسترس برای ادغام آسان وجود دارد. هرچقدر هم که این کار آسان باشد، با حضور تیم خود به خودتان لطفی خواهید کرد. اگر یکی از اعضای تیم مایل به رهبری است، این نشانه آن است که شما آماده هستید تا محصولات تغذیه ای را به تمرین کاهش وزن خود اضافه کنید.

اگر کسی را ندارید که مایل به ایفای این نقش باشد، در مورد اینکه چه کسی ممکن است مایل به هماهنگی پروژه باشد، پرس و جو کنید. این به انتخاب محصول، اجرای برنامه و ایجاد یک سیستم سفارش محصول، بازاریابی و فروش برای موفقیت مداوم کمک می کند. مهم است که بدانیم آنها تنها نخواهند بود. برای مثال، Robard، ارائه‌دهنده پیشرو برنامه کاهش وزن تحت نظارت پزشکی و محصولات تغذیه‌ای با طراحی علمی، در هر مرحله توصیه‌های تخصصی ارائه می‌کند.

۴. شما و تیم شما مایل به ارتقای مزایای محصولات خود هستید

افزودن محصولات غذایی به تمرین کاهش وزن کافی نیست. همچنین باید محصولات آزمایشی را بچشید تا مشخص کنید چه چیزی را حمل خواهید کرد، آنها را در برنامه ها و برنامه های خود ادغام کنید و مزایای آن را صادقانه و آشکارا با بیماران فعلی و آینده خود در محل و آنلاین تبلیغ کنید. مفید است اگر شما و تیمتان از محصولات خود استفاده کنید و مزایای بسیاری را برای بیماران خود درک کنید، مانند:

  • نتایج بهتر: تحقیقات نشان می دهد که استفاده از جایگزین های وعده غذایی منجر به کاهش وزن قابل توجهی بعد از یک سال نسبت به رژیم های معمولی می شود.۱ در برخی موارد، این تفاوت بین کسانی که حداقل پنج درصد از وزن اولیه بدن خود را با استفاده از جایگزین‌های غذایی از دست دادند و حفظ کردند، ۷۴ درصد بود در مقایسه با ۳۳ درصد برای کسانی که رژیم غذایی کم کالری با غذاهای انتخابی خودشان داشتند. این یک تفاوت قابل توجه است.
  • کنترل بخش داخلی: این به بیماران شما آموزش مجدد بصری برای اندازه‌های خوب را با سهولت محاسبه دقیق کالری و درشت مغذی‌ها (پروتئین، کربوهیدرات، چربی) برای ردیابی بهتر می‌دهد.
  • راحت و صرفه جویی در زمان: جایگزینی غذا راحت و به راحتی قابل دسترسی است. آنها در بیشتر موارد به آمادگی بسیار کمی نیاز دارند. این باعث می شود آنها در هنگام مسافرت یا کار عالی باشند.
  • تغذیه متعادل: جایگزین‌های غذایی تجویز شده توسط پزشک از نظر تغذیه‌ای با تعادل بهینه درشت مغذی‌ها و ریز مغذی‌ها متعادل است که به افزایش سیری نیز کمک می‌کند.
  • خوشمزه – لذیذ: از آنجایی که همه چیز را تست می کنید، شما و تیمتان می توانید مطمئن باشید که بهترین ها را برای بیماران خود انتخاب کرده اید.
  • صرفه جویی در پول: با متوسط ​​هزینه جایگزینی وعده غذایی کمتر از ۵.۰۰ دلار، در مقایسه با خرید اکثر وعده‌های غذایی/نوشیدنی‌ها برای یک آمریکایی معمولی، این امر باعث صرفه‌جویی در هزینه بیماران شما می‌شود.

اگر به نکاتی برای ارتقای آسان نیاز دارید، در اینجا وبلاگی وجود دارد که به شما کمک می کند!

۵. شما می خواهید از رقبای خود متمایز شوید

اگر می خواهید از رقبای خود متمایز شوید، این نشانه دیگری است که می خواهید محصولات تغذیه ای را به تمرین خود اضافه کنید. ارائه محصولات غذایی با کیفیت بالا که “تجویز پزشک” دارند و در سایر فروشگاه های محلی موجود نیستند، فرصتی منحصر به فرد برای متمایز کردن خود از رقبای خود به شما می دهد. همچنین موضوع سرگرم کننده دیگری را در اختیار شما قرار می دهد تا در رسانه های اجتماعی و در خبرنامه های جذاب خود با بیماران خود به اشتراک بگذارید.

محصولات تغذیه همچنین راهی برای بسته بندی برنامه های خود برای پیشنهادات منحصر به فردی در اختیار شما قرار می دهد که بیماران شما نمی توانند در برابر آنها مقاومت کنند. و آنها راهی ارزان برای جذب و تشکر از منابع ارجاعی مانند پزشکان و بیماران با محصول سالمی هستند که از آن لذت خواهند برد. ادغام محصولات تغذیه می تواند راهی عالی برای برجسته شدن باشد!

اگر یک یا چند مورد از این نشانه ها با شما طنین انداز شد، دیگر زمانی مانند زمان حال برای اجرای برنامه شما وجود ندارد. اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید، تیم روبارد می‌تواند شما را در این فرآیند راهنمایی کند و به هر سؤالی که ممکن است داشته باشید پاسخ دهد.

منبع(ها):

۱