5 راه برای محافظت از خود در برابر میکروب ها هنگام بچه دار شدن – هنوز امتحان نکرده اید! – تغذیه مادلین


کودکان نوپا موجودات زیبا دوست داشتنی ، شیرین ، شاد و همه جانبه هستند … اما آنها همچنین بسیار لاغر هستند! اگر فرزندی دارید و هرگز از عطسه نترسیده اید ، یا تماشا کرده اید که بعد از لمس چیزی نفرت انگیز دستان خود را در دهان خود می گذارند … دقیقاً می دانید منظور من چیست.

با ادامه فصل آنفولانزا در سال جاری و همچنان ویروس کرونا (COVID-19) در ذهن ما باقی می ماند ، من می خواهم نکات ، ترفندها و اسرار مورد علاقه خود را در مورد جلوگیری از شیوع با شما به اشتراک بگذارم. میکروب های موجود در آثار

1به ناخن های خود را تا حد ممکن کوتاه کنید. اکثر ما بزرگسالان برای شستن دست ها وقت نمی گذاریم که ناخن هایمان را با ناخن هایمان بشوریم ، و ما می دانیم که نوزادان ما این کار را نمی کنند. انگشتان به طور مداوم در دهان آنها قرار دارد و میکروب های زیادی در زیر ناخن های کوچک آنها پنهان شده اند. روی لاک های کوچک ناخن به اندازه کودک سرمایه گذاری کنید و به آنها اجازه دهید یک نمایش پنج دقیقه ای را تماشا کنند تا به آنها در توقف و شروع کار کمک کنید!

2 بینی خود را بشوییدبه Xlear یک اسپری بینی عالی و ساده (برای بچه ها!) ایجاد کرده است که به پاکسازی بینی شما از میکروب هایی که باعث می شوند عفونت در واقع ریشه دار نشود و به بقیه بدن شما سرایت نکند ، کمک می کند. به خصوص هنگام سفر با گروهی از افراد از آن استفاده کنید.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
3 آشپزخانه دستشویی و حوله آشپزخانه را هر روز عوض کنید. اگر فرزند شما مانند من دستهای خود را می شویند … بیشتر میکروبها به جای تخلیه با حوله پاک می شوند.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
4 ملحفه های تمیز کننده دست را در دستگاه خود نگه داریدبه آنها را به فرزند خود اعمال کنید هر یک هنگامی که آنها را از گروهی از شرایط (پیش دبستانی ، پارک ، مهد کودک و غیره) می گیرید. من دریافتم که ضدعفونی کننده های غیر الکلی Babyganics م thanثرتر از ضدعفونی کننده های مایع دست هستند (آنها می توانند خاک را در اطراف پخش کنند و به اندازه آب و صابون قدیمی م effectiveثر نیستند). ⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
5 از این دستگاه تصفیه هوا استفاده کنید! بسیاری از ما در کالیفرنیا دستگاه های تصفیه هوا خریداری کرده ایم تا خانه های خود را از دود مضر در طول همه آتش سوزی های جنگل پاک کنند. با این حال ، می تواند حتی کوچکترین میکروب های هوا را تمیز کند ، نه تنها میکروب های موجود در هوا که حاوی ویروس های سرماخوردگی و آنفولانزا نیستند را کاهش می دهد ، بلکه ذرات را کاهش می دهد که می توانند آلرژی را تشدید کنند. من در حال حاضر از یک دستگاه بزرگ طراحی شده توسط Coway استفاده می کنم. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀

آیا نکات غیر سنتی برای محافظت از کودکان خردسال در برابر میکروب ها وجود دارد؟ آنها را در نظرات زیر به نفع دیگران به اشتراک بگذارید!

دیدگاهتان را بنویسید