5 درمان هومیوپاتی برای کاهش وزن – زنان اولیه


کاهش وزن یکی از رایج ترین مسائل بهداشتی است. تقریباً همه سعی می کنند در مقطعی از زندگی خود کاهش وزن را بیاموزند و روش های مختلفی برای نزدیک شدن به کاهش وزن وجود دارد. برخی افراد با تغییر رژیم غذایی خود قسم می خورند. برخی افراد با بالا بردن سطح آموزش خود قسم می خورند. اگر “کاهش وزن” گوگل را انجام دهید ، از گزینه های مختلفی که در روش های کاهش وزن مشاهده خواهید کرد ، از جمله داروهای هومیوپاتی برای کاهش وزن ، شگفت زده خواهید شد.

اما آنچه برای یک نفر جواب می دهد ممکن است برای شخص دیگری مفید نباشد. دلیل این امر داندام های مختلف نسبت به چیزهای مختلف واکنش متفاوتی نشان می دهند ، بنابراین اگر دیدید فردی 4 روز در هفته یوگا انجام می دهد و 10 کیلو وزن کم می کند ، به طور خودکار به این معنی نیست که شما انتظار دارید همان اتفاق برای شما رخ دهد.

قربانی مد نشوید.

در حالی که داشتن گزینه های زیاد برای کاهش وزن خوب است ، توجه به این نکته ضروری است که همه آنها سالم نیستند. رژیم های موقت به طور کلی چیزی است که شما می خواهید از آن دوری کنید ، زیرا می تواند باعث کاهش موقت وزن شود ، اما اغلب حفظ آن در طولانی مدت دشوار است. آنها اغلب به انتظارات غیرواقعی نیاز دارند (ما فقط رژیم هایی را بررسی می کنیم که به شما اجازه می دهد تا یک هفته آب میوه بنوشید) و نتایج سریعی را به شما می دهند که مدت زیادی دوام نخواهد آورد.

اگر از رژیم غذایی سخت پیروی کنید ممکن است در مدت زمان کوتاهی متوجه کاهش وزن شوید ، اما به محض بازگشت به عادت غذایی معمول ، وزن با آن برمی گردد.

بنابراین ، بسیاری از مردم به داروهای هومیوپاتی مراجعه می کنند که نسبت به مصرف قرص های لاغری برای کاهش وزن ایمن تر هستند (در واقع می دانند که چیست) و می توانند به ایجاد عادات سالم پیرامون رژیم غذایی و ورزش کمک کنند که در طولانی مدت به افزایش وزن شما کمک می کند. به

از نظر اندازه ، یک خانم یائسه ناراحت می شود زیرا نمی تواند وزن خود را کاهش دهد

برخی از بهترین داروهای هومیوپاتی که باید امروز امتحان کنید.

محصولات کاهش وزن هومیوپاتی

در حالی که این روش های تضمینی برای کاهش وزن نیست ، اما باید بررسی کنید که آیا چیزی در درون شما جرقه می زند یا خیر.

Calcarea Carbonica

دلیل اصلی اینکه برخی از افرادی که از داروهای هومیوپاتی برای کاهش وزن استفاده می کنند نتایج را مشاهده می کنند ، احتمالاً این است که این داروها به رفع انسداد کمک می کنند.

بسیاری از مردم به دلیل مشکلات گوارشی و / یا مشکلات متابولیکی با افزایش وزن دست و پنجه نرم می کنند.

Calcarea carbonica می تواند کمک کند. این ابزار عمدتاً از کربنات کلسیم تشکیل شده و از لایه میانی پوسته ساخته شده است. این دارو عمدتا برای افرادی طراحی شده است که بیشتر وزن خود را روی شکم می نشینند و تمایل دارند در شب عرق کنند.

سایر علائم که بدن شما ممکن است به اسید کربنیک Calcarea نیاز داشته باشد عبارتند از:

 • اضطراب بالا
 • تنگی نفس
 • سرش عرق کرده است
 • گرسنگی بلافاصله پس از خوردن غذا

لیکوپودیوم

طبق مطالعه انجام شده در کتابخانه ملی پزشکی ، لیکوپودیوم یک داروی هومیوپاتی است که به طور گسترده برای بیماریهای کبدی ، ادراری و گوارشی استفاده می شودبه ”

افرادی که با کم کاری تیروئید دست و پنجه نرم می کنند ممکن است متوجه شوند که لیکوپودیوم به افرادی که از مشکلات معده مانند یبوست و نفخ رنج می برند نیز کمک می کند.

افرادی که نیاز به لیکوپادیاس دارند معمولاً هوس شیرینی و نوشیدنی های گرم و غذا می کنند. آنها می توانند بیش از نیاز خود در وعده های غذایی غذا بخورند که این امر باعث تورم و ناراحتی معده آنها می شود.

قهوه و نان

ناتروم مور

این داروی هومیوپاتی برای کسانی که با کم خونی دست و پنجه نرم می کنند و اغلب نمک زیادی می خواهند ، بهترین است. همچنین برای کسانی که تمایل به افزایش وزن در ران و باسن دارند ، مناسب است.

اگر موارد زیر را تجربه کردید ، می توانید برخی از مزایای نوشیدن natrum mur را مشاهده کنید:

 • با گرما مبارزه می کند
 • افزایش وزن به دلیل افسردگی و استرس
 • کم خونی

نوکس وومیکا

اگر متوجه شدید که زندگی کم تحرکی دارید و وزن شما مشکل ساز شده است ، ممکن است بخواهید nux vomica را امتحان کنید. یبوست معمولاً با یک شیوه زندگی بی تحرک همراه است و nux vomica می تواند کمک کند.

اگر با موارد زیر مواجه شدید ، این ابزار را امتحان کنید:

 • مستعد غذاهای تند
 • هوس غذاهای سرخ کرده
 • ناتوانی در مقابله با سرما
 • یبوست

گرافیت ها

یائسگی و یائسگی می تواند باعث افزایش وزن بسیاری از زنان شود. متأسفانه ، کاهش وزن همیشه آسان نیست.

گرافیت ها می توانند در این زمینه به شما کمک کنند. این داروی هومیوپاتی از کربن ساخته شده است و به برخی از افراد مبتلا به یبوست مزمن کمک می کند.

اگر با موارد زیر روبرو هستید ، این ابزار ممکن است انتخاب مناسبی برای شما باشد:

 • غمگینی
 • عدم توانایی در کنترل هوای سرد
 • نمک اضافی در رژیم غذایی شما
 • PMS

زن غمگین

اگر در مورد مشکلات وزن صحبت می کنند ، همه داروهای فوق ارزش امتحان کردن را دارند. فقط مطمئن شوید که تحقیقات خود را انجام داده اید و فقط دوز توصیه شده را مصرف کنید.

با استفاده از یکی از این موارد در زندگی روزمره خود ، ترکیب آن با رژیم غذایی بهبود یافته و ورزش منظم ، شانس بیشتری برای کاهش مقیاس برخی از ارقام خواهید داشت.

این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی است و برای تشخیص یا درمان هیچ بیماری پزشکی در نظر گرفته نشده است. در صورت داشتن هرگونه مشکل پزشکی یا در نظر گرفتن افزودن مکمل ها یا داروها به برنامه روزانه خود ، با پزشک خود مشورت کنید.

بعد:

آیا این اشتباهات را در کاهش وزن مرتکب می شوید؟

تعیین کنید که آیا وزن مناسبی با استفاده از BMI دارید

برای کاهش التهاب و کاهش وزن خوب!

5-داروهای هومیوپاتی برای کاهش وزن

آیا این مقاله را پسندیدید؟ ثبت نام کنید (رایگان است!) و ما هر هفته مقاله های فوق العاده ای را برای شما ارسال می کنیم. در اینجا به صورت رایگان مشترک شوید.دیدگاهتان را بنویسید