۵ جسد دیگر از سیل امامزاده داوود بیرون کشیده شدبه گزارش صدای ایران، سیدجلال ملکی درباره آخرین جزئیات اقدامات آتش نشانان در پی وقوع سیلاب در ارتفاعات امامزاده داوود (ع) گفت: ماموریت آتش نشانان حاضر در منطقه امامزاده داوود. (علیه السلام) از اولین دقایق وقوع سیل، امروز نیز ادامه یافت. و آتش نشانان به جستجوی مناطق سیل زده برای یافتن مفقودان ادامه دادند. در جریان این جست و جوها، صبح امروز آتش نشانان سه جسد را که احتمالا مربوط به همان حادثه سیل بوده در پایین دست رودخانه کن کشف کردند. البته اجساد باید به پزشکی قانونی منتقل و در مورد علت مرگ آنها نظر قطعی صادر شود.

وی ادامه داد: از صبح امروز آتش نشانان تهران در دو اداره با هماهنگی افرادی که اطلاعات بیشتری از منطقه دارند و حدس می زنند افرادی در این اداره حضور دارند مشغول به کار شدند. در پایین بازار و بالای بازار امامزاده داوود (علیه السلام) نیروهای آتش نشانی تقسیم شده و مشغول به کار هستند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران گفت: از صبح امروز آتش نشانان تهرانی اجساد پنج نفر را از زیر سیل در این منطقه خارج کردند. در پایین بازار دو نفر از زیرزمین یک رستوران بیرون آمدند که یک زن و یک پسر جوان بودند که اجساد هر دو را بیرون آورده بودند.

ملکی افزود: سه نفر نیز در قسمت بالایی حضور داشتند که لحظاتی قبل جسد نفر سوم از زیر گل و لای ناشی از سیل خارج شد. در مجموع تا این لحظه آتش نشانان تهرانی اجساد پنج نفر را در ارتفاعات امامزاده داوود و بالادست رودکان بیرون آورده اند. سه نفر در ابتدای روز در قسمت پایین رودخانه بیرون آورده شدند.

اخبار مرتبط: خانواده های متوفیان حادثه سیل تهران برای تعیین هویت متوفی به پزشکی قانونی مراجعه کنند.

به گفته سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران، عملیات جست و جو همچنان ادامه دارد تا اگر فردی همچنان زیر سیل بود، سریعتر به آنها دسترسی پیدا کرد.