۴ استراتژی برای افزایش فروش محصولات کاهش وزن


از فروش آهسته محصول در تمرین کاهش وزن خود خسته شده اید؟ در اینجا چند راه عالی برای اصلاح این وضعیت وجود دارد.

ارائه محصولات کاهش وزن در تمرین کاهش وزن می تواند برای شما و بیمارانتان بسیار مفید باشد. آنها جریان سود دیگری را به تمرین شما اضافه می کنند و در صورت استفاده صحیح، نتایج کلی کاهش وزن بیمار را بهبود می بخشند.

به طور تصادفی، اگر بیماران شما محصولات غذایی با کیفیت بالا را از شما خریداری نمی کنند، احتمالاً محصولات (اغلب غیر استاندارد) را از جای دیگری خریداری می کنند. چند دلیل شامل افزایش تمرکز بر سلامت و تندرستی در نتیجه همه گیری است. سطح بالاتر سیری؛ راحتی؛ و نتایج کاهش وزن سریعتر در واقع، گزارشی که توسط Allied Market Research در جولای ۲۰۲۱ منتشر شد، نشان می‌دهد که بازار مکمل‌های پروتئینی در ایالات متحده در سال ۲۰۱۹ ۱.۹۲ میلیارد دلار بود و انتظار می‌رود تا سال ۲۰۲۸ به ۳.۵۸ میلیارد دلار برسد. این نرخ رشد سالانه مرکب ۷.۷ درصد از ۲۰۲۱ تا ۲۰۲۸۱

۴ استراتژی زیر نه تنها فروش محصول شما و توانایی شما را برای رقابت با فروشگاه های “Big Box” افزایش می دهد، بلکه راهی برای کمک به بیماران خود برای به حداکثر رساندن نتایج کاهش وزن در اختیار شما قرار می دهد. همانطور که می دانید، محصولات کاهش وزن به تنهایی باعث موفقیت طولانی مدت کاهش وزن نمی شوند. این ترکیبی از تخصص مدیریت چاقی شما، یک برنامه غذایی واقعی کاهش وزن، اصلاح رفتار، مسئولیت پذیری، ادغام تناسب اندام و همچنین استفاده موثر از محصولات با کیفیت است که نتایج کاهش وزن طولانی مدت و بهبود سلامت کلی را ایجاد می کند.

۱. تحقیقات خود را انجام دهید

برای اینکه بتوانید به طور موثر محصولات کاهش وزن را بفروشید، باید محصولات باکیفیتی ارائه دهید که بیماران شما به راحتی نتوانند در جای دیگری به دست آورند. آنها باید توسط پزشکان تجویز شوند، دارای بالاترین کیفیت مواد باشند، طعم عالی داشته باشند و نه در فروشگاه های “Big box” موجود باشد. آنها باید به طور منحصر به فرد برای تکمیل برنامه ها و خدمات کاهش وزن شما طراحی شوند. همچنین اگر بتوانید محصولات خود را برای برندسازی و قرار گرفتن در معرض بیشتر برچسب خصوصی بگذارید، مفید است. (برای مثال Robard همه این گزینه ها را برای ارائه دهندگان ارائه می دهد.)

علاوه بر تحقیقات محصول، باید بدانید که چگونه این محصولات برنامه ها/خدمات کاهش وزن شما را بهبود می بخشند. این کمک می کند تا با یک شرکت تغذیه که مستقیماً با متخصصان طب چاقی کار می کند، همکاری کند و به جای ارائه مستقیم محصولات خود به مصرف کننده، از آنها با آموزش ارائه دهنده/تیم، آموزش بیمار و خدمات ارزش افزوده برای بیماران شما پشتیبانی می کند.

مواد تشکیل دهنده و فواید محصولات خود را به طور کامل بشناسید. این به شما کمک می کند به سوالات بیمار پاسخ دهید، بر اهداف غلبه کنید و محصولات را در برنامه های غذایی بسیار موثر و برنامه های شروع سریع برای نتایج فوری و انگیزه بیشتر ترکیب کنید. این محصول و تحقیقات مصرف‌کننده، وقتی با ایجاد پیشنهادهای برنامه‌ای ترکیب می‌شوند که جایگزین‌های وعده غذایی را برای نتایج سریع‌تر ادغام می‌کنند، وقتی نوبت به فروش محصول شما می‌رسد، یک تغییر واقعی بازی است.

۲. از محصولات خود استفاده کنید

اگر شما و تیمتان دوست دارید خودتان از آنها استفاده کنید، احساس نمی کنید که در حال «فروش» محصولات غذایی خود هستید. البته این کار زمانی آسان است که شما محصولاتی با کیفیت عالی و طعم عالی انتخاب کنید. همانطور که محصولاتی را که اکنون می فروشید تعیین می کنید و در آینده از کل تیم خود همه چیز را آزمایش می کنید. موارد دلخواه خود را تعیین کنید و با شرکت تغذیه که معمولاً «پرفروش‌ترین» هستند، پرس و جو کنید. نماینده فروش شرکت تغذیه شما اطلاعات زیادی دارد و می تواند شما را به سمت موفقیت راهنمایی کند.

هنگامی که از محصولات خود استفاده می کنید، می توانید راه های مختلفی برای مخلوط کردن آنها برای جلوگیری از خستگی پیدا کنید. این امر هیجان را برای بیماران به هنگام انتخاب محصولات خود برای خرید افزایش می دهد. دستور العمل های خوشمزه که شامل محصولات شما می شود به افزایش فروش نیز کمک می کند.

۳. فرآیند فروش خود را ساده کنید

شما باید فروش محصولات تغذیه ای خود را به عنوان یک توسعه طبیعی تمرین خود تبدیل کنید. در اینجا چند راه برای اطمینان از این اتفاق وجود دارد:

  • یک راهنمای محصول با درک آسان ایجاد کنید و از آن استفاده کنید که شامل مزایا و همچنین اطلاعات تغذیه ای برای محصولات شما می شود. محصولات مشابه مانند میله، شیک و موارد مشابه را با هم گروه بندی کنید. در صورت وجود، می‌توان از همین اطلاعات برای فروشگاه الکترونیکی تمرینی شما استفاده کرد.
  • برای علاقه بیشتر و انتخاب آسان تر، محصولات خود را به صورت سازماندهی شده در نمای واضح نمایش دهید.
  • ایجاد و استفاده از فرم سفارش فروش انتخاب آسان محصول در قرار ملاقات بیماران. این می‌تواند نسخه‌ای از ارائه‌دهنده/مشاور یا فرم سفارشی باشد که بیمار آن را تکمیل می‌کند و بسته به چیدمان مطب شما به فروشگاه خرده‌فروشی یا میز جلو می‌برد.
  • روشی آسان برای سفارش/پرداخت آنلاین بیماران و دریافت «در حال حرکت» از مطب خود به بیماران ارائه دهید. این از طریق محدودیت های همه گیر و تعطیلی بسیار مفید بوده است.
  • یک کیوسک در اتاق انتظار یا منطقه خرده فروشی خود در نظر بگیرید تا مردم بتوانند سفارش دهند، پرداخت کنند و سپس رسید را برای انجام به یکی از اعضای تیم دوستانه ببرند.
  • در صورت امکان، محصولات را در توضیحات و قیمت برنامه خود بگنجانید و در نظر داشته باشید که یک برنامه “جهش شروع” ایجاد کنید که از نظر تغذیه مناسب باشد و به کاهش وزن سریع کمک کند (یعنی برنامه ۲ هفته ای). این همچنین بیماران را با محصولات شما آشنا می کند و به آنها انگیزه می دهد تا ادامه دهند.

تیم خود را در ایجاد فرآیند فروش خود و همچنین اهداف فروش و گزارش خلاصه فروش هفتگی/ماهانه مشارکت دهید. آنها با ایده های بزرگ! گنجاندن تیم شما همچنین درک آنها از مزایای محصول، اهداف تمرینی و تعهد به فروش روزانه را افزایش می دهد.

  1. فروش را با بازاریابی خود ادغام کنید

اینجاست که لذت وارد می شود! همانطور که برنامه کاهش وزن خود را بازاریابی می کنید، محصولات خود را وارد کنید. تیم خود و محصولات مورد علاقه آنها را در پست های رسانه های اجتماعی خود برجسته کنید یا هر هفته یک محصول را همراه با مزایا برجسته کنید. همچنین می‌توانید یک محصول برجسته و لینک خرید را در خبرنامه‌های الکترونیکی هفتگی کاهش وزن خود قرار دهید. در حالی که سود خود را به دقت زیر نظر دارید، برای خریدهای اولیه پاداش ارائه دهید. رویدادهای فروش برای تعطیلات، فصول یا مناسبت های خاص؛ کوپن تخفیف ۱۰ درصدی تولد برای اقلام خاص؛ و توصیه هایی از کسانی که با محصولات مورد علاقه خود کاهش وزن سریع تری داشتند. از تخیل خود استفاده کنید و به یاد داشته باشید که با فروش ساده محصول در مطب خود، همیشه فرصتی برای افزایش درآمد / سود خود دارید و در عین حال به بیمار خود کمک می کنید تا به نتایج سریع تری دست یابد.

منابع:

۱ https://www.alliedmarketresearch.com/us-protein-supplement-market-A11938

به مدت ۴۵ سال، برنامه ها و محصولات درمانی چاقی شرکت Robard توسط پزشکان، جراحان و بیمارستان ها در سراسر ایالات متحده برای درمان موفقیت آمیز بیماران مبتلا به چاقی مورد استفاده قرار گرفته است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ما و اینکه چگونه می توانیم به مطب و بیماران خود کمک کنیم، به آدرس آنلاین ما مراجعه کنید www.Robard.com.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر