رژیم لاغری سریع

۳ روش رایگان برای دانلود آنلاین تریلر فیلم HD


چگونه تریلر فیلم را به صورت رایگان دانلود کنیم

راه های مختلفی برای دانلود رایگان تریلر فیلم به صورت آنلاین در رایانه شما وجود دارد. در این مقاله بهترین روش ها را توضیح خواهیم داد.

HD-Trailers.net یکی از بهترین مکان ها برای دانلود رایگان تریلر فیلم است. این سایت تریلرهایی را از iTunes Movie Trailers تولید می کند که به لطف رابط کاربری تمیز و وضوح بسیار، سایتی عالی برای تماشای تریلرهای باکیفیت است. با این حال، دانلود تریلر از iTunes به سادگی HD-Trailers نیست.

صفحه اصلی HD-Trailers فهرستی از آخرین تریلرهای این هفته، فیلم های باکس آفیس و فیلم های افتتاحیه را نشان می دهد (اگرچه به نظر نمی رسد این دسته به روز رسانی شود، بنابراین می توانید آن را نادیده بگیرید). اگر فیلمی را که می‌خواهید تریلر آن را دانلود کنید، نمی‌بینید، از کادر جستجوی بالا استفاده کنید.

هر صفحه فیلم یک پوستر و یک توضیح مختصر نمایش می دهد. لینک های تریلر را در زیر مشاهده خواهید کرد. برخی از فیلم‌ها تریلرهای متعددی را با فرمت‌های تریلر دیگر مانند «نگاه پنهان» و «تیزر» دریافت می‌کنند.

HD-Trailers این تریلرها را به ترتیب تاریخ و با وضوح های مختلف (که کیفیت تصویر را تعیین می کند) فهرست می کند. ۴۸۰p کمترین وضوح و ۱۰۸۰p بالاترین وضوح است. هر چه رزولوشن بالاتر باشد، اندازه فایل بزرگتر است.

بر روی وضوح مورد نظر کلیک کنید و تریلر پخش خواهد شد. لینک دانلود در زیر تریلر موجود است. ممکن است بتوانید روی آن کلیک کنید تا دانلود شروع شود. با این حال، مرورگر شما ممکن است تریلر را در یک برگه جدید باز کند.

اگر این اتفاق افتاد، روی لینک دانلود کلیک راست کرده و روی Save Link As کلیک کنید. محل ذخیره تریلر را انتخاب کنید، سپس روی Save کلیک کنید تا دانلود شروع شود.