20/20: سالی که من بچه بودم و در میانه هرج و مرج جهانی سرطان داشتم – Madeline Nutrition


امسال من در مراحل اولیه بیماری همه گیر زایمان خارج از بیمارستان داشتم. پسر دوم من ، هایدن ، در 12 مه 2020 متولد شد ، با وزن کامل 8 پوند 12 اونس که در نیمه پایینی بدن من خوب به نظر نمی رسد. نوشیدنی اگر بچه دارید ، می دانید که درمان بعد از زایمان وجود دارد نه خط

سه ماه پس از زایمان ، بیوپسی روی تخت انگشت اشاره دست راست (غالب) من انجام شد. از سال 2017 ، من یک خط تیره باریک به نام مالیخونیا دارم که از زیر بستر ناخن من (جایی که کوتیکول وجود دارد) جاری است و تا بالای ناخن من امتداد می یابد. این ممکن است نشانه ای از ملانوم در داخل ماتریس ناخن باشد. هر شش ماه یکبار توسط یک متخصص پوست تحت نظر بود و ما متوجه شدیم که به مرور زمان تیره تر و ضخیم تر می شود ، که نیاز به بیوپسی دارد.

برای بیوپسی ماتریس ناخن ، باید حفره ای در زیر بستر ناخن ایجاد شود. هفته هاست کابوس هایی می بینم که منجر به این روش اولیه شده است. من انتظار نداشتم که بعد از زایمان زودرس استفاده از دست غالب خود را برای نگهداری و مراقبت از او از دست بدهم.

نتایج به سرعت بازگشت و ملانوم را نشان داد در محل یا مرحله 0. خوشبختانه هنوز در جای خود بود ، اما در واقع سرطان بود ، بنابراین باید فوراً با جراحی برداشته شود. توصیه اولیه قطع عضله DIP به سمت بالا بود. اولین مشورت جراح را با گریه ترک کردم.

من از مراقبت یک جراح دست محلی بسیار سپاسگزارم که تصمیم گرفت تحقیقات بیشتری انجام دهد ، با همکاران خود در زمینه خود مصاحبه کند و گزینه های دیگر را برای من کشف کند. ما در مورد 2 روش جراحی تصمیم گرفتیم که در آن ناخن ، بستر ناخن و ماتریس ناخن با لبه ای به اندازه کافی بریده شده تا هر سلول ملانوم برداشته شود. این باعث ایجاد شکاف در بالای انگشت من می شود. بنابراین ، جراحی شماره 2 با پیوند پوست از مچ داخلی من سقوط می کند تا بالای انگشت من را پس از سه هفته بپوشاند. این یک روند طولانی خواهد بود ، اما من تمام طول انگشت خود را بدون قطع واقعی نگه می دارم.

دیدگاهتان را بنویسید