20 مولتی ویتامین و مکمل برای مقابله با کرونا || مکمل های مورد نیاز برای مقابله با کرونا چیست؟


20 مولتی ویتامین و مکمل برای مبارزه با بیماری عروق کرونر قلب آن ها هستند. مردم می توانند از آنها برای تقویت سیستم ایمنی بدن در برابر بیماری عروق کرونر قلب استفاده کنند. با این حال ، شیوع جهانی بیماری کروناویروس یا کووید -19، باعث ایجاد علائم و نشانه های مختلف در بیماران شد. این علائم شامل تب و سرفه خشک است ، از علائم شدیدتری که نیاز به مراقبت فوری پزشکی دارند ، مانند تنگی نفس و سرگیجه.

متأسفانه ، در حال حاضر هیچ داروی ضد ویروسی خاصی وجود ندارد که بتواند این کار را انجام دهد کووید -19 برای درمان یا تجویز در دسترس نیست. بنابراین ، درمان این بیماری به طور کلی شامل مدیریت علائم با مراقبت حمایتی است. واکسن کووید -19 در حال حاضر به مبارزه با ویروس کمک می کند.

چه کسانی از مولتی ویتامین ها برای مبارزه با بیماری عروق کرونر قلب سود می برند؟

اگر علائم دارید کووید -19 هیچ بیماری پزشکی دیگری وجود ندارد که نسبتاً خفیف باشد و شما را در معرض عوارض قرار دهد کووید -19 (دیابت بالای 65 سال ، COPDبیماری قلبی ، آسم ، سرطان ، بیماری کلیوی ، اچآیویبرخی ویتامین ها و مکمل ها می توانند به تقویت سیستم ایمنی بدن در برابر بیماری های قلبی کمک کنند.

همین حالا با مشاوران پزشک خود مشاوره آنلاین بگیرید

توجه به این نکته ضروری است که هیچ ویتامین یا مکمل نمی تواند این بیماری را درمان کند کووید -19 درمان شود. هیچ شواهد محکمی وجود ندارد که نشان دهد ویتامین یا مکمل تأیید شده است FDA تاثیری ندارد کووید -19 آره.

اثرات حمایتی مصرف مکمل ها و ویتامین ها در مبارزه با کروناویروس نظری است. ویتامین ها و مکمل ها می توانند با بدن شما یا داروهای بدون نسخه یا بدون نسخه تداخل داشته باشند. در مورد تمام داروها و مکمل هایی که مصرف می کنید به پزشک خود اطلاع دهید و رژیم غذایی غنی از ویتامین را بدون مشورت با وی شروع نکنید.

کدام مولتی ویتامین ها می توانند از بیماری عروق کرونر قلب جلوگیری کنند؟

تاثیر ویتامین D بر پزشک کروناویروس

به دلیل بیماری کووید -19با مصرف ویتامین ها علائم شبیه آنفولانزا را ایجاد می کند ببه ج و دمانند روی ، می تواند به تقویت سیستم ایمنی بدن و مبارزه با بیماری ها کمک کند. بنابراین ، می توانید با مشورت پزشک مصرف کنید.

ویتامین C و بیماری عروق کرونر قلب

به طور کلی ، ویتامین ها ج اگر قبل از تشدید بیماری مصرف شود ، می تواند به مبارزه سریعتر با سرماخوردگی یا تسکین علائم سرماخوردگی کمک کند. ویتامین ج به عنوان یک آنتی اکسیدان ، می تواند به کاهش التهاب کمک کند. خوب است بدانید که ذات الریه یکی از شدیدترین علائم است کووید -19 آره. این می تواند باعث مشکل در تنفس یا حتی مرگ شود. بنابراین ، اگر هنوز سالم هستید. شروع به مصرف ویتامین کنید ج، پس از مشورت با پزشک مشکلی وجود ندارد.

ویتامین D و بیماری عروق کرونر قلب

عملکرد اصلی ویتامین ها دبه بدن کمک می کند تا سطح کلسیم و فسفر را در خون حفظ کند. شما می توانید ویتامین D را در معرض اشعه ماوراء بنفش خورشید یا با مصرف مکمل ها و غذاهایی که می خورید دریافت کنید.

ویتامین کافی دریافت کنید دهمچنین می تواند شما را در برابر عفونت های تنفسی محافظت کند. مکمل های ویتامین بر اساس مطالعات بالینی منتشر شده در مجله داروسازی و داروسازی د خطر عفونت های تنفسی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

ویتامین B کمپلکس و بیماری عروق کرونر قلب

20 مولتی ویتامین و مکمل برای مقابله با کرونا

مصرف ویتامین B6، برای حفظ سلامت سیستم ایمنی بدن انسان مهم است. اطمینان حاصل کنید که به اندازه رژیم غذایی روزانه ویتامین کافی دریافت می کنید ب به اندازه کافی دریافت می کنید. به راحتی می توانید میزان ویتامین ها را پیدا کنید با خوردن غلات غنی شده ، B مورد نیاز خود را دریافت کنید. همچنین ، مصرف مولتی ویتامین می تواند انتخاب خوبی باشد.

فلز روی و بیماری عروق کرونر قلب

مصرف قرص روی یا داروهای سرماخوردگی حاوی روی (در شربت یا قرص) می تواند به کاهش مدت سرماخوردگی رینوویروس کمک کند. علاوه بر این ، مصرف روی به از بین بردن علائمی مانند احتقان بینی ، آبریزش بینی ، گلو درد و سرفه کمک می کند.

همچنین ، روی برای تولید و فعال سازی سلول ها تی لنفوسیت ها تی) آن کمک می کند. این سلول ها واکنش بدن را در برابر عفونت ها تحریک می کنند.

برای بهبود سریعتر ، مصرف مکمل روی را برای درمان بیماری خود در 24 ساعت اول علائم خود شروع کنید. دوز مناسب برای روی 75 میلی گرم است. اما مراقب باشید. مصرف بیش از 150 میلی گرم روی در روز می تواند باعث مسمومیت روی شود. مصرف زیاد روی نیز بر سیستم ایمنی بدن شما تأثیر منفی می گذارد.

اگر بیش از یک داروی حاوی روی مصرف می کنید ، قبل از افزودن روی با پزشک خود مشورت کنید. برای جلوگیری از عوارض احتمالی.

بهترین مکمل ها برای استفاده در شیوع COVID-19 چیست؟

مکمل های زیر ، به صورت جامد یا قرص مصرف می شوند ، می توانند به شما در سالم ماندن و تقویت سیستم ایمنی بدن برای مبارزه با بیماری عروق کرونر کمک کنند. بار دیگر ، مزایای این محصولات نظری است.

اسب سیاه

گلاب دارای خواص ضد ویروسی و ضد التهابی است. به عنوان دارویی برای سرماخوردگی ، آنفولانزا و عفونت های سینوسی باکتریایی استفاده می شود. Elderberry با کاهش تورم در غشاهای مخاطی تأثیر دارد.

برخی از مطالعات نشان می دهد که عصاره این گیاه زمان بهبود آنفولانزا را کاهش می دهد. به همین دلیل ، برخی معتقدند که این محصول گیاهی می تواند از سیستم ایمنی بدن شما در برابر عفونت کرونا محافظت کند (کووید -19) لطفاً به هر دو کمک کنید.

قارچ

قارچ حاوی سلنیوم و ویتامین است بمانند ریبوفلاوین و نیاسین که برای داشتن سیستم ایمنی خوب و قوی مورد نیاز است. قارچ همچنین حاوی پلی ساکاریدهای مختلف است. پلی ساکاریدها مولکول هایی هستند که سیستم ایمنی بدن را تقویت می کنند.

ون

گون گیاهی است که از ریشه های آن در پزشکی استفاده می شود. به طور معمول ، این گیاه برای تقویت سیستم ایمنی بدن و درمان سرماخوردگی ، عفونت های دستگاه تنفسی فوقانی ، آلرژی های فصلی ، آنفولانزای خوکی و همچنین مبارزه با باکتری ها و ویروس ها استفاده می شود.

اثربخشی این گیاه در برابر بیماریهای مختلف ، 160 میلی گرم عصاره ریشه در درمان حساسیت های فصلی (Lectranal by milsing doo) ، به صورت خوراکی روزانه به مدت 3-6 هفته برای بهبود علائم مانند آبریزش بینی ، خارش و عطسه.

سلنیوم

سلنیوم یک ماده معدنی است که برای اهداف مختلفی از جمله پیشگیری از آنفولانزای مرغی و آنفولانزای خوکی استفاده می شود. سلنیوم یک آنتی اکسیدان قوی است که می تواند سیستم ایمنی بدن را تقویت کند. به استثنای افرادی که بیماریهای خود ایمنی دارند. آنها حتی می توانند بر سیستم ایمنی بدن شما تأثیر منفی بگذارند.

سیر

خواص ضد ویروسی سیر می تواند شدت علائم سرماخوردگی ، آنفولانزا یا عفونت ها را کاهش دهد کووید -19 مفید باشد در یک مطالعه ، افرادی که از مکمل های سیر در فصل سرما استفاده می کردند ، نسبت به افرادی که دارونما مصرف می کردند ، کمتر سرما خورده بودند.

علاوه بر این ، مصرف سیر می تواند زمان بهبود سرماخوردگی را کوتاه کند. حتی اگر می توانید سیر تازه بخورید. حتی می توانید از آن به عنوان یک افزودنی استفاده کنید.

آندروگراف ها

آندروگرافی یک گیاه دارویی است که در درمان بیماری های مختلف استفاده می شود. این گیاه اغلب به عنوان مسکن و ضد تب و همچنین در درمان سرماخوردگی و آنفولانزا استفاده می شود. استفاده از عصاره آندروگرافی در ترکیب با جینسنگ سیبری می تواند علائم سرماخوردگی را 72 ساعت پس از شروع بیماری بهبود بخشد.

بر اساس یک مطالعه دیگر ، بیماران مبتلا به آنفلوآنزا عصاره آندروگرافی خاصی با جینسنگ سیبری دریافت کردند. سریعتر از بیمارانی که از آمانتادین استفاده می کنند ، دارویی که توسط سازمان غذا و دارو (FDA) تجویز شده است.FDA) مورد تأیید ، استفاده ، درمان آنفولانزا.

آنها پس از بهبودی از آنفولانزا عوارض کمتری داشتند. عوارضی مانند درد سینوس ، مشکلات تنفسی و سرفه (برونشیت) در این افراد کمتر شایع بود.

ریشه شیرین بیان

20 مولتی ویتامین و مکمل برای مقابله با کرونا

وقتی از ریشه شیرین بیان به عنوان محلول برای غرغره استفاده می شود ، می توان از آن برای کاهش گلودرد ، علائم شایع ویروس کرونا و به طور کلی درد استفاده کرد. علاوه بر این ، ریشه شیرین بیان می تواند احتقان را تسکین داده و التهاب را کاهش دهد. برای بهره مندی از اثرات درمانی این گیاه ، می توانید یک تکه ریشه شیرین بیان را بجوید یا آن را به صورت چای بنوشید.

Pelargonium sidoides

Pelargonium sidoides بر اساس اسم گردنبند آنها به نام دیگر. این دارو به صورت خوراکی برای درمان و درمان عفونت های دستگاه تنفسی فوقانی از جمله برونشیت ، سینوزیت ، گلو درد ، لوزه و سرماخوردگی استفاده می شود. این گیاه خواص درمانی دارد.

ظاهراً استفاده از عصاره مخصوص ساخته شده از سایدروئیدهای پلارگونیوم به کاهش علائم و از بین بردن سرماخوردگی پس از 10 روز درمان با این گیاه کمک می کند. در بزرگسالان ، استفاده از این گیاه علائم برونشیت را در مدت 48 ساعت پس از شروع بیماری کاهش می دهد.

کورکومین

20 مولتی ویتامین و مکمل برای مقابله با کرونا

کورکومین ، از گیاه کورکوم طولانی پذیرش. کورکومین معمولاً زردچوبه نامیده می شود. کورکومین به دلیل اثرات ضد درد ، ضد التهابی و ضد عفونی کننده در طب آیورودا و چینی استفاده می شود. کورکومین می تواند به مبارزه با التهاب و بهبود پاسخ ایمنی بدن کمک کند.

اکیناسه

از اکیناسه برای درمان اولین ساعت علائم سرماخوردگی استفاده می شود. با این حال ، مطالعات علمی در مورد اثربخشی آن نتایج متفاوتی را نشان داده است. برخی از مطالعات نشان می دهد که مصرف اکیناسه می تواند خطر سرماخوردگی را 45-58 درصد کاهش دهد. با این حال ، مطالعات دیگر نشان می دهد که مصرف اکیناسه هنگام قرار گرفتن در معرض ویروس های سرماخوردگی از سرماخوردگی جلوگیری نمی کند.

تحقیقات اولیه نشان می دهد که محصول خاصی از اکیناسه (Echinacea monoselectبه PharmExtractaبه پونتنوربه ایتالیا) روزانه ، به مدت 15 روز ، ممکن است پاسخ به واکسن آنفولانزا را در افرادی که مشکلات تنفسی مانند برونشیت یا آسم دارند بهبود بخشد.

به طور کلی محافل علمی نظرات متفاوتی در مورد این گیاه دارویی دارند. برای دستیابی به نتایج دقیق تر ، تحقیقات بیشتری مورد نیاز است.

اخرین حرف

از زمان شروع بیماری عروق کرونر قلب ، بسیاری از محققان در سراسر جهان در تلاش برای یافتن راه هایی برای درمان ، مدیریت ، مدیریت و پیشگیری از این بیماری هستند. برخی از پزشکان مصرف ویتامین ها و مکمل های گیاهی را برای تقویت سیستم ایمنی بدن توصیه می کنند.

به طور کلی ، قبل از استفاده از هرگونه محصول گیاهی یا شیمیایی با پزشک خود مشورت کنید. بیماری عروق کرونر قلب می تواند به سوالات شما پاسخ دهد.

منبع:

https://www.medicinenet.com/covid_19_supplements/article.htm

دیدگاهتان را بنویسید