۲ مورد از مواد شیمیایی پرکاربردبه گزارش صدای ایران، شرکت رسام گستر راویس یکی از واردکنندگان شناخته شده این مواد است و صنایع مختلف می توانند مواد اولیه شیمیایی مورد نظر خود را از این شرکت دریافت کنند. در ادامه به بررسی اهمیت مواد اولیه مرغوب در ساخت محصولات مختلف می پردازیم و در مورد چند نمونه از موادی که در صنایع مختلف دارویی و شیمیایی مورد استفاده قرار می گیرند صحبت می کنیم. همچنین در مورد خدمات رسام گستر راویس و نحوه سفارش آن اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار خواهیم داد.

امروزه مواد اولیه مختلفی اختراع و تولید می شود که کار را برای انسان نسبت به گذشته آسان کرده است. برخی از این مواد تنها ظاهر متفاوتی نسبت به گذشته دارند، اما برخی دیگر نسبت به مواد مشابه خود ساختاری کاملاً تغییر یافته و تغییرات اساسی بسیاری را متحمل شده اند. بنابراین، کلیه شرکت هایی که محصولات خاصی را تولید یا تولید می کنند. آنها می دانند که استفاده از مواد اولیه مرغوب می تواند در افزایش کیفیت محصولات آنها نقش داشته باشد. همچنین این امر مستلزم دانش فنی بالایی برای تولید مواد اولیه بسیار خوب و ارائه آنها به تولیدکنندگان است. رسام گستر راویس می تواند در این زمینه به تولیدکنندگان ایرانی کمک کند و مواد غذایی و مواد شیمیایی بهداشتی باکیفیت وارد کرده و در اختیار آنها قرار دهد.

یکی از نکاتی که می توان برای درک کیفیت مواد اولیه مورد استفاده قرار داد این است که محصولات در هنگام استفاده از پایداری بالایی برخوردار بوده و در مدت زمانی طولانی که از این محصول استفاده می شود با مشکل مواجه نمی شوند. بنابراین لازم است کلیه محصولات قبل از تولید و همچنین در مراحل تولید و تکمیل تحت کنترل کیفی و ارزیابی بالا قرار گیرند تا علت ایرادات بررسی شود. در ادامه این مقاله به معرفی دو نمونه از مواد اولیه ارائه شده توسط شرکت رسام گستر راویس می پردازیم.

کاربرد سوربیتول چیست؟

در تولید غذاهای مختلف از مواد اولیه زیادی استفاده می شود که سوربیتول یکی از این مواد است. سوربیتول شیرین کننده ای است که در حال حاضر به صورت پودر و مایع در بازار موجود است و بسیاری از شرکت های تولید کننده مواد غذایی از سوربیتول به جای شکر استفاده می کنند. ویژگی سوربیتول این است که کالری بسیار کمتری نسبت به شکر دارد و استفاده از آن در غذا به درمان و رفع مشکلات یبوست کمک می کند. سوربیتول علاوه بر تولید مواد غذایی می تواند در تولید داروهای مفید برای رژیم های لاغری، رژیم غذایی افراد دیابتی و همچنین بهبود یبوست و سلامت پوست و … استفاده شود. استفاده شده.

سوربیتول انواع مختلفی دارد که از نظر کارایی تفاوت چندانی با هم ندارند اما خواص فیزیکی متفاوتی دارند. انواع آن عبارتند از: سوربیتول مایع که بیشتر در صنعت داروسازی کاربرد دارد و سوربیتول پودری.

شرکت های وارد کننده مواد شیمیایی قیمت سوربیتول را با توجه به کشور سازنده، برند، نرخ دلار و … تعیین می کنند که رسام گستر راویس یکی از بهترین قیمت های بازار را برای این محصول در نظر گرفته است.

از اسید فرمیک در تولید چه محصولاتی استفاده می شود؟

یکی دیگر از مواد اولیه شیمیایی ارائه شده توسط شرکت رسام گستر راویس جوهر مورچه یا اسید فرمیک می باشد. این ماده بوی بسیار تندی دارد و می توان آن را مایعی بی رنگ دانست. یکی از ویژگی های آن فرار و خورندگی اسید فرمیک است. اما چرا به این محصول اسانس مورچه می گویند؟ زیرا برای اولین بار این ماده از تجزیه و تحلیل بخارات حاصل از تجمع یک نوع مورچه بدست آمد که بعدها مشخص شد در سایر حشرات نیز وجود دارد.

اسید فرمیک به طور طبیعی در برخی از محصولات غذایی و بدن حشرات وجود دارد. این ماده در بدن انسان تولید نمی شود اما مصرف آن به میزان ۳ میلی گرم در روز بی خطر است زیرا به خوبی توسط کبد جذب شده و از طریق مدفوع دفع می شود.

یکی از مهمترین مصارف این ماده تولید خوراک دام است که به عنوان ماده نگهدارنده و ضد باکتری استفاده می شود. از دیگر مصارف این محصول می توان به تولید چرم، رنگرزی انواع پارچه و منسوجات، تولید افزودنی های غذایی، تولید لاستیک، تولید سیالات حفاری و … اشاره کرد.

شرکت رسام گستر راویس

در صورت نیاز به تهیه مواد اولیه برای تولید محصولات مختلف از جمله محصولات غذایی و بهداشتی و غیره؛ پیشنهاد ما این است که مواد مورد نظر خود را از تامین کنندگانی تهیه کنید که بتوانند نوع با کیفیت را در اختیار شما قرار دهند. شرکت رسام گستر راویس در زمینه واردات مواد اولیه محصولات غذایی، صنایع دارویی و غیره مانند اسید فسفریک خوراکی فعالیت دارد. شرکت رسام گستر راویس با همکاری شرکت های تولید کننده مواد اولیه در دنیا با افزایش تنوع محصولات خود در تلاش است تا پاسخگوی نیاز تولیدکنندگان داخلی باشد. برای اطلاع از تمامی مطالبی که این مجموعه در اختیار مشتریان قرار می دهد و همچنین کسب اطلاعات بیشتر بهتر است به وب سایت این شرکت مراجعه نمایید.