14 ایده ساندویچ وگان – Desiree Nielsen


درست است که یک ساندویچ یک زیبایی است: خوشمزه ، سیر کننده و شاید کمی مخلوط یا آبدار. اگر شما هم مانند من طرفدار ساندویچ هستید ، من ایده های زیادی برای ساندویچ گیاهی دارم که توسط متخصص تغذیه برای هر خواسته و نگرشی تأیید شده است.

من عاشق یک ساندویچ خوب هستم. من می خواهم او در مورد نحوه ساخت ساندویچ فروشی بیشتر بداند. مقدار غم انگیز و میکروسکوپی هوموس و چند تکه بادمجان کبابی آبدار را تمام کردم. بنابراین ، من آن را دریافت کردم کمی بهتر خودم انجام می دهم بیشتر شبیه Shiitake BLT در Herbal Eat Book. همیشه با نوعی جزء کثیف ، خوشمزه یا آبدار جمع آوری می شود. یک نوع ساندویچ که انتظار ناهار را دشوار می کند. اگر ساندویچی شبیه این را دوست دارید ، در اینجا چند ایده ساندویچ گیاهی فقط برای شما (و من) وجود دارد.

طرز تهیه ساندویچ سالم

اگرچه متخصص تغذیه درون من از نامیدن غذا به عنوان “سالم” متنفر است ، اما من می دانم که اکثر مردم می خواهند مطمئن شوند که ساندویچ های آنها مانند سایر غذاهایی که می خورند بدنشان را می سوزاند. خبر خوب؟ تهیه یک ساندویچ واقعا مغذی آسان تر از آن است که فکر می کنید.

برای مثال ، وقتی به بشقابم نگاه می کنم ، به یک ساندویچ نگاه می کنم: آیا دانه کامل وجود دارد؟ میوه و سبزی؟ کمی چربی سالم و کمی پروتئین؟ منظورم این است که گاهی پنیر کبابی می گیرم و آن را یک روز می گویم … اما اگر در مرحله خوردن ساندویچ زیاد هستم ، می خواهم آنها را متعادل کنم تا احساس انرژی کنم.

 • بیایید در مورد نان صحبت کنیم: باز هم ، گاهی اوقات من یک ساندویچ روی یک خمیر ترد خوب می خواهم … اما کار روزانه من نان تهیه شده از غلات با فیبر بالا است. نان غلات سبوس دار Silver Hills مورد علاقه من این است که 2 برش 10 گرم فیبر و 12 گرم پروتئین گیاهی به من می دهد ، بنابراین هر ساندویچی که می خورم واقعا سیر می شود! سایر گزینه های تراکم غذایی عبارتند از: 100٪ چاودار یا مخمر نوشته شده یا ساندویچ های روباز ، برش های چاودار vollkornbrot به سبک اروپایی ، یا نان های گردویی و دانه ای مانند My New Roots. (Psst … من به طور منظم با Silver Hills کار می کنم زیرا آنها را دوست دارم … اما این پست حمایت نمی شود!)
 • میوه و سبزیجات: لاغر بودن نیست. حتی اگر آنها را روی هم چیده اید ، سعی کنید یک فنجان از چیزهای خوب تهیه کنید! به یاد داشته باشید ، در اینجا می توانید با بافت ها بازی کنید. کمی هویج یا چغندر یا مارپیچ سرخ کنید. روی فلفل قرمز تفت داده شده بریزید. کمی ترشی پیاز! با آن خوش بگذرانید.
 • گزینه های پروتئین گیاهی: اگر با نان سبوس دار جوانه زده شروع کنید ، پروتئین کافی به آن اضافه کرده اید. تا زمانی که 2 قاشق غذاخوری کره بادام زمینی طبیعی اضافه کنید ، یک ساندویچ با 17 گرم پروتئین دریافت خواهید کرد !! سایر گزینه های پروتئین گیاهی شامل لوبیا خرد شده ، برش های توفو دودی ، اسمیر غلیظ هوموس ، توفو ترشی یا تمپه است. با افزودن قلب کنفی می توانید پروتئین ها را به پستو تبدیل کنید.
 • ادویه ها: اگر رژیم کم سدیم ندارید ، ادویه جات مهم نیست (اما اگر دارید ، باید بدانید که نان واقعاً سدیم بالایی دارد!). اگر سدیم برای شما مشکلی ایجاد نمی کند ، از ادویه جات مانند مایو ، خردل دیژون ، پستو ، چاتنی و سس های تند استفاده کنید تا سطح طعم و سوسیس را ایجاد کنید که ساندویچ شما را بالا می برد!

14 دستور العمل ساندویچ خوشمزه و سالم

برای همه طرفداران سامی vegan من … برخی از دستور العمل های ساندویچ گیاهی مورد علاقه من از اینترنت!

بهترین ساندویچ صبحانه گیاهی

این ساندویچ صبحانه گیاهی خوش طعم و تهیه شده از تخم مرغ نخود فرنگی و نان سبوس دار غنی از فیبر و پروتئین های گیاهی است که صبح شما را می سوزاند. فقط 10 ماده و کمتر از 10 دقیقه برای تهیه یک وعده!

این دستور غذا را بررسی کنید

پرتسل با تخم مرغ ، اسفناج و آووکادو
ساندویچ تخم مرغ پستو (وگان)

بزرگترین چیز در TikTok تخم مرغ پستو است. در اصل ، شما تخم مرغ ها را در روغن در پستو سرخ می کنید ، اما من برای این ساندویچ روی خودم خم می شوم …

این دستور غذا را بررسی کنید

پستو وگان کره ای ساندویچ تخم مرغ درست می کند
پنیر کبابی گیاهی بوفالو جک فروت

Buffalo Jackfruit Vegan Grilled Cheese ، که پنیری ، تند ، گوشتی و دودی است ، یک ساندویچ پنیر کبابی خوشمزه اما سالم است که همه وعده های غذایی شما را راحت می کند!

این دستور غذا را بررسی کنید

ساندویچ سالاد تخم مرغ وگان (FODMAP کم)

این ساندویچ سالاد تخم مرغ FODMAP کم خوشمزه مطلوب است و سریعتر از سالاد تخم مرغ سنتی جمع می شود! فقط 10 دقیقه برای آماده سازی و 10 مورد یا کمتر.

این دستور غذا را بررسی کنید

دستانی که ساندویچ سالاد تخم مرغ گیاهی را روی تخته سفید نگه داشته اند
ساندویچ TLT

یک ساندویچ گیاهی TLT با الهام از یک ساندویچ کلاسیک BLT. این نسخه شامل گوجه فرنگی گیلاسی پخته شده ، کمی کاهو خرد شده و یک تکه نازک (یا دو) تمپه با چیپوتل در کنار یک برش بزرگ آووکادو روی یک نان بزرگ است.

این دستور غذا را بررسی کنید

رویکرد ساندویچ TLT گیاهی
5 دقیقه ماهی تن نخود گیاهی

با تمام طعم و مزه ای که می خواهید ، این ساندویچ های ماهی تن نخود گیاهی بسیار راحت تهیه می شوند و پر از فیبر و پروتئین گیاهی هستند.

این دستور غذا را بررسی کنید

جمع آوری ساندویچ نخود دسیری نیلسن متخصص تغذیه
سبزیجات بو داده و تارتین هوموس

سبزیجات سرخ شده و تارتین هوموس در خانه تکرار می شوند و برای شام ایده آل هستند. نکته: تارت خود را با فتا وگان گیاه خواری کنید!

این دستور غذا را بررسی کنید

دستور العمل Tangy Tofu Vegan Banh Mi

این غذای خوشمزه ، شیرین ، شور و تند ، این دستور غذای گیاهی توفو همه چیز را دارد. من این ساندویچ گیاهی خوشمزه را با توفوی آبدار شیرین و خوش طعم هویسین ، ترشی سریع تند و بسیاری از گیاهان طراوت پر کردم. لذت بردن!

این دستور غذا را بررسی کنید

ساندویچ با توفو و گیاهان در بشقاب با یک شیشه ترشی و سس تند
ساندویچ مرغ سرخ شده وگان کره ای

ساندویچ مرغ سرخ شده با الهام از کره: قارچ صدفی سرخ شده معطر ، معطر شنای گوچوژانگ تند ، کیمچی تربچه بین نانهای چرب نرم فشرده شده است.

این دستور غذا را بررسی کنید

ساندویچ مرغ سرخ شده وگان کره ای توسط Chez Jorge
ساندویچ سالاد نخود فرنگی طاهینی

این دستور ساندویچ یک بسته بندی در سبک کلاسیک وگان است ، اما طعم بیشتری دارد. تانگ یکی از بهترین دستور العمل های شام وگان با گیاهان تازه و ترد است.

این دستور غذا را بررسی کنید

ساندویچ سالاد نخودچی گیاهی RD Tahini Ranch
بهترین ساندویچ پنیر کبابی وگان

ساندویچ پنیر کبابی ترد ، چرب ، شور ، ذوب کننده ، فوق العاده خوشمزه و آرامش بخش با مواد مفید.

این دستور غذا را بررسی کنید

نمایی از ساندویچ پنیر کبابی وگان مینیمالیست بیکر
ساندویچ هوموس الهه سبز

این ساندویچ هوموس سالم ، دلچسب و تازه یک مهر تأیید مشتاقانه از شکاکان ساندویچی که با آنها زندگی می کنید دریافت می کند.

این دستور غذا را بررسی کنید

نورا کوکون تمپه روبین

این تمپه روبنی وگان روسی بین سس روسی روسی ، تمپه برشته شده و نان چاودار پنیر سوئیسی وگان فشرده شده است. راحت ، دودی و خوشمزه!

این دستور غذا را بررسی کنید

نورا کوکون تمپه روبن ساندویچی
ساندویچ با کلم و لوبیا سفید و چیپس کلم پیچ

دستور چاپ
پین دستور العمل ها

ساندویچ لوبیا سفید وگان آسان با کلم ترد

ترکیبی عالی با لوبیای سفید خامه ای که با کلم ترد پوشانده شده است! این ساندویچ فقط 20 دقیقه طول می کشد تا آماده شود ، وقتی روی نان پر فیبر سرو می شود ، بسیار سیر کننده است و اگر می خواهید شام های یکشنبه خود را آماده کنید ، یک انتخاب عالی است.

زمان آماده سازی20 دقیقه

زمان پخت10 دقیقه

کل زمان20 دقیقه

دوره: ناهار ، ناهار ، غذای اصلی

آشپزخانه: آمریکا

رژیم غذایی: بدون گلوتن ، گیاهی ، گیاهی

کلید واژه ها: کلم ، ساندویچ ، لوبیا سفید

انتخاب رژیم غذایی: بدون شیر ، بدون گلوتن ، بدون آجیل ، گیاهخوار ، گیاهخوار

بخش ها: 4 ساندویچ

نویسنده: Desiree Nielsen، RD

عناصر

کلم ترد

 • 1 یک دسته بزرگ کلم فرفری تخریب شده و به قطعات بزرگ تبدیل شده است
 • 2 قاشق سوپخوری نشت روغن زیتون
 • .. قاشق چایخوری نمک
 • کم اهمیت خرج کردن تکه های چیلی خشک شده

لوبیا سفید

 • 2 بانک 14 اونس لوبیا سفید خامه ای مانند کانلینی یا دریایی فیلتر شده و شسته می شود
 • 2 قاشق سوپخوری آب لیمو تازه فشرده شده
 • 1 میخک کوچک سیر خرد شده یا خرد شده
 • .. قاشق چایخوری نمک
 • فلفل تازه خرد شده چشیدن
 • کمی فلفل دودی (اختیاری)

وسایل ساندویچی

 • 8 برش ها نان مورد علاقه شما
 • مایو وگان

دستورالعمل ها

کلم ترد

 • فر را با دمای 400 درجه فارنهایت (205 درجه سانتی گراد) گرم کنید. یک ورقه پخت دو طرفه را با کاغذ روغنی آماده کرده و کنار بگذارید.

 • در یک کاسه بزرگ ، تکه های کلم را با روغن زیتون ، نمک و تکه های چیلی بریزید. نمی خواهید مغز چیلی یا نمک زیاد اضافه کنید زیرا ادویه ها با کوچکتر شدن تکه های کلم در فر قوی تر می شوند.

 • کلم را به مدت 5 دقیقه سرخ کنید ، سینی ها را برگردانید و 3-6 دقیقه دیگر سرخ کنید تا مغز کمی ترد شود ، اما کاملاً شبیه تراشه پر نباشد.

 • اگر کلم شما فقط در یک سینی جا بگیرد ، سریعتر از کلم در هر دو قفسه پخته می شود. مراقب باشید کلم را نسوزانید و بعد از اتمام آن را کنار بگذارید.

لوبیا سفید

 • در همین حال ، در یک کاسه متوسط ​​یا غذاساز ، لوبیا سفید ، آب لیمو ، سیر ، نمک و فلفل را با هم ترکیب کنید. هنگام استفاده فلفل دودی اضافه کنید.

 • با چنگال یا نبض بزنید تا مخلوط شبیه خمیر غلیظ شود. اگر لوبیای شما خشک به نظر می رسد ، کمی روغن زیتون به آن اضافه کنید تا شل شود. آب لیمو و نمک را به مزه بچشید و تنظیم کنید.

ساندویچ درست کنید

 • برش های نان مورد علاقه خود را سرخ کنید.

 • نازک با سس مایونز بپاشید ، سپس نصف فنجان مخلوط لوبیا را اضافه کنید. با کلم ترد مزه کنید و لذت ببرید!

یادداشت

علاوه بر این ، این ساندویچ ها ترکیب کاملی هستند … اما اگر اهل این کار نیستید ، سر خود را کمی نازک تر پخش کنید. اگر این کار را انجام دهید ، این دستور به راحتی 5-6 ساندویچ درست می کند!
گزینه B: صورت را باز کنید ، سپس با چاقو و چنگال سرو کنید!
این دستور با سیر بو داده با 2-3 حبه به جای سیر خام خوشمزه است.

دیدگاهتان را بنویسید