۱۲ ایده عالی پست رسانه های اجتماعی برای جذب بیماران جدید به تمرین کاهش وزن


رسانه های اجتماعی برای تمرین کاهش وزن شما نباید گیج کننده، گران یا طاقت فرسا باشند. با منحصربفردتر، تاثیرگذارتر و جذاب تر کردن پست های رسانه های اجتماعی خود، بیماران بیشتری را به مطب خود جذب کنید!

آنلاین پر سر و صدا است – به خصوص وقتی صحبت از کاهش وزن می شود. بنابراین، چه یک بازاریاب باتجربه در رسانه های اجتماعی باشید و چه کسی که می خواهید از قدرت رسانه های اجتماعی برای رشد کسب و کار و مشارکت بیمار استفاده کنید، داشتن ایده ها و استراتژی های تازه ای برای اجرای آن مفید است که تلاش شما و هر گونه هزینه تبلیغات انتخابی را به حداکثر می رساند.

رسانه‌های اجتماعی در حالی که برای مقاصد و مقاصد مختلف استفاده می‌شوند، اساساً به ابزارهای تعامل بین افراد اشاره می‌کنند که در آن آنها اطلاعات و ایده‌ها را در جوامع و شبکه‌های مجازی ایجاد، به اشتراک می‌گذارند و/یا تبادل می‌کنند.۱ بنابراین، رسانه‌های اجتماعی طیف گسترده‌ای از گزینه‌های آنلاین را پوشش می‌دهند، مانند شبکه‌های اجتماعی (یعنی فیس‌بوک و توییتر). شبکه های رسانه ای (یعنی اینستاگرام، یوتیوب و پلتفرم های پادکست)؛ یا وبلاگ نویسی و انتشار (یعنی وردپرس و انتشارات آمازون).

مهم نیست که کجا پست را انتخاب می کنید، مهم است که مطمئن شوید پست های شما بیهوده نیستند. شما باید بدانید که پست شما برای چه کسی در نظر گرفته شده است، پلتفرم(هایی) که معمولا استفاده می کنند و همچنین هدف پشت پست شما. چند دلیل خاص برای مراقبت های بهداشتی و کاهش وزن شامل آگاهی، آموزش، اطلاعیه ها، برای روشن کردن افسانه ها/اطلاعات غلط رایج، تبلیغ خدمات و محصولات شما، فروش مستقیم و/یا جلب توجه و اطلاعات تماس بیماران جدید بالقوه است.

رسانه های اجتماعی را برای شما به کار بگیرید

آیا تا به حال احساس می‌کنید که سخت تلاش می‌کنید تا بر رسانه‌های اجتماعی تسلط داشته باشید – چرخ‌های شما می‌چرخند و با این حال، هیچ کششی ندارید؟ شاید شما هیچ وقت یا تمایلی برای صرف در رسانه های اجتماعی نداشته باشید و آن را به یک “متخصص” برون سپاری کرده اید، فقط برای اینکه سرمایه خود را حداقل یا بدون بازده داشته باشید؟ یا شاید شما خود را با رقبای آنلاین خود مقایسه می کنید و متعجب هستید که چگونه آنها اینقدر پست می گذارند (و آیا برای آنها مفید است یا خیر). این احساسات بیشتر از آن چیزی است که فکر می کنید.

بنابراین، برای کمک به شما در انجام ماموریت خود، در اینجا یک بانک ایده از ۱۲ پست آزمایش شده و واقعی برای جذب بیماران کاهش وزن جدید به مطب خود (بدون ترتیب خاصی از اهمیت) ارائه شده است. به سادگی آنچه را که با شما طنین انداز می شود انتخاب کنید. حتماً مواردی را انتخاب کنید که شما و تیمتان را به چالش بکشد تا از منطقه راحتی خود خارج شوید و چیز جدیدی را امتحان کنید.

 1. زندگی در روز یک پزشک کاهش وزن: وقتی مردم شما را به عنوان الگو و نمونه ای از چگونگی غلبه بر مبارزات کاهش وزن روزمره می بینند، اعتماد آنها به توانایی های شما افزایش می یابد تا به آنها کمک کند تا بر مبارزات کاهش وزن خود غلبه کنند. مبارزات روزانه و چگونگی غلبه بر آن را به اشتراک بگذارید. این بار آنها را در مسیر “قابل انجام” به سمت غلبه بر چاقی برای همیشه هدایت کنید.
 2. تظاهرات / چگونه: بخش های جدایی ناپذیر برنامه خود مانند ترکیب بدن، REE و محصولات پروتئینی خود را نشان دهید. توضیح دهید که چرا آنها مهم هستند. برای وضوح، مانند نحوه ترکیب پروتئین مورد علاقه خود، روی دوربین نشان دهید. اگر عاشق آشپزی هستید، حتی می توانید طرز تهیه یکی از دستور العمل های سالم مورد علاقه خود را به اشتراک بگذارید.
 3. تبلیغات محدود: ایجاد کمی FOMO (ترس از دست دادن) با ارائه یک محصول یا برنامه تخفیف ویژه یا جایزه اضافه فقط برای مدت محدود، هیچ ضرری ندارد. شما حتی می توانید هر ماه یک ویژه متفاوت را در پست ها و خبرنامه الکترونیکی خود برجسته کنید و به بیماران خود چیزی بدهید که منتظر آن باشند!
 4. واقعیت سرگرم کننده شخصی: حقایق سرگرم کننده (مرتبط با کاهش وزن یا غیر مرتبط با کاهش وزن) در مورد خود یا هرکسی در تیمتان را به اشتراک بگذارید. این جنبه شخصی شما را نشان می دهد و به مردم کمک می کند تا شما را بهتر بشناسند.
 5. از مهمانان برای یک مصاحبه زنده یا ضبط شده دعوت کنید: یک راه عالی برای دیده شدن در پلتفرم های رسانه های اجتماعی دیگران این است که آنها را به عنوان مهمان در یک ویدیو یا در مصاحبه دعوت کنید. نیازی به فکر کردن بیش از حد در این مورد نیست. این می تواند یک مکالمه ساده با یک بیمار، یکی از اعضای تیم، پزشک معرف، درمانگر یا مربی شخصی باشد. موضوع جالبی مانند کاهش وزن با بودجه، عزت نفس، رفتارهای خرابکارانه، جراحی پلاستیک پس از کاهش وزن زیاد یا کاهش استرس را انتخاب کنید. آسمان حد است! از آنها بخواهید آن را در پلتفرم خود نیز به اشتراک بگذارند و همیشه اطلاعات تماس شما و نحوه یادگیری بیشتر یا برداشتن قدم بعدی را درج کنند!
 6. دیدگاه یا دلیل جدید برای اقدام: مردم اغلب به طور مکرر توصیه های مشابهی را می شنوند. با به اشتراک گذاشتن دیدگاه جدید با دلیلی برای عمل، متمایز شوید. مثال‌ها عبارتند از: چهار دلیل غیرمعمول که افراد به دنبال جراحی کاهش وزن (یا کاهش وزن پزشکی) هستند. چرا (جای خالی را پر کنید) در واقع می تواند شما را از کاهش وزن باز دارد (و در عوض چه کاری انجام دهید). سه سوال اصلی که باید قبل از شروع یک برنامه کاهش وزن یا پنج غذای سالم که معمولا باعث افزایش وزن می شوند از خود بپرسید.
 7. آمار جلب توجه: مراقب آخرین اخبار باشید و آن را به پستی تبدیل کنید که نشان دهد برنامه‌ها، خدمات یا محصولات شما چگونه می‌توانند به حل مشکل کمک کنند.
 8. داستان شخصی شما: دیدگاه خود و دلیل شروع تمرین خود را در وهله اول به اشتراک بگذارید. اشکالی ندارد که اینجا کمی آسیب پذیر باشیم. بزرگترین موفقیت های خود و نحوه غلبه بر مبارزات را به اشتراک بگذارید. همچنین خوب است آمارهای مهمی مانند میانگین کاهش وزن برای بیماران خود و اینکه چند صد/هزار نفر افتخار کمک به کاهش وزن را داشته اید را به اشتراک بگذارید.
 9. نوع جدیدی از گواهینامه – توصیه های موفقیت طولانی مدت مورد علاقه از بیماران کاهش وزن شما: مردم دوست دارند با مبارزات و موفقیت های دیگران که می توانند با آنها ارتباط برقرار کنند همذات پنداری کنند. آنها همچنین دوست دارند ببینند چه چیزی ممکن است! توصیه های آنها را از بیماران موفق خود بپرسید و آن را در یک سری پست با موضوع به اشتراک بگذارید. از تیم خود و بیمار بخواهید آن را در پلتفرم های خود نیز به اشتراک بگذارند!
 10. داخل کیف شما چیست? این یک سریال پست فصلی عالی است! همانطور که در مجلات می بینید، از تیم یا بیماران خود بخواهید «آنچه در کیف/کیفشان است» به اشتراک بگذارند تا آنها را در مسیر حفظ وزن/کاهش وزن برای تعطیلات، تعطیلات، روزهای پرمشغله در محل کار یا گردش های خانوادگی نگه دارید.
 11. هر چیزی را از پزشک کاهش وزن بپرسید: این یک راه عالی برای به دست آوردن موضوعات مورد علاقه و تعامل بهتر است. پست های «از دکتر بپرس» ایجاد کنید (یا می توانید نام خود را وارد کنید) و سپس به سادگی به سؤالات آنها پاسخ دهید – آنها را به محصولات و خدماتی که ارائه می دهید هدایت کنید.
 12. اسنک کاهش وزن یا دستور پخت هفته: همه عاشق یک غذای آماده، میان وعده یا دستور العمل ساده ۴ ماده ای هستند که از اهداف کاهش وزن آنها حمایت می کند. تنها از طریق دستور العمل ها می توانید طرفداران زیادی کسب کنید. دریغ نکنید و دستور العمل ها و عکس هایی را وارد کنید که شامل محصولات پروتئینی خوشمزه شما نیز می شود.

در نهایت، اگر ثابت قدم باشید، تلاش های شما بیشترین تأثیر را خواهد داشت. به عنوان یک نکته اضافی، سعی کنید پست‌های خود را یک تا چهار هفته قبل برنامه‌ریزی کنید، موضوعات «روز هفته» را در نظر بگیرید که با بیماران شما طنین‌انداز می‌شود و پست‌ها را تا حد امکان زودتر از موعد برنامه‌ریزی کنید. این فشار از آنچه باید هر روز بگوییم را از بین می برد و ثبات را تضمین می کند. همیشه یک تماس برای اقدام داشته باشید تا افراد بتوانند برای کسب اطلاعات بیشتر، خرید یا ثبت نام برای یک وبینار یا مشاوره، روی پیوند کلیک کنند. برای ایده های بیشتر، اینجا را کلیک کنید تا یک وبلاگ با نحوه ایجاد و اجرای طرح رسانه های اجتماعی خود داشته باشید.

منبع(ها):

۱