11 وعده غذایی پاییزی مورد علاقه خانواده


تغییر فصل ، عصرهای تاریک ، برنامه های شلوغ … چیزی در مورد پاییز وجود دارد که همیشه احساس می کنیم عجله دارد. شام خانوادگی برای ما مهم است و امروز اگر به کمی الهام نیاز دارید ، غذاهای خانوادگی پاییزی مورد علاقه خود را به اشتراک می گذاریم.

وعده های غذایی خانوادگیما دوست داریم بیشتر هفته برای صرف شام دور میز جمع شویم. اگرچه می دانیم که این شغل برای همه نیست (کار ، شیفت شب ، زندگی در تنهایی و غیره) ، اما آن را به عنوان عادی نمی پذیریم و سپاسگزار هستیم.

آیا با خوردن غذای خانواده بزرگ شده اید؟ من و شوهرم در نوجوانی ملاقات کردیم و او به خانه من می آمد و باور نمی کرد که هر شب با هم شام می خوریم. او بسیار صحبت می کرد ، روز همه را آموخت و همیشه خیلی می خندید. از زمانی که ما خانواده خود را تشکیل داده ایم ، ملاقات با کودکان یکی از زمانهای مورد علاقه ما بوده است.


این دانشکده بهداشت عمومی هاروارد TH Chan وقتی خانواده ها برای شام دور هم می نشینند ، نوجوانان و جوانان بیشتر میوه و سبزیجات می خورند و فست فود و تنقلات کمتری مصرف می کنند. ”

این هرم راهنمای غذایی رژیم غذایی مدیترانه ای همچنین تغذیه اجتماعی را ترویج می کند. اگر خانواده ندارید ، دوستان و همسایگان شما به همان شیوه کار می کنند.

غذاهای مورد علاقه پاییزی خانواده


دستور العمل های زیر یکی از غذاهای مورد علاقه ما برای خانواده ای است که زمانی دور خود می چرخیدند. خیلی ها سریع می پزند و آماده می شوند ترکیبات فصلیبه

فر مرغ ایتالیایی

وعده های غذایی پاییزی خانواده

مادرم وقتی بچه بودیم این کار را کرد و از آن زمان در چرخش بود. همه چیز در یک تابه پخته می شود و قوطی های مقرون به صرفه مانند گوجه فرنگی ، زیتون و قلب کنگر فرنگی ارائه می دهد. کمی با مخلوطی از ادویه جات ترشی جات طعم دار می شود ، اما بسیار خوشمزه است.

بادمجان و کوفته بوقلمون

کوفته پخته با بادمجان و بوقلمون

اسپاگتی و کوفته می توانند به مدت یک هفته در خانه ما قدم بزنند. ساده است و همه آنها را دوست دارند. این کوفته های پخته در داخل خود کمی بادمجان بو داده دارند و به جای گوشت گاو از بوقلمون چرخ کرده تهیه می شوند. آنها را از قبل آماده کنید و سپس فریز کنید تا زمان بیشتری صرفه جویی شود.

رولت بروکلی مرغ با پنیر

رولت های کلم بروکلی مرغ پخته شده

کدام بچه پنیر هلالی و آب شده را دوست ندارد؟ به لطف مرغ ، ما کمی پروتئین بدون چربی به آن اضافه می کنیم و مقداری بروکلی فیبر و ویتامین ها را اضافه می کند. آنها سرگرم کننده و سریع طبخ می شوند ، که آنها را برای شبهای هفتگی مناسب می کند.

طرز تهیه آشپزی آهسته فجیتا

فجیتاهای آهسته سوز

پلوپز غذای مورد علاقه من در پاییز است. نه تنها در زمان صرفه جویی می کند ، بلکه هنگام پختن بوی خوبی نیز می دهد. این فجیتاهای هل آهسته یک شام آسان است که می توانید بر اساس ترجیحات خانواده خود تهیه کنید.

چوب ماهی پخته شده

چوب ماهی پخته سالم

ترد و ظریف ، این چوب ماهی پخته شده یک غذای عالی خانوادگی است و همچنین یک غذای خوشمزه برای خوردن دو وعده ماهی در هفته است.

سس غلیظ سس کچاپ ضروری است!

ایده های بیشتر برای خانواده خوردن

ما سعی می کنیم با امتحان کردن دستور العمل های جدید یا اضافه کردن مجموعه ای در زمان غذا مخلوط کنیم. اما مواردی وجود دارد که برای ما جذاب هستند. اگرچه ما “دستور” نداریم ، اما این غذاهای عالی خانوادگی هستند –

  • Tacos – سریع ، همیشه دوست داشتنی و آسان برای سفارشی سازی
  • سوپ گوجه و ساندویچ
  • صبحانه برای ناهار

خورش های زیادی وجود ندارد ، اما هدف این است که در پاییز امسال چیزهای بیشتری را برای لذت بردن به عنوان یک خانواده پیدا کنید. در اینجا چند دستور العمل وجود دارد که من برای آزمایش آنها هیجان زده هستم:

دیدگاهتان را بنویسید