گوجه فرنگی خامه ای با حرارت آهسته مرغ ریحان + منوی هفتگی – Prevention RD


دیروز شنبه ای شاد بود – یک تمرین به دنبال آن یک بازی هاکی روی ساحل ، و سپس چشیدن شراب و یک مهمانی کودکان با چند خانواده در خانه یکی از دوستان. این یک روز ایده آل در کتاب من برای ساحل ، هاکی ، شراب و انسانیت بود. من باید همه کارها را انجام دهم!

مارک ، اما درون گرا من ، قبل از خواب بسیار دیوانه بود. در واقع ، او نمی تواند به من بگوید چه مشکلی وجود دارد ، اما من می دانم که اینطور نبود.

صبح بیدار شدم چون می دانستم باید بفهمم که امروز می خواهم چه کار کنم. من مطمئن نیستم که در مورد موارد موجود پاسخی دریافت کرده باشم ، اما او بچه ها را به کلیسا برد ، و من برای شستن لباس ها ، تهیه مواد غذایی و انتشار این وبلاگ عقب ماندم.

نمی دانم که کارهای زیادی برای انجام دادن دارم و می خواهم بعدا بازی کنم یا چون واقعاً می خواهم تنها باشم … اما احساس خیلی خوبی دارم. من واقعاً می خواهم هر از گاهی تنها باشم. در حین وبلاگ نویسی ، من همچنین به آخرین مصاحبه پادکست ما با Elyse Resch گوش می دهم. منظورم این است که او در دنیای تغذیه عالی است و ما بسیار مفتخریم که خرد خود را با او در میان می گذاریم … و او در این مورد زیاد صحبت می کند. شما چیزهایی را می خواهید که از آنها راضی نیستید

هفته گذشته آشپزی نکردم. نه یکبار. روز پنجشنبه ، مارک در مورد این واقعیت اظهار نظر کرد و گفت که بقایای باقی مانده در یخچال را از دست داده است. و من در وسط هفته همین فکر را می کردم. من غذای تهیه شده در طول هفته را از دست دادم ، اما وقتی برنده شدم … این قسمت عالی بود.

همانطور که الیزه به اشتراک گذاشت ، من مشتاقانه منتظر آشپزی این هفته بودم … اما می خواهم برای ادامه کار کمی ساده باشم. و این دستور… روشی عالی برای ساده ، اما سالم و خوشمزه است. او بسیار ساده بود و همه کاره بودن را دوست داشت. پیروزی بزرگ با تیم من! اگر هنوز آمادگی ضربه زدن به اجاق گاز آهسته را ندارید ، حتماً بعداً آن را نشانه گذاری کنید!

عناصر

 • 1 (14 اونس) گوجه فرنگی خرد شده با گیاهان ایتالیایی

 • 3/4 فنجان سس گوجه فرنگی

 • 3/4 فنجان شیر بخارپز

 • 2 قاشق غذاخوری نشاسته ذرت

 • 6 حبه سیر ، خرد شده

 • 1/2 قاشق چایخوری نمک

 • 1/4 قاشق چایخوری فلفل سیاه

 • 1/2 قاشق چایخوری ریحان خشک شده

 • سینه مرغ بدون پوست (4 اونس) بدون استخوان

 • 1/4 فنجان ریحان تازه خرد شده

دستورالعمل ها

 1. گوجه فرنگی خرد شده و سس گوجه فرنگی را در اجاق گاز آرام قرار دهید.
 2. در یک کاسه ، شیر بخارپز و نشاسته ذرت را با هم مخلوط کنید تا خوب مخلوط شوند. سیر ، نمک ، فلفل و ریحان خشک را اضافه کنید ؛ دوباره هم بزنید و در اجاق گاز آرام بریزید. خوب مخلوط کنید تا کاملا مخلوط شود.
 3. سینه مرغ را در اجاق گاز آهسته قرار دهید ، مرغ را در سس قرار دهید.
 4. 4-6 ساعت روی حرارت ملایم بپزید و ریحان تازه را اضافه کنید.

اطلاعات تغذیه:

درآمد: 4
اندازه خدمات: 1 سینه با سس

مبلغ به ازای هر سرویس:
کالری: 258چربی کل: 6.8 سکلسترول: 84 میلی گرمسدیم: 872 میلی گرمکربوهیدرات ها: 17.3qعمر: 2.3qقند: 8.8 سپروتئین: 32.3 متر مربع

به آرامی به سراغ غذاهای راحت و فصل پخت آرام بروید … آماده شوید!

منوی هفتگی: 12-16 سپتامبر

برای ایمن بودن ،دیدگاهتان را بنویسید