گزارش وکالت OCC | نوامبر ۲۰۲۲


انتخابات میان‌دوره‌ای: دموکرات‌ها کنترل سنا را حفظ می‌کنند در حالی که جمهوری‌خواه کنترل مجلس را برمی‌گرداند

در زمان انتشار این گزارش، جمهوری‌خواهان کرسی‌های کافی را به دست آورده‌اند تا در سال آینده با تشکیل ۱۱۸ کنگره در ژانویه، اکثریت کمی را به دست آورند و کنترل مجلس نمایندگان را در دست بگیرند. در سمت سنا، دموکرات‌ها کنترل مجلس را حفظ کردند – در صورتی که سناتور فعلی جورجیا، رافائل وارناک، رقیب جمهوری‌خواه خود، هرشل واکر را در دور دوم انتخابات ویژه ۶ دسامبر شکست دهد، ۵۰ کرسی را با امکان رسیدن به ۵۱ کرسی به دست آوردند.

چشم انداز عبور از TROA در حال محو شدن سریع

در حالی که کنگره ۱۱۷ وارد هفته‌های پایانی جلسه خود می‌شود، با توجه به ناتوانی در دستیابی به نمره بودجه رسمی از دفتر بودجه کنگره و حجم کاری سنگینی که هنوز با آن مواجه است، احتمال تصویب قانون درمان و کاهش چاقی (TROA) بسیار دور باقی می‌ماند. قانونگذاران قبل از کنگره در پایان دسامبر مغازه را می بندند. در نتیجه، حامیان چاقی اکنون به دنبال معرفی مجدد TROA به سال ۲۰۲۳ و کنگره ۱۱۸ هستند.

سال ۲۰۲۳ یازدهمین سال متوالی خواهد بود که TROA تحت بررسی کنگره – هم تحت کنترل دموکرات ها و هم تحت کنترل مجلس های جمهوری خواه کنگره است. مهم نیست که کدام حزب مجلس یا سنا را کنترل می کند، TROA به طور مداوم از حمایت قوی با بیش از ۱۷۵ عضو کنگره که در هر یک از سه کنگره گذشته از قانون حمایت می کنند برخوردار بوده است – با اینکه هم جمهوری خواهان و هم دموکرات ها نقش های رهبری را بر عهده دارند.

در حالی که تکالیف کمیته و کمیته فرعی به طور رسمی توسط جمهوری خواهان در مجلس اعلام نشده است، به احتمال زیاد کتی مک موریس-راجرز، نماینده (R-WA) ریاست کمیته انرژی و بازرگانی مجلس نمایندگان را بر عهده خواهد داشت و برت گاتری (R-KY) نماینده این کمیته خواهد بود. رهبری کمیته فرعی سلامت E&C با توجه به اینکه مک موریس-راجرز یکی از حامیان سابق TROA بوده و گاتری قهرمان مجلس نمایندگان مجلس نمایندگان برای TROA در طول کنگره ۱۱۶ بود، این می تواند بسیار سودمند باشد.

با این حال، مانند هر کنگره جدید، بسیاری از حامیان TROA به دلیل بازنشستگی، استعفا، مرگ یا از دست دادن انتخاب مجدد از دست خواهند رفت. به عنوان مثال، ران کیند (D-WI) نماینده دمکراتیک مجلس نمایندگان، ران کیند (D-WI) امسال بازنشسته خواهد شد. علاوه بر این، ۳۷ حامی دیگر مجلس TROA در کنگره ۱۱۸ باز نخواهند گشت – که تقریباً ۲۵ درصد از حامیان خود را از دست دادند. از جنبه مثبت، قهرمان سنا TROA تام کارپر (D-DE) و همه ۲۲ حامی سنا سال آینده بازخواهند گشت! منتظر به روز رسانی های بیشتر در مورد استراتژی سیاست برای کنگره جدید آینده باشید.

گزارش نهایی ICER شامل توصیه های امیدوارکننده برای مراقبت از چاقی است

در ۲۰ اکتبر، موسسه بررسی بالینی و اقتصادی (ICER) توصیه‌های سیاستی نهایی خود را در مورد درمان‌های مدیریت چاقی منتشر کرد – به‌ویژه ارزیابی مقرون به صرفه بودن داروهای ضد چاقی (AOMs). گزارش اکتبر منعکس کننده اوج حدود هفت ماه توسعه شواهد و مشارکت سهامداران عمومی توسط ICER است، از جمله میزگرد سیاست ویژه در ۱۶ سپتامبر که شامل حامیان چاقی جو نادگلوسکی، نیکی ماسی و دکتر بود. لی کاپلان و اسکات کاهان.

دکتر دیوید ریند، مدیر ارشد پزشکی ICER، در انتشار توصیه‌های سیاستی خود اظهار داشت: «اکثریت قریب به اتفاق افراد چاق نمی‌توانند از طریق رژیم غذایی و ورزش به کاهش وزن پایدار برسند. به این ترتیب، چاقی و سلامت جسمی، سلامت روانی و بار اجتماعی ناشی از آن یک انتخاب یا شکست نیست، بلکه یک وضعیت پزشکی است. توسعه داروهای ایمن و موثر برای درمان چاقی از دیرباز هدف تحقیقات پزشکی بوده است که به نظر می رسد اکنون به نتیجه رسیده است. با شرایطی که بیش از ۴۰ درصد از بزرگسالان در ایالات متحده را تحت تأثیر قرار می دهد، تمرکز باید بر اطمینان از این باشد که قیمت این داروها مطابق با مزایای آنها باشد تا در دسترس و مقرون به صرفه باشند.
جامعه ایالات متحده.”

از نظر توصیه‌ها، موارد زیر اولویت‌های سیاست را خلاصه می‌کنند
ICER:

  • همه ذینفعان نقش مهمی در حصول اطمینان از دسترسی افراد مبتلا به چاقی به داروهای موثر به عنوان یکی از مزایای اصلی پوشش بیمه مراقبت های بهداشتی دارند.
  • تولیدکنندگان باید قیمت درمان‌های جدید چاقی را متناسب با مزایای نشان‌داده‌شده‌شان برای بیماران و جامعه، با تعدیل‌هایی برای عدم اطمینان باقی‌مانده در مورد مزایای بلندمدت و اندازه بزرگ جمعیت بالقوه افراد تحت درمان تعیین کنند. به طور مشابه، پرداخت‌کنندگان باید اطمینان حاصل کنند که طرح‌های مزایای دارویی که در ارتباط با کارفرمایان و سایر حامیان برنامه توسعه یافته‌اند، دسترسی به درمان‌های تایید شده را در میان افراد مبتلا به چاقی تضمین می‌کنند.
  • همه ذینفعان باید اقداماتی را انجام دهند که گزینه های درمانی موثری را برای افراد مبتلا به چاقی در دسترس قرار دهد، به گونه ای که به کاهش نابرابری های سلامت کمک کند.
  • تولیدکنندگان باید برنامه‌های کمک به بیمار را در سطحی متناسب با سایر بیماری‌های مزمن توسعه دهند تا از دسترسی به داروها در میان گروه‌های نژادی و قومی که بار چاقی افزایش می‌یابد، پوشش پرداخت‌کننده کم است و ناتوانی در پرداخت از جیب خود رایج است، حمایت کنند. . به همین ترتیب، پرداخت کنندگان باید معیارهای پوششی را طراحی کنند که به تنوع نژادی و قومی در کاربرد بالینی آستانه های BMI حساس باشد.

AMA نقش رهبری در مقابله با چاقی را ایفا می کند

در جریان جلسه موقت مجلس نمایندگان انجمن پزشکی آمریکا (AMA) (HOD) در نوامبر امسال، هیئت امنای AMA خط مشی جدیدی را اعلام کرد و بیان کرد که AMA «الف) نقش رهبری را در همکاری با سایر سازمان‌های ذینفع، از جمله انجمن های تخصصی پزشکی ملی، انجمن سلامت عمومی آمریکا، مرکز علوم در منافع عمومی، و اتحاد AMA، برای بحث در مورد راه های تامین مالی یک برنامه ملی جامع برای مطالعه، پیشگیری و درمان چاقی و همچنین بهداشت عمومی و برنامه های پزشکی که به جمعیت آسیب پذیر خدمت می کنند. (ب) تشویق انجمن‌های پزشکی دولتی به همکاری با سازمان‌های ایالتی و محلی علاقه‌مند برای بحث درباره راه‌های تأمین مالی برنامه جامع مطالعه، پیشگیری و درمان چاقی، و نیز برنامه‌های بهداشت عمومی و پزشکی که به جمعیت‌های آسیب‌پذیر خدمت می‌کنند؛ و (ج) همچنان به نظارت و حمایت از سیاست ها و مقررات ایالتی و ملی تشویق می کند
سبک زندگی سالم و ترویج پیشگیری از چاقی.

این اقدام AMA در نتیجه سیاست پیش‌رفته توسط انجمن چاقی، که تحت رهبری رئیس سابق OMA، دکتر اتان لازاروس، تأسیس شد، صورت گرفت. علاوه بر موارد فوق، AMA همچنین از کانال‌های موجود در AMA استفاده خواهد کرد که می‌توانند اولویت‌های زیر را پیش ببرند:

  • ارتقای آگاهی در بین پزشکان و کارآموزان که چاقی یک بیماری مزمن قابل درمان است همراه با گزینه های درمانی مبتنی بر شواهد.
  • تلاش‌های حمایتی در سطح ایالتی و فدرال برای تأثیرگذاری بر چاقی بیماری.
  • نابرابری های بهداشتی، انگ و تعصب بر افراد چاق تاثیر می گذارد.
  • فقدان پوشش بیمه ای برای درمان های مبتنی بر شواهد از جمله مداخله شدید در سبک زندگی، درمان دارویی ضد چاقی و جراحی چاقی و متابولیک.
  • افزایش نرخ چاقی در کودکان، نوجوانان و بزرگسالان.
  • عوامل چاقی از جمله عدم انتخاب مواد غذایی سالم، قرار گرفتن بیش از حد در معرض غذاهای چاق زا و شیوه های بازاریابی مواد غذایی.

در نهایت، AMA “ارزیابی چشم انداز را انجام خواهد داد که شامل ابتکارات پیشگیری و درمان چاقی در سطح ملی، و آموزش پزشکی در تمام سطوح آموزشی برای شناسایی شکاف ها و فرصت هایی است که AMA می تواند تاثیر بیشتری را نشان دهد.”