گروه مایک اشتراوس – مجله گاستون آلیو


مایک اشتراوس را برای اولین بار در اوایل دهه ۲۰۰۰ ملاقات کردم. در آن زمان، او گیتاریست اصلی یک گروه شش نفره به نام دیکنز بود. مایک بازیکن پر زرق و برقی نبود و قرار هم نبود. او در این تصنیف موسیقایی نقش خود را بی نقص ایفا کرد.

تقریباً در همان زمان، مایک شروع به ایفای نقش رهبری در تیم های دیگر در منطقه شارلوت کرد. او گروهی به نام The Beat Dukes تشکیل داد و همچنین با دو نفر دیگر در شهر به نام های لیلی، استراوس و شیگودا شروع به نواختن کرد.

اما پس از آن در سال ۲۰۰۳، چیزی تغییر کرد – مایک به تنهایی رفت. او اولین آلبوم خود را با نام Gone Electric منتشر کرد. در نتیجه، مشخصات او در جامعه موسیقی محلی مطرح شده است. و با شنیدن بیشتر مردم از آلبوم او، او شروع به ادعا کرد که او نه تنها یک نقش آفرین در صحنه موسیقی شارلوت است، بلکه یک بازیکن اصلی در شهر است. و از آن زمان تا کنون کند نشده است. مایک به نوشتن و ضبط موسیقی ادامه داد. اما در چند سال گذشته، مایک دوباره مفهوم گروه را پذیرفته است. در واقع، دو آلبوم آخر او تحت پرچم گروه مایک اشتراوس منتشر شد.

امروز که من این را می نویسم، مایک در گروه خود در مجموع هفت عضو دارد، از جمله خودش.

گاهی اوقات نوشتن آهنگ می تواند مانند یک فرآیند انفرادی به نظر برسد، اما من احساس می کنم کنار هم قرار دادن آهنگ ها با افراد همفکر دیگر جایی است که جادو اتفاق می افتد. وگرنه چرا باید شش عضو به گروه خود اضافه کرد؟

آیا می توانید تصور کنید که یک فرد با این همه افراد که با هم کار می کنند چه مسائل تدارکاتی و شخصی دارد؟ اما برای مایک، کار می کند. مایک دارای این توانایی ذاتی در ساخت، آهنگسازی و تنظیم آهنگ هایی است که می نویسد. یکی به آخرین نسخه اش، Twisted Road گوش می دهد، و شما هورن، سازها و ساز مورد علاقه من، گیتار استیل لپ را می شنوید.

به نظر می رسد مایک همه قطعات را برای گروهش آماده کرده است. و نکته خنده دار این است که او هرگز قصد پیدا کردن یک گروه کامل را نداشت. به طور طبیعی اتفاق افتاد. زندگی گاهی موجی به ما می دهد که قصد نداشتیم آن را بگیریم. به نظر من این موجی است که مایک اشتراوس و اعضای گروهش قصد دارند تا زمانی که ممکن است سوار آن شوند.

گروه سه گانه مایک اشتراوس در روز پنجشنبه ۲۹ مارس ساعت ۷ بعد از ظهر کنسرتی رایگان در شعبه اصلی کتابخانه عمومی شهرستان گاستون برگزار خواهند کرد. .

توسط بن دانگان – [email protected]رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر