گرایش های شراب و نوشیدنی مورد علاقه


به دنبال چیزی جدید برای نوشیدن این بهار و تابستان هستید؟

هی ، ما هم! و ما روندی از پنج شراب و نوشیدنی جدید داریم که کاملاً با آن نور زیبا خورشید ترکیب می شوند.

شراب کم الکل

شما می دانید که ما چقدر شراب خود را دوست داریم ، اما همه می دانید که ما چقدر معتدل هستیم. البته شراب شامل می شود! حالا من از WSET-1 به WSET-2 می روم ، بیشتر از همیشه شراب مزه می کنم و باعث می شود زیاد وقتی مجبورم مشروب بخورم از عاداتم آگاه هستم. و من می دانم که در این مورد تنها نیستم: نوشیدن کمتر (یا حداقل) در حال حاضر یک روند بزرگ است و فصل خشک در ژانویه به پایان رسیده است.

بنابراین وقتی فرصتی یافت که چند بطری از مونتری ، کالی ، سانی را با شانس گل امتحان کنم ، نتوانستم تحمل کنم. آنها به طور مداوم (روند عالی دیگر در شراب در حال حاضر) ، بدون شکر ، بدون گلوتن ، رشد می کنند و مورد علاقه من 9 درصد ABV است (شراب معمولی 11-15 درصد ABV است). این همچنین به این معنی است که کالری کمتری در یک لیوان وجود دارد – اما می دانید که به دلایل زیادی ، شمارش کالری مربا ما نیست (از جمله این و آن).

بنابراین ، همه سنگها ، اما طعم این شراب کم الکل چگونه است؟ (بیایید صادق باشیم ؛ به هیچ وجه نمی توانم وقتی شراب های خوب زیاد هستند چیزی را که دوست ندارم بنوشم.)

تست طعم بسیار خوب می گوید! Sauv blanc گونه ای است که من معمولاً در روزهای گرم و آفتابی انتخاب می کنم و Sunny Sauvignon Blanc روشن و تازه با کمی علف ، مرکبات و گواوا بود. در مقایسه با یک نوشیدنی الکلی بالاتر ، Sunny Sauvignon Blanc سبک تر است و بدن کمتری دارد و طعم آن تقریباً آبدار است – شبیه به یک آبجو سبک. سانی چاردونی روی بلوط با طعم وانیل ، گلابی و سیب گندیده سنگین تر است ، اما کاملاً پیچیده و گرد است – مخصوصاً اینکه فقط 9 درصد الکل دارد (واقعیت جالب: میزان الکل به بدن یا احساس دهان شراب مربوط می شود) ))

سانی پینو ، در حالی که من را برای انتخابی بودن در مورد pinot من شگفت زده کرد ، مورد علاقه من بود! پینو نوآر به طور طبیعی یک شراب سبک تر است ، بنابراین به خوبی به نسخه الکل پایین تر می آید. این بطری طعم گیلاس قرمز و زردآلو داشت و فقط سبک و دوست داشتنی بود.

هیچ کدام از این شراب ها به شما یک لحظه شراب آه هه یا هر چیزی نمی دهند ، اما آنها قطعاً سرگرم کننده و نوشیدنی هستند. همه عینک ها هر کدام حدود 17 دلار فروخته می شوند و ترکیب آن با نور خورشید سرگرم کننده است! مانند جلد کتاب ، بسته بندی نباید تعیین کند که شراب را دوست دارید یا نه ، اما نام “با شانس آفتابی” و تمام پیامهای الهام بخش روی بطری؟ باعث خنده شما می شود. و این هرگز چیز بدی نیست!

چای طبیعی طبیعی

روی آب گازدار سخت و ذوب کننده حرکت کنید ، چای طبیعی سخت چیزی است و بس به طوری که خوشمزه – لذیذ

من برای آزمایش چای Owl’s Brew Boysy و Bontaniks اعزام شدم ، و خوب ، آنها یک غذا و چیزی برای جمع آوری بودند. تهیه شده از مواد طبیعی و چای تازه تازه ، آنها فاقد گلوتن ، گیاهی هستند و من در هر جعبه به دنبال حدود 5 درصد الکل (و 100-120 کالری) هستم. نوشیدنی کنسرو شده – به علاوه آنها بسیار خوشمزه هستند!

در طعم های سرگرم کننده – مانند دارجیلینگ و گل های هیبیسکوس. صبحانه انگلیسی ، لیمو ، لیمو ؛ چای سفید ، تمشک ، هندوانه ؛ و Matcha آناناس و بابونه – اینها بسیار شیرین و شربت دار ، کمی کف دار و کمی میوه ای هستند. و بیایید در مورد قسمت مورد علاقه من صحبت کنیم: چای. از هر کدام طعم چای را می خورید که مناسب نوع شماست و واقعاً زیباست.

گفتم که زیبا هستند؟ دوست دارند.

کوکتل های کامبوچا

عکس از غذاهای زنده GT’s گرفته شده است

نوشیدن کامبوچا لزوماً جدید نیست (به این دستور کوکتل کامبوچا یا این کامبوچا سخت نگاه کنید) ، اما هنوز هم یک نوشیدنی مورد علاقه است.

یکی از مارک های کامبوچا ، غذاهای زنده GT ، دستور العمل های جدید خوشمزه ای برای بسیاری از کوکتل ها و کوکتل های سیری ناپذیر دارد. همه آنها را اینجا ببینید (مخصوصاً از دستور لیمو اسطوخودوس که در بالا دیدید ناامید شده اید) – و مطمئن شوید که به دنبال برخی از طعم های بهاری الهام گرفته از گل GT ، از جمله زنجبیل هیبیسکوس ، عشق اسطوخودوس و رز هستید. بری ، و همچنین طعم کلاسیک کامبوچا GT از Rosé. آنها اخیراً چند بطری برای ما فرستاده اند و همه آنها مانند بهار می نوشند ، حتی اگر آن را با کوکتل مخلوط کرده و به تنهایی (مخصوصاً رز بری!) بخورید.

کنسرو شراب اسپریترز

Rosé چیز جدیدی نیست (اگرچه بله ، من هنوز هم وقتی خورشید می درخشد آن را دوست دارم) ، اما گزینه های خوب رز اسپریتز در جعبه ها؟ بله ، من بیشتر درخواست می کنم.

مجموعه SHE CAN خواهران مک براید آخرین وسواس من است. (و اگر خواهران مک براید را نمی شناسید ، به سایتهای آنها در اینجا بروید و داستانهای آنها را بخوانید ، و سپس مقداری شراب سفارش دهید – عالی هستند.) جعبه ها به زنان کمک می کند تا در صنعت شراب به طور حرفه ای پیشرفت کنند. جنسیت و نژاد بسیار خوشمزه هستند ، با هم کار می کنیم تا شکاف را برطرف کنیم. شما می خواهید 12 بسته با 8 درصد الکل ، طعم میوه های سبک و چند گل رز خشک و درخشان خوشمزه بسته بندی شده در یک کاسه راحت و سازگار با محیط زیست خریداری کنید. به من اعتماد کن.

اگر آب شراب کنسرو شده کمی شیرین و کم الکل می خواهید ، Rosé Spritz Yes را امتحان کنید. با 5 درصد الکل ، 5 قند و 93 کالری دوام آور ، میوه ای ، سبک و سرگرم کننده است.

و فراموش نکنید که همیشه می توانید اسپریتز خود را در خانه درست کنید! در اینجا سه ​​دستور العمل خوشمزه اسپریتز وجود دارد.

شراب طبیعی

شراب های طبیعی ، که ارگانیک و بیودینامیک هستند و حداقل دخالت را دارند ، اکنون بسیار محبوب هستند – هر روز قربانی های بیشتری اضافه می شود. شراب فروشی محلی مورد علاقه من (فریاد بزنید به شرکت Underdog Wine Co.) تعداد زیادی از آنها را دارد (حتی با شراب شراب که فقط شراب طبیعی دارد) و من توانستم آنها را بچشم. انواع شراب های طبیعی خوشمزه

از Pét-Nat که در بالا مشاهده می کنید ، تقریباً به هر نوع که می شنوید (یا حتی شنیدن آن بیشتر سرگرم کننده است!) ، اگر هنوز شراب طبیعی را امتحان نکرده اید ، مغازه شراب فروشی محلی خود را کتک بزنید و برای خود آن تهیه کنید. مقداری!

گزینه های غیر الکلی (و مزایای سلامتی دارد)

باز هم ، برای خوش گذرانی نیازی به نوشیدن مشروب نیست. و البته ، اگر می خواهید بدون نوشیدن نوشیدنی های خوشمزه ، چیزی سرگرم کننده میل کنید ، گزینه های سرگرم کننده زیادی دارید. اخیراً به دلیل همکاری ما با ماروکان ، مبدل ACV را مکیده ایم. دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید! خوشمزه است.

در حال حاضر چه گرایش شراب یا نوشیدنی را دوست دارید؟ به هر حال ، بهترین چیزهای زندگی مشترک هستند ، بنابراین از کسانی که در لیوان خود هستند سپاسگزار باشید! – جندیدگاهتان را بنویسید