کو به عضویت هیئت مدیره AAMC منصوب شد


استادیار پزشکی خانواده کاترین کو به عضویت هیئت مدیره انجمن کالج های پزشکی آمریکا (AAMC) منصوب شد. AAMC تغییراتی در ساختار هیئت مدیره برای گروه ۲۰۲۱-۲۰۲۲ ایجاد کرد و آن را از ۱۷ به ۱۹ عضو دارای رای با هدف ایجاد “ساختار هیئت مدیره متنوع تر و انعطاف پذیرتر” افزایش داد. موارد اضافه شده اخیراً تأیید شده شامل یک صندلی اضافی برای اعضای جامعه یا صندلی بیمار و یک صندلی نماینده هیئت علمی جوان می باشد. Coe فرد آغازینی است که کرسی هیئت علمی را تکمیل می کند که از بین بیش از ۶۰ نامزد در سراسر کشور انتخاب شده است.

کو گفت: “من افتخار می کنم که برای این نقش انتخاب شده ام و مشتاقانه منتظر نمایندگی UNC هستم.” من این فرصت را داشتم که با AAMC به عنوان مقیم در سازمان نمایندگان مقیم کار کنم و خوشحالم که دوباره با AAMC کار کنم.”

در نظر گرفته شده است که صندلی او در هیئت علمی دانشگاه، مأموریت دانشگاهی مؤسسه را در هسته خود نگه دارد و طیف وسیع تری از دیدگاه ها را در بر گیرد.

کو در دوران تصدی خود به عنوان هیئت علمی به شدت درگیر آموزش دانشجویان پزشکی بود. او یکی از اعضای هیئت مدیره کنسرسیوم برنامه‌های مسیر پزشکی شتاب‌دهنده است، سازمانی از دانشکده‌های پزشکی در ایالات متحده و کانادا که برنامه‌های درسی سه ساله یا سایر برنامه‌های درسی تسریع‌شده منتهی به مدرک MD را تدوین کرده است، و مدیر آمادگی یکپارچه UNC برای خدمات است. برنامه آموزشی، برنامه درسی دانشکده پزشکی به مدت سه سال با پیشرفت مستقیم به برنامه رزیدنتی وابسته و به دنبال آن سه سال خدمت در مناطق روستایی یا محروم کارولینای شمالی با پشتیبانی مداوم در عمل. او اخیراً به کمیته اجرایی فدراسیون آموزش پزشکی انجمن پزشکی آمریکا منصوب شد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر