کوکی های شکلاتی ماجراجویی آرد-انتخاب-امی لونگارد


عناصر:

3 پوره موز
2 فنجان بلغور جو دوسر (من از بلغور جو دوسر استفاده کردم ، اما بلغور جو دوسر به سرعت کار کرد)
1 فنجان روغن بادام زمینی نرم یا ترد (1/2 فنجان سرخ و 1/2 فنجان تاهینی یا 1 فنجان روغن گردو یا دانه دیگر)
1 قاشق چایخوری وانیل
1/2 فنجان نارگیل خرد شده
3 قاشق غذاخوری شربت افرا
تکه های شکلات تلخ غیر لبنی (به مقدار دلخواه یا به مقدار کم)
نمک دریا (چند قاشق غذاخوری برای افزودن به دستور غذا یا پاشیدن روی آن)

جهت ها:

فر را با دمای 350 درجه فارنهایت گرم کنید و روی یک ماهیتابه را با کاغذ روغنی یا روکش سیلیکونی بچینید.

همه مواد را با هم مخلوط کنید. شما می توانید مواد را اضافه یا دور بریزید و / یا کره بادام زمینی را با روغن های دیگر گردو یا دانه یا هر مخلوطی با روغن گردو / دانه مورد علاقه خود جایگزین کنید (به یاد داشته باشید ، اگر از روغن های جایگزین مانند tahini استفاده می کنید ، باید آن را تنظیم کنید. کمی شیرینی با شربت یا چیپس شکلات اضافی). می بینید که من دانه کدو تنبل را در عکس بالا اضافه کردم. دانه های چیا و کمی دارچین هم اضافه کردم. بار دیگر که این دستور غذا را تهیه کردم ، کتان ، کنف ، گردو و / یا کشمش را اضافه کردم. خلاق بودن! مواد مورد علاقه خود را اضافه کنید زیرا این دستور کوکی سنتی شما نیست و بسیار بخشنده است.

بعد از اینکه مواد را خوب مخلوط کردید ، میوه را بچشید تا مطمئن شوید که دوست دارید ، سپس گلوله هایی با اندازه یکسان ایجاد کنید (من معمولاً حدود 20-24 کوکی می گیرم زیرا آنها را در طرف کوچکتر نگه می دارم) و آنها را روی ورقه نان خود قرار دهید. کمی با چنگال یا دست خود را صاف کنید. ورق را به فر منتقل کنید. به مدت 16-18 دقیقه بپزید. این کوکی ها در واقع منبسط نمی شوند یا کرکی نمی شوند ، اما در قسمت پایینی کمی ترد می شوند.

پس از خنک شدن ، می توانید آن را در ظرفی محکم در دمای اتاق یا در فریزر به مدت چند ماه نگهداری کنید. لذت بردن!دیدگاهتان را بنویسید