کوکتل سالاد Caprese – مجله Gaston Alive


می‌دانم که قبلاً در مورد سالاد کاپرز صحبت کرده‌ایم، اما می‌خواستم این تنوع را معرفی کنم که در خانه من بسیار محبوب شده است. این آسان است و بسیار خوب ارائه شده است. طعم ها با سالاد ترکیب می شوند و انتخاب هایی را برای نحوه استفاده از آن ارائه می دهند.

اجزاء به طور کلی یکسان باقی می مانند اما تفاوت هایی وجود دارد.

  • گوجه گیلاسی
  • توپ های موزارلا (به قطر حدود ۱ اینچ، معمولاً در روغن زیتون تهیه می شود)
  • برگ ریحان تازه
  • روغن زیتون (اگر توپ‌های موزارلا به این سمت می‌آیند می‌توانید از روغن آن استفاده کنید) سرکه بالزامیک (ترجیحا کهنه یا پر شده)
  • فلفل نمک

گوجه های گیلاسی را آبکشی کرده و از وسط نصف کنید. موزارلای که من استفاده می کردم قبلاً به صورت توپ های ۱ اینچی است، بنابراین آن را از وسط نصف کردم. می توانید از دیگر “motz” استفاده کنید و آن را خرد کنید. ریحانی که من برش دادم شیفونید است، آماده‌ای که در لغت به معنای “ساخته شده از ژنده پوش” است. این تکنیک شامل چیدن، غلتاندن و بریدن برگ های ریحان از طریق رگبرگ برگ در برش هایی به ضخامت ۱/۸ اینچ است. با ریحان شیفونوئید، برش های نازک به خوبی با سایر مواد ترکیب می شود تا طعم فوق العاده ای ایجاد کند.

از آنجایی که می‌توانید برای یک یا دوازده دستور تهیه کنید، اندازه‌گیری نمی‌کنم، بلکه نسبت‌های بیشتری را می‌گویم، فرض کنید ۱/۴ فنجان گوجه‌فرنگی و مقدار مساوی موزارلا با ۲ تا ۳ برگ ریحان (بسته به اندازه) با ½ قاشق چای‌خوری از هر روغن و بالزامیک برای هر نفر به عنوان غذای جانبی سرو می شود. اگر Caprese نقش برجسته تری ایفا کرد، افزایش دهید.

این یک سالاد سبک و روشن است که در مهمانی‌های بیرون از خانه مورد توجه قرار می‌گیرد و به راحتی از قبل آماده می‌شود. لذت بردن!

غذا خوردن،
گلن و گلن


مقاله قبلیگروه مایک اشتراوس
مقاله بعدیواگن بلمونت به جلو می غلتدرژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر