کومله در حالی که زنان را به بدترین شکل ممکن به شهادت رساندند شعار «جن، ضیان، آزادی» سر می دهند.گزارش کردن صدای ایرانمهدی رمضانی عصر امروز در نشست اعضای شورای اطلاع رسانی استان کردستان که با حضور اصحاب رسانه در سالن شهدای گمنام استانداری برگزار شد، اظهار کرد: ۴۳ سال از عمر این نظام بر پایه دین و خدا می گذرد. خدمت، تا چه اندازه به آرمان ها مقید بوده ایم. جای بحث هست، امام خمینی فرمودند «جمهوری اسلامی»، نه یک کلمه کمتر و نه یک کلمه بیشتر، ایشان حکومت اسلامی را نگفتند. ما در مسیر حکومت اسلامی هستیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان اضافه کرد: نمی توانیم بر همه رفتارها، سکونت ها و عملکردهای مسئولان و همه سیاست های جمهوری اسلامی مهر تایید صددرصدی بگذاریم. قطع شدن اینترنت جریان اطلاعات را کند می کند، اما آن را متوقف نمی کند. پس از سال های ۷۸ و ۸۸ که دشمن در جنگ هشت ساله به اهداف خود نرسید، در سال ۱۳۶۷ احزاب وارد جنگ شدند و به دلیل اینکه مسائل معیشتی در جامعه را در بر می گرفت، در سال ۱۳۷۵ از این وسیله برای ایجاد یک اقدام استفاده کردند. جنگ داخلی.

فتنه ۱۴۰۱ یک فتنه عقیدتی و فرهنگی است

به گفته وی، فتنه ۱۴۰۱ یک فتنه عقیدتی و فرهنگی است، اگر امروز دشمن شمشیر می کشد، امروز و بلافاصله نیست، بلکه پخت و پز را انجام داده بودند و دنبال بهانه بودند که فوت خانم مهسا امینی که همه ما را متاثر کرد و رهبر گفت که فوت کرد دختر جوان دل ما را سوزاند و رئیس جمهور ۱۸ دقیقه با پدرش صحبت می کند و استاندار به خانه آنها می رود که همه اینها ابراز تاسف همه مسئولان برای مرگ این دختر بهانه ای را فراهم کرد.

رمضانی اذعان داشت: سوء استفاده از حرکت های مرده و مرده خوار در این حرکت برای ما روشن شد، در این حرکت بخشی از نخبگان و سیاستمداران را دیدیم که از حقوق بشر و هزار موضوع بی ربط صحبت می کنند و در طول دوران حرفی نمی زنند. شورش ها.”

وی ادامه داد: دلیل سختی ایجاد رسانه این است که نیازمند تحول است، امپراتوری رسانه ای دشمن پول، قدرت و تفکر است.

حقایقی که پخش نشد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان تصریح کرد: نظام امنیت مردم را تامین می کند و رفاه نسبی وجود دارد، همه ما متاثر از این هستیم که شکاف طبقاتی وجود دارد و باید تلاش کنیم، اما با وجود اینکه استاندار کردستان شبانه روز برای توسعه استان تلاش می کند، در شانزدهم مهرماه در خیابان شهدای سنندج سنگر می گیرد، با حمله به فروشگاه تعاونی روستا، ماشین لباسشویی و یخچال را بیرون می کشند و آن را به آتش می کشند، نایسر. دیرالزور شکست خورد اما هیچ یک از رسانه ها این واقعیت های تلخ را منعکس نکردند.

وی گفت: استاندار کردستان که نهضت آسفالت را در نایسر که به صورت غیرمجاز ساخته شده است راه اندازی کرده است، داشتن کشتی، باشگاه، زمین چمن را برای همه ضروری می کند، آب سنندج باید پاک باشد، چرا اگر نایسر توسط فلسطین اشغال شود، تیرهای چراغ برق شکسته شد، سنگ هایی به وزن حدود ۲۵۰ کیلوگرم به خیابان آوردند.

رمضانی روایت می کند: زنی در خیابان فریاد می زند که اسلحه آنها (نیروی انتظامی) گلوله پلاستیکی است و کومله از آن سوء استفاده می کند، می آید و در خیابان شهدای سنندج تیراندازی می کند و پاسدار «بامدی» شهید می شود، «شیخی زاده» را می زند. با قمه

کومله در حالی که زنان بانه و مریوان را به بدترین شکل ممکن به شهادت رساندند شعار «جن، ضیان، آزادی» سر دادند.

وی یادآور شد: ۷ هزار و ۱۰۰ شهید در کشور داریم که ۵۶۶ شهید مربوط به کردستان است و اکنون کومله شعار جن، ژیان، آزادی در حالی سر داده می شود که زنان بانه و مریوان را به بدترین شکل ممکن به شهادت رساندند.

معاون استاندار کردستان جمهوری اسلامی را از برخی شایعات پاک دانست و گفت: چه کسی نسل کشی ادعایی در کردستان را دیده یا از نقشه کردستان خون می چکد؟ باعث می شود پول سیاه به نظر برسد.