کشف جسد زنی در شهرک نفتی / تحقیقات کارآگاهان جنایی آغاز شدگزارش کردن صدای ایرانساعت ۰۰:۴۵ صبح امروز یکشنبه نهم مرداد ماه جاری کشف جسد یک زن در بافت فرسوده انتهای خیابان لاوان شهرک نفت توسط اهالی محل به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام شد.

با اعلام این خبر، ماموران کلانتری ۱۶۴ قائم، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی به همراه بازپرس نگهبان. آدم کشی آنها به محل حادثه در خیابان لوان رفته و بلافاصله تحقیقات اولیه را آغاز کردند.

استخوان های یک زن در داخل پلاستیک، بین گونی و پارچه قدیمی کشف شد

تیم جنایی به محض رسیدن به منطقه مخروبه با جسد پوسیده و استخوان های یک زن پلاستیکی که بین گونی و پارچه های کهنه قرار گرفته بود مواجه شدند. همچنین شواهد اولیه حاکی از آن بود که متوفی ۳ ماه پیش فوت کرده و به این مکان منتقل شده است.

از سوی دیگر بررسی ها نشان می داد ساکنان انتهای خیابان لاوان از چند ماه پیش بوی تعفن جسد را استشمام کرده بودند اما با بارندگی های چند روز اخیر این بو زیاد شد و جوانی به این خرابه رفت. برای شناسایی منبع بو مواجه شده!

جسد متلاشی شده و استخوان های متوفی برای تحقیقات بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد

با دستور بازپرس قتل، جسد پوسیده و استخوان های متوفی برای تحقیقات بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی برای کشف زوایای پنهان این پرونده آغاز شد.