کدام رژیم برای کاهش وزن بهتر است؟


س: اریکا ، من در انتخاب رژیمی که بتوانم برای تصمیم گیری در مورد کاهش وزن به آن پایبند باشم ، مشکل دارم و کاهش وزن را برایم سخت تر می کند. آیا رژیم خاصی وجود دارد که باید بخورم؟ کدام یک برای من بهتر است و سعی می کنم چه کار کنم؟

بنابراین ، هر سال US News یک رتبه بندی سالانه از بهترین و بدترین رژیم های غذایی برای کاهش وزن تهیه می کند. و هر سال عجله ای برای کتابفروشی ها وجود دارد ، زیرا مردم می خواهند بر هر انس اطلاعاتی درباره “رژیم غذایی تاج” ، که تاج جدید است ، تسلط پیدا کنند. (برای ثبت ، رفتن به سرخپوش در نظر گرفته شد بدترینبه تصور کن.)

سالها رژیم مدیترانه ای بود ، اینطور نیست؟ روغن زیتون ، ماهی ، اسفناج ، فلفل قرمز ، به یاد داشته باشید. رژیم DASH ، که مدتی است یک استراتژی هوشمند برای کاهش فشار خون بالا بوده است ، موفقیت کاهش وزن را نیز افزایش می دهد. امسال این دو از نظر رژیم غذایی کلی برابرند. (کتاب موجود در تصویر بالا ، کتاب آشپزی کامل مدیترانه ای، مکانی عالی برای شروع است. اینجا را ببینید.) (اوه ، و اگر از این پیوند یا هر یک از پیوندهای کتاب دیگر در این کتاب برای بررسی توصیه های من استفاده می کنید ، آمازون چند سکه به من می دهد تا از مراجعه شما متشکرم.)

مخصوصاً برای کاهش وزن ، ردیاب های وزن ، جنی کریگ و موارد مشابه در بالای لیست قرار دارند.

من از کاهش وزن در ماه ژانویه ناراحت هستم – نه به این دلیل که “همه این نوآوری ها در راه من است” (من ساعت 9 شب در ورزشگاه هستم ، همیشه دلم برای جمعیت به طور کامل تنگ می شود.)

این بدان معنا نیست که من نمی فهمم ، من کاملاً می فهمم. من می خواهم سال 2018 سالی باشد که من سرانجام وضعیت مالی خود را مرتب کنم – کاری که باید هر روز قبل و بعد از 31 دسامبر انجام دهم – 401K ، IRA و 529s و سایر مخفف های فانتزی که هنوز نمی توانم توضیح دهم اما می توانم آنها را احساس کنم. من از نداشتن آن خجالت می کشم و مطمئن هستم که کسی در آنجا می گوید: “بهتر است بازی Giiiiiirllll را متوقف کنید ، اصل را جمع کنید.” یه جورایی اینجوریه

استفاده از این رژیم غذایی باعث می شود من روی رژیم ها تمرکز کنم ، صحبت “کاهش وزن” که من را وحشت زده می کند. در حال حاضر ، از نظر فنی ، “رژیم ها” عبارتها و قوانین مفیدی هستند که به شما کمک می کند نحوه خوردن متفاوت از آنچه قصد کاهش وزن دارید را درک کنید … اما برخی از این رژیم ها کاملاً مضحک هستند.

بیا ، رژیم کوکی چیست؟

پرسش و پاسخ چهارشنبه: کدام رژیم برای کاهش وزن مناسب است؟ برای توییت کردن کلیک کنید

اگر آنچه شما به دنبال آن هستید لیستی از انواع قوانین است ، حتما رژیم غذایی مدیترانه ای را بررسی کنید. این بر اساس محصولات تازه ، مصرف گوشت سبک ، چربی های رژیمی سالم و گزینه های بسیاری است. این فقط ایتالیا نیست – کشورهای بی شماری از دسترسی به مدیترانه (منطقه ای که رژیم نامیده می شود) سود می برند و همه غذاهای آنها معطر ، تند یا به طریقی دیگر تهیه می شوند زیرا…. با هم بزرگ شدن می رود با یکدیگر

اما این فراتر از این است ، اینطور نیست؟ رژیم غذایی مدیترانه ای آثار زیرا ، چه بپذیریم و چه نپذیریم ، این غذای فرهنگی است که به دلیل گسترش غذاهای فرآوری شده تا حد زیادی بدون وقفه ادامه می یابد و جامعه آن فرهنگ از آن سود می برد. ساکنان منطقه مکررا در لیست سالم ترین های جهان قرار گرفته است.

اما باور کنید یا نه ، اگر غذاهای فرآوری شده فرهنگی را در همه جا – فیبر ، پروتئین ، رژیم های غذایی کم چرب – بدون وقفه پیدا کردید. غذا دیوانه وار کربوهیدرات ها زیاد هستند – احتمالاً خواهید یافت سالم ترین هرگز مردم در کتاب راه حل منطقه آبی، حتی با یک خواندن سریع نیز مشخص می شود: سالم ترین رژیم لزوماً لیستی از غذاهایی که می خورید نیست باید باشد غذا بخورید ، اما یک خط مرزی روشن که مشخص می کند چیست باید باشد از میز دور بمانید

در واقع ، این چیزی است که من در مورد وزن آموختم خسارت به طور کامل: حذف عادات و انتخاب هایی که به کاهش وزن کمک می کند. صرف نظر از رژیم غذایی که انتخاب می کنید ، هنوز نمی توانید در حین خدمت در بخش های بزرگ وزن خود را کاهش دهید. وقتی تصمیم می گیرید از محل کار تا خواب روی مبل بنشینید ، نمی توانید وزن خود را کاهش دهید. اگر متوجه شدید که از خوردن غذاهایی که بیشتر به آنها عادت دارید در بخشهای کوچک رضایت ندارید ، باید غذاهایی را که می خورید تغییر دهید.

به همین دلیل است در هر رژیمی که اساساً شما را از غذاهای فرآوری شده دور می کند ، به نوعی نتیجه می دهد.

این است همچنین مهمترین سوالی که باید هنگام انتخاب رژیم غذایی از خود بپرسید همیشه“آیا این راهی است که من می توانم ببینم که می توانم خودم را برای همیشه بخورم؟” پاسخ ساده است var “بله” بودن

(برنامه های غذایی من را به عنوان نمونه رژیم غذایی تمیز که در آن زندگی می کنم بررسی کنید!)

توجه داشته باشید که رژیم مدیترانه ای تنها رژیم غذایی نیست که به این هدف می رسد و این یک فرهنگ عاری از مواد غذایی خام نیست که در آن بتوانید دستور العمل ها و الهامات را دریافت کنید. کتابی که همین الان به آن اشاره کردم ، راه حل منطقه آبی، بسیاری از فرهنگ های مختلف را به نمایش می گذارد ، با الهام از غذاهای زیبا و غذاهای زیادی که می توانید بخورید. به علاوه ، کتاب چی بخورم بسیاری از بیماران قلبی ، دیابت ، و بله ، ناتوانی در درک وزن خود ، دیدگاه متفاوتی را در مورد نوع غذا در دنیایی که توسط فرهنگهای بدون گردش ایجاد شده است ارائه می دهند. صادقانه بگویم ، می توانید به هر کتابفروشی بروید و هر کتاب آشپزی اختصاص داده شده به یک کشور خاص را از قفسه ها بردارید و به شهر بروید. و خوب می شدی (من روشهای مختلفی را برای پخت ماهی آموختم. ویوا پرو.) (همچنین؟ ویوا جسیکا هریس.)

بنابراین ، در مورد هر میزان رژیم غذایی تحقیق کنید و چیزهایی را امتحان کنید که بیشترین رضایت ، شادی و رضایت را برای شما به ارمغان می آورد. اما فرایند تعیین مرزها برای شما مهمترین چیز است. خود را از عادات قدیمی که کاهش وزن و حفظ وزن را برای شما دشوار می کند جدا کنید و عادات جدیدی را جایگزین آنها کنید که سالم ، رضایت بخش و رضایت بخش هستند – به تمام معنا. بدون اینکه بدانید ، مسیر شما خوب خواهد بود.دیدگاهتان را بنویسید