کتاب هایی که از آنها لذت برده ام | زندگی ~ ۴۰۰ پوند


زن نگهدارنده و شرکت یک سرکش، توسط آلیسون مونتکلر. سریالی مرموز که در لندن پس از جنگ جهانی دوم اتفاق می‌افتد و دو زن را نشان می‌دهد که یک سرویس خواستگاری افتتاح کردند. (کتاب اول در واقع The Right Sort است.)

بچه لیلیت با نام مستعار سه گانه Xenogenesis، اثر اکتاویا باتلر. لیلث پس از جنگی که بیشتر بشریت را نابود کرد، بیدار می شود. شخصی لیلث و سایر بازماندگان را نجات داده است. چرا؟ اگر کتاب ها را جداگانه پیدا کردید، جستجو کنید سحر، آداب بزرگسالی، و ایماگو.

کارهای هرکول توسط آگاتا کریستی مجموعه داستان کوتاه. زمانی در دهه ۱۹۳۰ آگاتا کریستی تصمیم گرفت نسخه‌های مدرن کارگری را به هرکول پوآرو بدهد. کتاب هر ۱۲ داستان با یک فصل کادر بندی در شروع است.

آنچه که مردگان را حرکت می دهد توسط T Kingfisher. ترسناک دهه ۱۸۹۰ نسخه جدید The Fall Of The House Of Usher با شخصیت های جدید کامل شده است.

مرد یدکی توسط مری روبینت کوال، که آن را به عنوان “مرد لاغر در فضای.” پسندیدن مرد لاغر، این راز است. به‌جای منهتن، روی یک هواپیمای فضایی به سمت مریخ قرار دارد. یادداشتی از نویسنده وجود دارد که در مورد رفتن به یک رویداد کتاب در یک سفر دریایی صحبت می‌کند و اینکه کشتی‌های تفریحی اقیانوسی چگونه روی زمین هستند و چرا کشتی‌های تفریحی فضایی مشابه هستند.

مرد لاغر توسط داشیل همت من فیلم را دیده بودم اما در واقع همت را نخوانده بودم، و طبیعتاً کتابخانه شهرستان یک نسخه دارد. کمی تلخ، اما سهم آن از لبخند است. بسیار داستان کارآگاهی شهری، مشروب خوار و سخت.

بیا، به من بگو چگونه زندگی می کنی توسط آگاتا کریستی کمی به نظر می رسد که او خاطرات مورد علاقه خود را از سفرهای باستان شناسی خود به سوریه با همسر دومش، ماکس مالووان، یادداشت کرده است تا بتواند کتاب را به دوستانش بدهد و به آنها بگوید کدام فصل را بخوانند. اگر به گوگل مکس بروید، متوجه خواهید شد که او بعداً به پاس مشارکت های باستان شناسی خود، سر مکس شد. از آنجا که او سر مکس بود، خانم مالوان نیز به لیدی مالوان تبدیل شد. در نهایت او به خودی خود آگاتا شد. (دیم بودن به مکس عنوان جایزه نداد.) به هر حال، اعتبار نویسنده بیا، به من بگو چگونه زندگی می کنی در اصل آگاتا کریستی مالووان بود. بنابراین اگر در کتابخانه به دنبال آن هستید، توجه داشته باشید که بسته به ظاهر شما ممکن است به جای «کریستی» زیر «Mallowan» باشد.

همچنین: من تصمیم نداشتم تمام کتاب کریستی را بخوانم تا زمانی که قرض گرفتن کتاب الکترونیکی را در تلفنم تنظیم کردم. کتابخانه شهرستان من از برنامه Libby برای جستجو، پرداخت و خواندن استفاده می‌کند، بنابراین در تلفن Android من وجود دارد. من اغلب می توانم کتاب را به برنامه Android Kindle خود نیز بفرستم.