کاهش وزن واقعی با RF | کاهش وزن با دستگاه RF در تهران


کاهش وزن موضعی با دستگاه RF

یکی از راه های خلاص شدن از شر چربی بدن استفاده از دستگاه های کاهش وزن RF است. این روش در کنار تغذیه مناسب می تواند کاهش وزن همه افراد با هر میزان چربی را تسریع کند.

لازم به ذکر است که ما می توانیم سلولیت را با استفاده از دستگاه RF از بین ببریم. تعداد جلسات مورد استفاده توسط RF بستگی به میزان چربی تجمع یافته و ناحیه موردنظر شما دارد. دستگاه Rf برای چانه ، شکم ، لگن ، کمر ، ران و غیره استفاده می شود. قابل استفاده در قسمتهای مختلف بدن از جمله

کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه خواهد بود. با این حال ، گاهی اوقات افرادی هستند که اصلا چاق به نظر نمی رسند ، اما چند کیلوگرم وزن دارند یا در یک قسمت از بدن ، مانند شکم و باسن ، چربی جمع می کنند. این تجمع چربی ممکن است برای افراد خوشایند نباشد و آنها به دنبال راهی برای خلاص شدن از شر آنها هستند.

کاهش وزن موضعی با RF

کاهش وزن موضعی با RF

کاهش وزن موضعی با RF

یکی از راه های خلاص شدن از شر چربی بدن استفاده از دستگاه های کاهش وزن RF است. این روش در کنار تغذیه مناسب می تواند کاهش وزن همه افراد با هر میزان چربی را تسریع کند.

لازم به ذکر است که ما می توانیم سلولیت را با استفاده از دستگاه RF از بین ببریم. تعداد جلسات مورد استفاده دستگاه RF بستگی به میزان روغن انباشته شده و منطقه مورد نظر شما دارد. دستگاه RF ، چانه ، شکم ، لگن ، کمر ، ران و غیره قابل استفاده در قسمتهای مختلف بدن از جمله

دستگاه RF با یک درمان سریع ، راحت ، غیر تهاجمی و غیر تهاجمی باعث سفت شدن پوست ، شل شدن و رفع سلولیت می شود. این کار بدون جراحی با دستگاه RF انجام می شود که در چند سال اخیر بین مردم بسیار محبوب شده است و بدون نیاز به جراحی به بدن ایده آل می رسد.

فرکانس رادیویی از جمله فناوری هایی است که از سال 2001 در روسیه و سایر دستگاه ها برای فشرده سازی پوست بدون نیاز به جراحی استفاده می شود.

مزایای RF لاغری

لاغری RF یک روش کاربردی برای لاغری موضعی است که مزایای زیادی دارد. برخی از این موارد عبارتند از:

این یک روش غیر تهاجمی بود و بدون استفاده از جراحی می توان به نتیجه دلخواه رسید.

مناسب برای انواع پوست

علاوه بر ارسال امواج برای کاهش وزن با استفاده از دستگاه کاهش وزن RF ، یک عمل کشش پوست نیز می تواند انجام شود. این روش از چروک شدن پوست جلوگیری می کند.

این یک روش مناسب برای افرادی است که نمی توانند با رژیم لاغری وزن کم کنند. در واقع می توان از آن به عنوان یک شوک برای ادامه فعالیت ها استفاده کرد.

در نتیجه ، وقتی رژیم و ورزش جواب نمی دهد ، این روش می تواند یکی از م effectiveثرترین روش ها برای نتیجه گیری باشد.

از دیگر مزایای این روش می توان به نیاز به روش غیرتهاجمی و جراحی اشاره کرد.

چه افرادی برای کاهش وزن موضعی با RF مناسب هستند؟

نامزدهای این روش در واقع افرادی هستند که بدن مناسبی دارند و در یک قسمت از بدن مانند شکم و باسن چربی جمع کرده اند که با روش هایی مانند رژیم غذایی و ورزش از بین نمی رود. این روش برای افرادی که می خواهند سلولیت را از بین ببرند بسیار توصیه می شود.

چه کسی نمی تواند از این روش استفاده کند؟

کاهش وزن RF برای افرادی که دارای اختلالات عاطفی هستند توصیه نمی شود. این به این دلیل است که بیمار نمی تواند مشکل را در این زمینه به خوبی بیان کند.
هیچ مدرکی مبنی بر خطرناک بودن RF برای زنان باردار وجود ندارد. با این حال ، بهتر است از این روش در دوران بارداری و شیردهی استفاده نکنید.
کسانی که از جراحی میکرو برای بیماران قلبی عروقی یا پروتزهای فلزی ، صفحات دندان و غیره استفاده می کنند. کاربران نمی توانند از روش RF استفاده کنند.

چگونه می توان با RF کاهش وزن موضعی را انجام داد؟

ابتدا از کرم بی حسی در ناحیه مورد نظر استفاده می شود. این بیهوشی جزئی است و نیازی به بیهوشی عمومی ندارد. پس از اعمال بیهوشی ، کرم با استفاده از الکل از ناحیه مورد نظر برداشته می شود. با استفاده از ترکیبی از امواج ، اتصالات دوقطبی و تک قطبی را می توان از هر ناحیه ای حذف کرد. متخصصی که به او مراجعه می کنید باید با استفاده از آموزش های لازم با توجه به دستگاه ، تنظیمات را برای هر فرد به صورت جداگانه انجام دهد (تنظیمات دستگاه برای هر فرد متفاوت است). این باعث می شود که انرژی به طور مساوی به تمام قسمت ها اعمال شود.

پس از اعمال بیهوشی و پارامترهای اساسی ، از کرم برای روانکاری پوست استفاده می شود. کرم یا روغن را به قسمت مورد نظر بمالید تا قطعه دستی دستگاه به راحتی روی پوست حرکت کند. با حرکت دستگاه دستی بر روی زمین ، چربی ها اسیدهای چرب را به ناحیه لنفاوی آزاد می کنند. پس از انتشار اسیدهای چرب ، چربی ها کوچک شده و به اندام مورد نظر می رسند. پس از انجام مراحل ، می توان از کمپرس یا لوسیون بر روی پوست استفاده کرد.

دوره بهبودی پس از استفاده از دستگاه کاهش وزن موضعی RF

بعد از کار با دستگاه RF ممکن است کمی قرمزی احساس کنید. قرمزی زیاد شدید نیست و به اندازه آفتاب سوختگی است. نگران نباشید ، قرمزی به سرعت برطرف می شود و حتی نیازی به ترک آن نخواهید داشت. پس از انجام این کار ، می توانید به فعالیت های روزانه خود بازگردید. استفاده از لوسیون پس از استفاده از دستگاه RF کافی است.

آیا استفاده از دستگاه FR بی خطر است؟

به طور خلاصه ، بله – به شرطی که برای آگاهی از این روش و آشنایی با آن ، با متخصص مشورت کنید ، اما همچنین با آگاهی درباره خود با آن رفتار کنید.

راههای ارتباط با خانم. بهار هند

شماره تماس مستقیم: ..

نشانی: بلوار کشاورز ، بین جمالزاده و کارگر ، ساختمان پزشکان بهار ، 340 ، طبقه دوم ، بخش ..

اقدامات لازم قبل و بعد از کاهش وزن موضعی با دستگاه RF

همانطور که قبلاً ذکر شد ، استفاده از دستگاه RF نیازی به مراقبت یا بازیابی خاصی ندارد. این در واقع یکی از مزایای این روش است. با این حال ، رعایت برخی نکات می تواند به بهبود نتیجه و کاهش عوارض جانبی احتمالی کمک کند. برخی موارد عبارتند از:

بهتر است چند روز قبل و بعد از آن سیگار را ترک کنید.

استفاده از الکل سه روز قبل و بعد از کار با RF توصیه نمی شود.

دو تا سه روز قبل از کار از ورزش های سنگین خودداری کنید.

همچنین تا یک هفته پس از انجام RF از انجام تمرینات سنگین خودداری کنید.

بهتر است در طول درمان روزانه 8-10 لیوان آب بنوشید.

مصرف آسپرین و داروهای ضدالتهاب توصیه نمی شود.

نتیجه

روش rf محلی مشابه آن چیزی است که در باشگاه بدنسازی برای گرم کردن انجام می دهیم محرک ها باعث گرم شدن منطقه می شوند و این گرما گرمای مورد نیاز برای کاهش وزن در حین ورزش است.

در نتیجه ، چربی ها آماده دفع و متابولیسم توسط بدن هستند.

همچنین با تجمع انرژی در اعماق پوست در لایه های زیر جلدی روی پوست بدن تأثیر می گذارد ، صاف و نرم می کند و ساختار بافت زیر جلدی را بهبود می بخشد.

دیدگاهتان را بنویسید