کاهش وزن فوق العاده سریع بدون گرسنگی


این امر متابولیسم را 80 تا 100 کالری در روز افزایش می دهد. رژیم های سرشار از پروتئین اشتها و پرخوری عصبی را تا 60 درصد کاهش می دهد. علاوه بر این ، برای برخی افراد ، میل به خوردن غذا در پایان شب یا نیمه شب آنقدر نصف می شود و شما را سیر می کند که به طور متوسط ​​روزانه 441 کالری کمتر مصرف می کنید.
پروتئین مهمترین ماده غذایی برای کاهش وزن است.

کربوهیدرات سبزیجات کم است

· کلم بروکلی
· گل کلم
اسفناج
· گوجه فرنگیها
کلم پیچ
کلم
· سالاد
خیارها

از پر کردن بشقاب خود با این سبزیجات نترسید. رژیم غذایی گوشت و سبزیجات حاوی فیبر ، ویتامین ها و مواد معدنی ، تمام مواد مغذی لازم برای سالم ماندن بدن است که به کاهش سریع وزن کمک می کند.

منابع چربی سالم
· روغن زیتون
· روغن نارگیل
روغن آووکادو
· کره

2-3 بار در روز غذا بخورید و اگر احساس گرسنگی کردید ، می توانید چهارمین وعده غذایی را اضافه کنید. از خوردن چربی های سالم نترسید. اگر رژیم کم کربوهیدرات و کم چربی را انتخاب کنید ، شکست خواهید خورد. چنین رژیم غذایی منجر به گرسنگی شدید ، اضطراب و در نتیجه ، ترک این برنامه می شود.

بلند کردن وزنه

برای کاهش سریع وزن نیازی به ورزش با کاهش مصرف کربوهیدرات و مصرف چربی سالم نیست ، اما در هر صورت توصیه می شود. بهترین راه برای کاهش سریع وزن با ورزش این است که 3-4 بار در هفته به باشگاه بروید ، بدن خود را گرم کنید و وزنه بزنید.
اگر برای اولین بار به باشگاه می روید ، با مربی خود در مورد راه های بلند کردن وزنه صحبت کنید. کاهش وزن کالری زیادی می سوزاند و از کاهش متابولیسم جلوگیری می کند. به خاطر داشته باشید که کاهش متابولیسم مهمترین عارضه جانبی کاهش سریع وزن است.
مطالعات نشان می دهد که می توانید با کاهش چربی بدن مقداری عضله بسازید.
اگر وزنه زدن گزینه مناسبی برای شما نیست ، تمرین هوازی مانند پیاده روی ، دویدن ، دوچرخه سواری یا شنا کارساز است.
هفته ای یک بار استراحت کنید و به خودتان اجازه دهید کربوهیدرات مورد علاقه خود را در آن روز مصرف کنید. بیشتر مردم آخر هفته ها استراحت می کنند.

تاثیر ورزش بر کاهش سریع وزن

شما باید منابع کربوهیدرات سالم را انتخاب کنید ، منابع کربوهیدرات سالم عبارتند از:

· برنج
· آره
· نشان دادن
· سیب زمینی
· سیب زمینی های شیرین
میوه های مختلف

اما به یاد داشته باشید که فقط یک روز در هفته را به کربوهیدرات اختصاص دهید. به خاطر داشته باشید که این کربوهیدرات ها ضروری نیستند ، اما می توانند باعث تولید برخی هورمون های چربی سوز مانند لپتین و هورمون تیروئید شوند.

می توانید در روزهای تعطیل مقداری وزن خود را کاهش دهید ، اما این وزن نیز مربوط به آبی است که یک یا دو روز ادامه می یابد.
در برنامه کاهش وزن سریع ، تا زمانی که با کاهش کربوهیدرات ها پروتئین ، چربی های سالم و سبزیجات کم کربوهیدرات مصرف کنید ، نیازی به محاسبه کالری ندارید ، اما همیشه توصیه می شود غذاها را با احتیاط مصرف کنید. به

کربوهیدراتهای ساده را از رژیم غذایی خود حذف کنید

1. از مصرف شکر و نشاسته خودداری کنید

مهمترین اقدامات برای کاهش وزن شکم ، ران و ساق پا ، حذف قند و نشاسته ، یعنی کاهش مصرف کربوهیدرات است. با این کار میزان گرسنگی خود را کاهش داده و در نتیجه کالری کمتری مصرف خواهید کرد. در این حالت ، بدن به جای سوزاندن انرژی ، از چربی ذخیره شده تغذیه می کند.

کاهش سطح انسولین در بدن از دیگر مزایای عدم مصرف قند و نشاسته است. کبد با کاهش سطح انسولین سدیم و آب اضافی را از بدن خارج می کند. به این ترتیب ، تورم و وزن ناشی از آب اضافی بدن کاهش می یابد.

با این روش ، در هفته اول حدود 4.5 کیلوگرم (گاهی حتی بیشتر) به دلیل چربی و آب بدن کاهش می دهید.

کاهش مصرف کربوهیدرات به معنی خوردن سیری و کاهش مصرف چربی به معنای کاهش کالری و در نتیجه گرسنگی است. با حذف کربوهیدرات ها ، به طور خودکار کالری کمتری بدون گرسنگی دریافت می کنید.

2. پروتئین ، چربی و سبزیجات بخورید

هر یک از وعده های غذایی شما باید سرشار از پروتئین ، چربی و کربوهیدرات کم باشد. انتخاب غذاها از این طریق باعث کاهش مصرف کربوهیدرات روزانه شما می شود.

منابع پروتئین عبارتند از:

مرغ ، گوسفند و گوشت گاو

ماهی و غذای دریایی

تخم مرغ (با زرده تخم مرغ کامل)

رژیم غذایی

10 نکته برای کاهش سریعتر و آسانتر وزن

  • صبحانه ای با پروتئین بالا بخورید: یک صبحانه پر پروتئین به شما کمک می کند تا مدت بیشتری سیر بمانید ، کمتر غذا بخورید و کالری دریافتی خود را در طول روز کاهش دهید.
  • از نوشیدنی ها و آب میوه های شیرین خودداری کنید. این دو نوع نوشیدنی مغذی ترین نوشیدنی هستند و دوری از آنها به کاهش وزن کمک می کند.
  • برای آب نیم ساعت قبل از هر وعده غذایی. مطالعات نشان می دهد که نوشیدن آب 30 دقیقه قبل از هر وعده غذایی 44 درصد در کاهش سریع وزن در 3 ماه نقش دارد.
  • غذاهایی را که بیشترین کاهش وزن را دارید انتخاب کنید.
  • فیبرهای محلول در آب مصرف کنید. مطالعات نشان می دهد که فیبر محلول در آب به کاهش چربی به ویژه چربی شکم کمک می کند. مکمل های فیبر نیز مثر خواهند بود.
  • چای یا قهوه بنوشید. نوشیدن چای یا قهوه بدون قند به افزایش متابولیسم بدن کمک می کند.
  • بیشتر غذاهای کامل و فرآوری نشده بخورید. رژیم غذایی خود را بر اساس همه غذاها بسازید. این غذاها سالم و رضایت بخش هستند و از پرخوری جلوگیری می کنند.
  • غذای خود را به آرامی بخورید. سریع غذا خوردن با گذشت زمان وزن خود را افزایش می دهند. آهسته غذا خوردن سریعتر شما را سیر می کند و هورمون های کاهش وزن بیشتری ترشح می شوند.
  • هر روز خود را جمع کنید. مطالعات نشان داده است افرادی که هر روز وزن خود را افزایش می دهند بیشتر احتمال دارد که وزن خود را کاهش دهند و در عین حال به راحتی می توانند وزن خود را حفظ کنند.
  • هر شب یک خواب راحت داشته باشید. بی خوابی یا کیفیت پایین خواب یکی از مهمترین عوامل افزایش وزن است ، بنابراین به خواب خود توجه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید